بهترین روش برای ساخت پارچه و لباس چیست ؟

navanama

Active Member
سلام
بابا کلافه شدیم هر چی کار میکنیم یه جاش میلنگه شاید هم من درست بلد نیستم ولی nCloth خود مایا به نظرم کم میاره
از اساتید خواهشاً پلاگین بدرد بخوری که خودتون حالات مختلفشو بر روی پارچه و روتختی و پرده استفاده کردین به من معرفی کنین . تشکر

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    152.7 کیلوبایت · بازدیدها: 12
آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
به نظرم مارولوس دیزاینر marvelous designer اکثر نیازهای یک مدلساز رو برای لباس و پارچه برطرف می کنه
می خودم متسفانه به شخصه لینک درست و درمونی ازش پیدا نکردم و کرک شده ش باگ داره
ولی اگر دوستان لینکی سراغ دارن دریغ نکنن
موفق بباشی

navanama

Active Member
به نظر جالب میاد . این نرم افزار مستقل عمل میکنه یا بصورت پلاگین هستش ؟

navanama

Active Member
دان کردم واسه export کمی مشکل داره واسه مایا نمیشه گفت باگ سیستمش همینه خروجیش واسه خودشه ،
شاید کسی از دوستان تو مایا استفاده کرده باشه

zzmm14

Active Member
اکسپورت obj بگیر.
میتونی سیمولیتش رو هم وارد مایا بکنین با گرفتن Cache .

آخرین ویرایش:

pclord

کاربر متخصص
سلام

از پلاگین FXGear Qualoth هم میتونید استفاده کنید برای مایا هست، پلاگین بسیار قدرتمند و معروفی هست. توی نت سرچ کنید آموزش هم براش پیدا میشه.

با تشکر

mina_hashemi

New Member
به نظر جالب میاد . این نرم افزار مستقل عمل میکنه یا بصورت پلاگین هستش ؟
مارولوس دیزاینر یک نرم‌افزار برای شبیه سازی پارچه و لباس می‌باشد که محصول شرکت CLO Virtual Fashion است. این نرم‌افزار یکی از بهترین نرم‌افزارهای برای حوزه طراحی لباس است که با ابزارهای مختلفی که دارد این امکان را در شما قرار می‌دهد تا با استفاده از آن ها بتوانند از ساده ‌ترین تا پیچیده‌ ترین طرح های خود را در این نرم‌افزار با کیفیت مطلوب مدلسازی کنند. در مارولوس دیزاینر می‌توانید تمامی مراحل از الگو سازی تا دوخت و شبیه سازی سه بعدی را روی تن آواتار یا مانکن انجام دهید و پارامترهایی مانند متریال، رنگ و خواص فیزیکی پارچه ها از جمله چگالی و ضخامت، سختی و نرمی را بر اساس طرحی که دارید تعیین کنید.
برای آموزش این نرم‌افزار هم میتونید پکیج آموزش طراحی لباس با نرم افزار Marvelous designer و Clo3D از سایت آپادمی تهیه کنید.​

جدیدترین ارسال ها

بالا