بهترین برنامه آپلود چیه

sobhan_250

Active Member
بهترین برنامه آپلود روی سرور چیه
اصلا آیا فرقی هم میکنه؟

من خیلی حالم گرفته میشه که مجبور میشم برای بالا گذاشتن یک برنامه ساده مثلا نوک یکی یکی فایلها آپلود بشن
برنامه ای نیست که همشو یه جا بزاره بالا ؟ هی نره سرور رو چک کنه بیاد سر یه فایل دیگه

و یااینکه ما فایلو زیپ کرده بزاریم روی سرور و بعد اونجا بازش کنیم؟

d@nial

Well-Known Member
sobhan_250 گفت:
بهترین برنامه آپلود روی سرور چیه
اصلا آیا فرقی هم میکنه؟

من خیلی حالم گرفته میشه که مجبور میشم برای بالا گذاشتن یک برنامه ساده مثلا نوک یکی یکی فایلها آپلود بشن
برنامه ای نیست که همشو یه جا بزاره بالا ؟ هی نره سرور رو چک کنه بیاد سر یه فایل دیگه

و یااینکه ما فایلو زیپ کرده بزاریم روی سرور و بعد اونجا بازش کنیم؟
در انتخاب انجمن دقت بیشتری کنید!

اگر کنترل پنل شما Cpanel باشه، میتونید بصورت Zip فایل رو اپلود کنید و روی سرور اون رو از حالت فشرده خارج کنید

برای ftp هم برنامه های زیادی هست، Cuteftp فکر کنم گزینه مناسبی باشه

YTERROR

Active Member
همینی که دانیال گفت برای هاستهای فری هم که نمی تونی فایلهای زیپ رو آنزیپ کنی من یک برنامه دارم که فایلهای زیپ رو آنزیپ کنه اگه خواستی بگو

Sunboy454

Active Member
البته میشه به پسوند tar یا gz تبدیل کرد و اونا رو سرور از حالت فشرده خارج کرد ، رو چند تا برنامه ایی هم که من امتحان کردم از ace ftp بیشتر راضی بودم ، سرعتشم به نسبت بقیه بهتره ، البته flash fxp pro رو تست نکردم

d@nial

Well-Known Member
Sunboy454 گفت:
البته میشه به پسوند tar یا gz تبدیل کرد و اونا رو سرور از حالت فشرده خارج کرد ، رو چند تا برنامه ایی هم که من امتحان کردم از ace ftp بیشتر راضی بودم ، سرعتشم به نسبت بقیه بهتره ، البته flash fxp pro رو تست نکردم
منم شخصا با ace ftp بیشتر از بقیه حال میکنم، خیلی کامله!

hamedfardin

Member
يه برنامه جديد

حتما با ftp كار كردي...اگه كار نكردي يه ورژن جديدش رو توي سايتم واسه داونلود گذاشتم اگه دوست داري يه سري به سايت به روز دات كام و بخش دانلودش بزن...اون تو حتما پيداش مي كني...اونجوري مي توني در يك لحظه دهها فايل آپلود كني...مثل خود من...www.berooz.com

sobhan_250

Active Member
من وقتی توی cpanel روی فایل زیپ کلیک می کنم (از طریق file manager) اون گوشه بالا extract میاد وقتی اونو میزنم فقط نشون میده که داخل این زیپ چیه ! اما جائی بازش نمیکنه
چیکار دیگه باید بکنم ؟ اصلا از همین قسمت باید اونا رو باز کنم؟

d@nial

Well-Known Member
sobhan_250 گفت:
من وقتی توی cpanel روی فایل زیپ کلیک می کنم (از طریق file manager) اون گوشه بالا extract میاد وقتی اونو میزنم فقط نشون میده که داخل این زیپ چیه ! اما جائی بازش نمیکنه
چیکار دیگه باید بکنم ؟ اصلا از همین قسمت باید اونا رو باز کنم؟
محتویاتش رو نشون میده؟ وقتی رو اون گزینه کلیک کنین شروع میکنه اسم تک تک فایلها رو نوشتن از حالت فشرده خارج کردن

justin

Member
بهترین برنامه به نظر من flashFxp هست...

که میتونی از اینجا دانلودش کنی :

http://www.download.com/FlashFXP/3000-2160-10037696.html?part=dl-FlashFXP&subj=dl&tag=button

سریالشم اینه :

FLASHFXPzgDCZDFezgAAAADFW5etNQTnsl73n0FoZCZ4GRDMVE
IAF1TO4dC4/oQAtJaXbV8cdIugAQqLOgY+EOagxDoMU3lCMWQZ
HBS+NmnFTHDpsVb7AxScw8eSchiJ/zvcX3COuPEI+MTD6nsYC9
qNscCNAp/ThNthj85vlHAKN4SYc8Lyy8ioYMXxIirdnvpb1ZVd
TIu1v4ROrq8VbcLTZRGfWTtPWU1UXfZC30P61rli/uekEb31On
Gv3PfuNrNZsI7r4SmuRJX9tA==

که البته بهتره موقع وارد کردن سریا واسه اولین بار به اینترنت وصل نباشی...بعد از باز شدن برنامه و قبول سریال...خارج شو و دوباره وارد شو ...تا تشخیص نده که سریالت قبالً استفاده شده...

موفق باشی..:D

آخرین ویرایش:

Sunboy454

Active Member
فکر میکنم اون که شما گذاشتی ورژن trial برنامه باشه و امکان ثبت سریال نداشته باشه
من ورژن Retail _ Full برنامه رو میزارم :
flashfxp.jpg

FlashFXP 3.4 Beta 3 (3.3.3 build 1100) l
size=3.83
Download Page
کد:
rar pw: www.2baksa.net

آخرین ویرایش:

justin

Member
والا اینشو دیگه خبر ندارم... ولی خودم ازش استفاده میکنم..

justin

Member
هر دو تا شون یکه...شما باید اول فایلو تبدیل به فایل Zip بکنی و بعد با این برنامه آپلود کنی...بعدش بهترین راه اینه که از طریق کنترل پنلت آنزیپ کنی...این برنامه فقط کاره آپلود فایلهای زیاد رو به طور خودکار انجام میده..همین...

جدیدترین ارسال ها

بالا