بهترین راه برای هاشور زدن چیه؟

behrooz2006

New Member
سلام اگه ممکنه راهی برای هاشور زدن روی یک قسمت از طرح رو بگید منظورم کشیدن خطهای مورب نازک هست. با استفاده از پترن هم این کار رو کردم ولی شکل به هم می ریزه. ضمناً سرچ هم کردم چیزی پیدا نکردم. ممنون.

mostafa_az

Well-Known Member
خوب بهترین راه با پترن هست. چرا شکل به هم بریزه ؟ مگه منظورت اینی که توی طرح امضای من هست نیستش ؟
اگه نمیتونی مستقیما اون رو ایجاد کنی میتونی یه پترن افقی 2 پیکسلی درست کنی که یک پیکسل اون رنگ شده و یه پیکسل خالی باشه.
بعد که اون رو توی طرحت load کردی ترنسفورم کنی و 45 درجه بچرخونیش :)

مخلصیم
مصطفی

آخرین ویرایش:

navidba

Well-Known Member
همونی که مصطفی گفت برو و یه پترن تو یه فابل 8*8 ویا همین حدودا باز کن و یه خط کج بکش.

h-akhavan

Member
از این پترن ها استفاده کن

سلام:)
چون به نظر میرسه که استفاده از پترن ها رو خوب بلد باشی پس راجع به طرز استفاده توضیحی نمی دم ولی چون احتمال میدم که اشکال از پترنی که استفاده می کنی باشه، یه مجموعه پترن (26 تا) برات میزارم که فکرر میکنم خوشت بیاد.:-?
البته با تشکر از سیگنال دات تی کی.
اگه بازم مشکلی داشتی بگو.:cool:
موفق باشی عزیزم:oops:

پیوست ها

• 26bestPatterns_www.Signul.tk.rar
    97.6 کیلوبایت · بازدیدها: 270

behrooz2006

New Member
دست همگی استید درد نکنه واقعاً استفاده کردیم. مشکلی که من با پترن ها دارم اینه که وقتی اونا رو در قسمتی load می کنم چه از طریق image >fill و چه از طریق new fill layer دیگه قابل چرخش نیست یعنی وقتی ترانسفورمش می کنم به هم می ریزه .اگه ممکنه یه امتحان کنین و ما رو راهنمایی کنین که ایراد کارم کجاس؟!:-?

mostafa_az

Well-Known Member
منظورتون از ترنسفورم کردن چیه ؟ من که میگم شما میتونین این کار رو انجام بدین. 45 درجه پترن رو بچرخونین مشکلتون حل میشه. اما اگه فکر میکنین کارتون رو خراب میکنه میتونین از این پترن استفاده کنین.
برای تغییر رنگ پترن هم میتونین از ویژگی Color Overlay استفاده کنین ( با دابل کلیک روی لایه پترن و انتخاب گزینه Color Overlay )

مخلصیم
مصطفی

پیوست ها

• pattern.psd
    21 کیلوبایت · بازدیدها: 60
آخرین ویرایش:

behrooz2006

New Member
آقا مصطفی خیلی ممنون. منظورم اینه که بعد از اینکه لود کردیم بتونیم بچرخونیم. مثلاً شما فرض کنین یک جمله پنج سانتی رو می خواید پترن کنید ، وقتی قبلش اونو بچرخونیم فاصله ها خیلی زیاد میشه ولی اگه اونو افقی پترن کنیم خوب میشه ولی دیگه نمیشه اونو به شکل مورب در بیارم اگر هم چند تا رو به شکل مورب قبل از پترن کردن کنار هم بزاریم باز وقتی لود میشه خراب میشه! :sad:

behrooz2006

New Member
نه متاسفانه:sad: شما بعد از اینکه پترن رو fill کردید می تونید اون رو بچرخونید ؟ اگه میشه بفرمایید از چه راهی ؟ چون موقع ترانسفورم اون قسمت پترن ثابت هست و فقط محیط دور شکل می چرخه . نمی دونم متوجه منظورم شدید .

mostafa_az

Well-Known Member
نمی دونم متوجه منظورم شدید .

نه :d

الان برای چی میخواین بچرحونینش ؟ مگه پترن مورب نمیخواستین ؟ خوب من هم پترن مورب براتون گذاشتم دیگه. یعنی کافیه فقط لودش کنین.
اگه منظورتون چیز دیگه ای هست که من متوجه نشدم با عکس و به صورت تصویری بزارینش تا ببینم جریان چیه :)

مخلصیم
مصطفی

جدیدترین ارسال ها

بالا