بهترین ثبت کننده های دامین کدامند؟

Maya Man

Active Member
بهترین ثبت کننده های دامین که اطمینان بیشتری به آنها میشود داشت کدامند و چه شرکتهایی در ایران برای ثبت دامین از آن ثبت کننده ها استفاده میکنند.
به عنوان مثال www.OnlineNIC.com یکی از آن ثبت کننده هاست که تعاریف خوبی از آن نشنیده ام و ایران هاست هم برای ثبت دامین از آن استفاده میکند!
شما کدام ثبت کننده و کدام شرکت را پیشنهاد میکنید؟

mrtnet

Member
با سلام

دوست عزیز من نمیدونم شما چه تعریفی از این شرکت شنیدید که میگویید بد هست ولی من حدود 5-6 سال هست در این کار هستم و خودم این شرکت تایید میکنم و تازه بعد از 2 سال هست که دیگه فقط برای ثبت دامنه از این شرکت استفاده میکنم شرکت های مثل ایران هاست و میهن نیک و پارس دیتا هم از این شرکت استفاده میکنند مطمئن باش اگر خوب نبود اونا هم استفاده نمیکردن ...

موفق و پیروز باشید ...

Maya Man

Active Member
خوب ميگن دامنه هاي ثبت شده در اين ثبت كننده ها رو راحت ميتونن بدزدن! حتي خود شركتهايي كه شما اسم بردي!
شنيدم سابقه هم دارن!

kitiran

Active Member
خوب ميگن دامنه هاي ثبت شده در اين ثبت كننده ها رو راحت ميتونن بدزدن! حتي خود شركتهايي كه شما اسم بردي!
شنيدم سابقه هم دارن!

آره از این شرکت دزدی دامنه فراون بوده و هنوز هم هست!
البته من از نظر دزدیده شدن توسط هکرها رو میگم!

آخرین ویرایش:

mrtnet

Member
ببین دوست عزیز تا وقتی که پنل اصلی که از سایت که شما به طور مستقیم میخرید دستون نیست و توسط شرکت های دیگر بگیرن این مشکل هست حالا باز اینا خوبن یکم معتبر هستن ولی بعضی ها هستن که حتی منو نزدیک بود بدبخت بکنند و یک دامین500 هزار تومان برای تمدیدش از من بگیره

Maya Man

Active Member
آره از این شرکت دزدی دامنه فراون بوده و هنوز هم هست!
البته من از نظر دزدیده شدن توسط هکرها رو میگم!
مگه اين شركتها خودشون امنيت دامين رو تامين نميكنن! منظور اينه كه در اين مورد نميشه آرزشون شد؟

Maya Man

Active Member
ببین دوست عزیز تا وقتی که پنل اصلی که از سایت که شما به طور مستقیم میخرید دستون نیست و توسط شرکت های دیگر بگیرن این مشکل هست حالا باز اینا خوبن یکم معتبر هستن ولی بعضی ها هستن که حتی منو نزدیک بود بدبخت بکنند و یک دامین500 هزار تومان برای تمدیدش از من بگیره
نميشه خودمون مستقيم تو سايتهاي رجيستر خارج كه اين شركتها هم براي ثبت دامين از اونا استفاده ميكنن ؛ دامينمون رو ثبت كنيم.
بهترين ثبت كننده ها كدومن كه آدم مطمئن توشون دامين ثبت كنه؟

Maya Man

Active Member
براي داميني كه ثبت ميكنيم بايد بهمون رمز و پسوردي هم براي اون بدن؟

kitiran

Active Member
مگه اين شركتها خودشون امنيت دامين رو تامين نميكنن! منظور اينه كه در اين مورد نميشه آرزشون شد؟
چرا ....، اما دزدین دامنه مراحل داره، آنلاین نیک و گو ددی دامنه زیاد ازشون هک شده! البته نمیشه رو چنتا هک قضاوت کرد...

kitiran

Active Member
نميشه خودمون مستقيم تو سايتهاي رجيستر خارج كه اين شركتها هم براي ثبت دامين از اونا استفاده ميكنن ؛ دامينمون رو ثبت كنيم.
بهترين ثبت كننده ها كدومن كه آدم مطمئن توشون دامين ثبت كنه؟

چرا میشه، اگر پی پال یا کارت اعتباری داری می تونید..

براي داميني كه ثبت ميكنيم بايد بهمون رمز و پسوردي هم براي اون بدن؟
آره باید یک اکانت مدیریت دامنه بهت بدن

کلا بهتره تو دایرکتی ثبت کنید بهتره! هم از نظر امنیت هم از نظر مدیریت.. فقط بعد از ثبت دامنه باید دامنه را قفل کنید..

mrtnet

Member
سلام

البته به نظر من فرقی نداره چه در انلاین نیک ثبت ، دایرکت ، اینوم همشون یکی من نظر شخصی هست برای این کار هم باید کارت مستر یا پی پال داشته باشی یا اینکه شما سفارش بدی و کسی برات بخره ( کسایی که این کارت ها رو دارن منظورم هست )

موفق و پیروز باشید

nimafire

find / -name Support > u
بهترین و برترین سرویس direct i هست.

البته من با name.com هم کار میکنم اما name.com از onlinenic بهتر بوده تا اینجا برای من.

دلایل هم در تاپیک های متعدد بیان شده

کسی که حتی یکبار به صورت یوزر عادی با دایرکت ای کار کرده باشه متتوجه منظور من میشه.

بدرود

Maya Man

Active Member
سلام

البته به نظر من فرقی نداره چه در انلاین نیک ثبت ، دایرکت ، اینوم همشون یکی من نظر شخصی هست برای این کار هم باید کارت مستر یا پی پال داشته باشی یا اینکه شما سفارش بدی و کسی برات بخره ( کسایی که این کارت ها رو دارن منظورم هست )

موفق و پیروز باشید

حالا شما فرض كن كه من اكانت مستر كارت دارم.
منظورم اينه كه اصلا امكان اين هست كه خودمون شخصاً و بطور مستقيم از اين رجيستر كننده ها دامين بگيريم؟
و اينكه آيا اصلا اينطوري خوب هست؟ مطمئن هست؟ مدارك ازمون نميخوان؟ (چون ما تحريم هستيم)

Maya Man

Active Member
بهترین و برترین سرویس direct i هست.

البته من با name.com هم کار میکنم اما name.com از onlinenic بهتر بوده تا اینجا برای من.

دلایل هم در تاپیک های متعدد بیان شده

کسی که حتی یکبار به صورت یوزر عادی با دایرکت ای کار کرده باشه متتوجه منظور من میشه.

بدرود

تو ايران كدوم شركتها از دايركت آي استفاده ميكنن؟ (غير از شما)

جدیدترین ارسال ها

بالا