بهترین تنظیمات برا خروجی گرفتن فیلم

ghafeleh

Member
با سلام تظیمات برا خروجی گرفتن فیلم با کیفیت عالی یکی از دغده های اصلی برا من و دوستانی مثه من هست این تاپیک رو زدم که شاید به یه ج درست و درمونی برسیم
دوستان بهترین تنظیمات برا خروجی گرفتن از فیلم و رایت اون بر روی دی وی دی با کیفیت خوب چیه با این توضیح که قابل پخش در تلویزیون هم باشه.... اگه نیاز به برنامه مکمل هست ممنون میشم اسمش رو بنویسد
تنظمیاتش رو قبلا داشتم اما چون وقفه افتاده بود تو کار میکس متاسفانه فراموش کردم فقط یادم هست که پسوند خروجی mpeg بود

ghafeleh

Member
با سلام تظیمات برا خروجی گرفتن فیلم با کیفیت عالی یکی از دغده های اصلی برا من و دوستانی مثه من هست این تاپیک رو زدم که شاید به یه ج درست و درمونی برسیم
دوستان بهترین تنظیمات برا خروجی گرفتن از فیلم و رایت اون بر روی دی وی دی با کیفیت خوب چیه با این توضیح که قابل پخش در تلویزیون هم باشه.... اگه نیاز به برنامه مکمل هست ممنون میشم اسمش رو بنویسد
تنظمیاتش رو قبلا داشتم اما چون وقفه افتاده بود تو کار میکس متاسفانه فراموش کردم فقط یادم هست که پسوند خروجی mpeg بود

کسی نی ج بده ؟؟؟

باسلام مجدد
میدونم شاید پستم خیلی خیلی دیگه تکراریه
من یه فیلم دارم که حدود 1 ساعت خورده زمان داره می خوام خروجیش با کیفیت باشه همچنین در مقابل هم جچمش خیلی بالا نشه
من این فیلم رو با ادیوس 6.02 که خروجی می گیرم کیفیتش خوبه منتهای مراتب حجمش می ره برای 4 گیگ ...خروجی رو با فرمت mpeg2 pal می گیرماز دوستان می خوام که بهترین تنظیمات رو برای این منظور برام لحاظ کنن یا اینکه اگه راه حل مناسبی برای این مشکل وجود داره ارائه کننن
ممنونم منتظرم

جدیدترین ارسال ها

بالا