بهترین برنامه فروم با امکانات خاص

Rostamiani

Active Member
سلام
من بر نامه فروم احتیاج دارم.
امکانات جالبی توی بعضی سایت ها هست که نمی دونم باید به چه اسمی دنبالشون بگردم :

1.توی بعضی فروم ها کاربری که مبحث جدیدی رو شروع می کنه می تونه بعد از رسیدن به جواب مشخص کنه که به جواب رسیده و تو لیست تاپیک ها هم مشخص میشه چه تاپیک هایی قضیشون حل شده
2.کاربری که مبحث جدیدی رو شروع می کنه بتونه هر جوابی رو که درست بود به عنوان جواب علامت گزاری کنه و کلیه جواب های تمامی صفحات در صفحه اون بعد از سوال نشون داده بشن. مثل فروم مایکروسافت :

http://social.answers.microsoft.com...e/thread/1d452f39-3d9f-4c12-9c92-ae41eeea4f85

چه فروم هایی این امکانات رو دارن ؟

فعلا به نظرم SMF و MyBB و PHPBB از بقیه بهتر باشن
Vanilla و E-Blah چطورن ؟

اینجا امکانات این فروم ها رو بررسی کرده :

http://www.forummatrix.org/compare/E-Blah+MyBB+phpBB+SMF+Vanilla

خیلی خیلی متشکرم

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
1.توی بعضی فروم ها کاربری که مبحث جدیدی رو شروع می کنه می تونه بعد از رسیدن به جواب رسیده
:green: ؟؟؟؟!!!!!
2.کاربری که مبحث جدیدی رو شروع می کنه بتونه هر جوابی رو که درست بود به عنوان جواب علامت گزاری کنه و کلیه جواب های تمامی صفحات در صفحه اون بعد از سوال نشون داده بشن. مثل فروم مایکروسافت
همون سه تا انجمن سازی که نوشتید بهترین هست ولی اون دو تای دیگه تا الان حداقل حرفی برای گفتن نداشتن.
توصیه من به شما phpbb و mybb هست.
موفق باشید

Rostamiani

Active Member
خیلی خیلی متشکرم
مورد یک رو اشتباه نوشته بودم ،درستش کردم ...

1.توی بعضی فروم ها کاربری که مبحث جدیدی رو شروع می کنه می تونه بعد از رسیدن به جواب مشخص کنه که به جواب رسیده و تو لیست تاپیک ها هم مشخص میشه چه تاپیک هایی قضیشون حل شده

VAHID216

مدیر بازنشسته
این مورد یکی شما می گید مد نیاز نداره تا اونجایی که من دیدم ، و مدیران انجمن عنوان اون تاپیک رو ویرایش می کنن و یه [حل شده] می زارن اول تاپیک مورد نظر

Rostamiani

Active Member
درسته
اینجوری که مشکلی نیست و من هم دیدم
ولی یادمه تو یکی از فروم های خارجی یک همچین موردی رو دیدم که خودم می تونستم مشخص کنم که قضیه حل شده و فکر کنم حتی می تونستم بعدا صرف نظر کنم و دوباره تاپیک رو باز کنمپ

به هر حال به نظر من این امکان می تونه خیلی به درد بخوره، ولی اگه نشد هم مساله ای نیست

در ضمن من قبلا با SMF کار کردم، ولی محیطپیشفرضش یکم جالب نیست و امکانات اضافه هم براش کمه
برای همین ترجیح می دم این دفعه با MyBB یا PHPBB کار کنم

1.شما کدوم فروم رو از نظر امنیت و قابلیت ها و کاربری راحت برای بازدید کننده ها ترجیح میدی«
2.جایی خوندم که MyBB کامپوننت های پولی زیاد داره. آیا کامپوننت های رایگان هم براش زیاده یا نه ؟

متشکرم

VAHID216

مدیر بازنشسته
در مورد مد هم اگر مطمئن هستید ، مطمئن باشید برای phpbb هست. برای Mybb مد های رایگان زیادی هم هست. اما توصیه من به شما phpbb هست . چون تعداد Developer های اون خیلی زیاد هست و از طرفی هم تحت GPL هست راحتی زیادی داره. در نتیجه خیلی زود تر از سیستم های دیگه اشکالات رفع و برطرف می شه.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا