بهترین برنامه انجمن چیه :خواهش میکنم بهترین را معرفی کنید

timeir

Member
سلام
لطفا به من بگید بهترین برنامه سیستم انجمن چیه
هم از لحاظ امنیت -سرعت -کارائی -حجم کم- و ....
من در این قسمت اسم چند تا را می یاورم البته من اصلا از phpbb خوشم نمی یاد

PunBB -- punbb.org

UNB

smf
و
UseBB

البته اسم vBulletin را نیاوردم چون پولی است
اسم های بالا کدام بهتره
منتظرم
ممنونم

Parham

Well-Known Member
فقط می‌تونم بگم الان به نظر من بعد از سیستم های پولی‌ مثل vBulletinو IPB بهترین سیستم مجانی‌ SMF هستش که توسط تیم فارسیگر فارسی‌ شده

timeir

Member
سلام
آقا Parham و آقا YTERROR از شما هاممنونم
یک سوال دیگر دارم آیا میشود مثلا همین smf را از خود cpanel قسمت فانتسیو نصب کرد و آیا از این طریق راحت تر است و از امنیت بهتری برخوردار است و بهتر می شود بروز کرد یا خودمون در ftp آپلود کنیم
ممنونم
خداحافظ

Alijaan

New Member
لطفا راهنمايي كنيد

سلام به همگي دوستان گرامي :wink:

يكي از دوستان در بالا سوالي فرموده بودند كه بنده با كمي تفاوت آنرا تكرار ميكنم :

1- بهترین برنامه سیستم انجمن چیه ؟ هم از لحاظ امنیت -سرعت -کارائی -حجم کم- و ....
2- بهترين و كاملترين فارسي ساز انجمن چيه ؟ البته براي انجمني كه پيشنهاد ميكنيد ...
3- آيا انجمن بسيار خوب و بي نقصي هست كه با ASP نوشته شده باشه ؟

البته براي من رايگان بودنش اصلا مهم نيست ...
فقط كيفيت بسيار عالي و بي نقص بودن اون مهمه ...
در واقع بهترين رو ميخوام ....

ارادتمند شما

arashsahihi

New Member
اگه میخواهید بهترین برنامه ها تم ها اس ام اس ها کلیپ ها و... رو روی موبایلتون داشته باشد به سایت www.funnynokia.tk بروید و همه رو رایگان دریافت کنید.

tarkhorani

New Member
من با برنامه هاي پي اچ پي بيبي و اس ام اف كار كرده ام براي سايتهاي انگليسي اس ام اف از همه بهتره اما بين برنامه هاي رايگان قسمت فارسي كدوم بهتر؟ و زيبا تره به نظر مياد كه اس ام اف فارسي مشكلات زيادي داره

hakamn

Member
mybb با قالب وی بی با فارسی ساز کامل رو من آماده کردم. هیچ چیزی کم از وی بی بولتین نداره. نمونه رو تا یکی دو روز دیگه میزارم.

tarkhorani

New Member
hakamn گفت:
mybb با قالب وی بی با فارسی ساز کامل رو من آماده کردم. هیچ چیزی کم از وی بی بولتین نداره. نمونه رو تا یکی دو روز دیگه میزارم.

يكي براي من بزاريد كنار ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا