بهترین اموزش تصویری برای تری دی مکس؟؟؟؟

nvshparia

Member
لطفا اگه اطلاع درستی در مورد محصولات اموزشی شرکت های cg academy --gnomon--digital tour--,و ..... بگید که کدوم یک از این شرکت ها محصولاتشون بهتره و کامل تره.اگه شرکت دیگه ای هم میشناسید لطفا بگید.

من میخوام به صورت حرفه ای کار کنم شما کلا چه نوع اموزشی رو مناسب میدونید؟کتاب یا فیلم؟ اگه کتاب لطفا بگید چه کتاب هایی؟ و اگه فیلم لطفا بگید چه فیلم هایی؟/
ه

pclord

کاربر متخصص
اول یه کتاب بگیر،تا با مقدمات آشنا بشی:
اینجا رو ببین:
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=140183

بعد اگه مشکل پول نداری،آموزش های هر سه شرکت رو بگیر،اگه در توانت نیست هر سه رو بگیری،اول CG Academy چون کامله،بعد digital totur چون یادگیریش راحته،و در آخر gnomon چون حرفه ا هست.

و در آخر هم اگه بهترین آموزش ها رو هم داشته باشی، و تمرین نکنی،به هیج جا نمیرسی،فقط تمرین زیاد

موفق باشی.

nvshparia

Member
من cg acacemy رو دارم ولی خیلی کامل نیست ازپایه شروع نمیکنه و اینکه مباحثش خیلی درهمه.مثلا تو دی وی دی یکش میاد گوی اتشین میسازه تو ی دی وی دی دوم بدون اینکه بلو پرینت رو اموزش بده با استفاده از اون میاد یه کاراکتر کارتونی میسازه.
ایا کتاب فارسی در زمینه ساخت کاراکتر و ماشین وجود داره که از ابتدا تمام مباحث رو توضیح داده باشه؟

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
با سلام
دوست عزیز برا هر کاری یکم صبرو پشتکار نیازه.اگه شما مکسو تازه شروع کردی به نظر من نیازی نیست بری سراغ آموزشهای خارجی با همین کتابهایی که pclord معرفی کرده شروع کنی خیلی بهتره http://www.forum.majidonline.com/sho...d.php?t=140183 تو این لینک که خودشم گفته و کامل توضیح داده.
موفق باشی

IIIXSubZeroXIII

New Member
سلام
من پکیج Digital Tutors رو دارم، خیلی روون و راحت آموزش میده! مخصوصا مدلینگ که مدل های ماشین(Ford Mustang) و موتور و طراحی یه کارکتر رو کامل آموزش داده و ...

من همين مشكل را داشتم كل بابا كه هزينه مي كنه كل dvd را در ايران دارم هيچ كدمشون به خدا به شمر ويزيد به درد نمي خوره تا اينكه برحسب اتقاق از تو سايت با يك مهندش ارشيتكت آشنا شدم از قضا طرف مسلمان هم هست مشكم را گفتم چند ايميلي رد و بدل شدتا اينكه اين مهندس دلش به رحم اومد گفت من برات آموزش ميدم جان كلام اينجاست من يك دو دي پر در مورد نور از سايتها ذخيره كرده بودم همه را همه خونده بودم ---- به يك جايي هم نرسيده بودم درد اينه آقا جون---- حالا در اموزش اينترنتي من و اين مهندس سر مطالب آموزش ايشون فقط يك جمله در مورد نوردازي گفتند و ريدند تو اون دودي بنده كه بعد متوجه شدم اينايي كه من داشتم واقعا هيچي بودند.
حالا عزيز برادر بنده مخلص خدا به جاي صرف هزينه يك كمي گشتي تو سايت بزن و خدا خدا كن يه دونه از اون به اصطلاح دشمناي دين را پيدا كني برايت آموزش بده به واله يه جلسه آموزش اونها به صدتا كتابهاي ما مي ارزه.
هشت سال است من تردي كار ميكنم--- و نمگيم حرفه ايي كار ميكنم برعكس اونايي كه دو سه ماه مي گن حرفه ايي شديم اين حرفه هايي از خود راضي با يه دو سوال هنگ مي كنن سي پي اشان مي سوزه --- بعد آشنايي با اين آقايه تازه يه چيز ايي مي فهم مكس چي هست. قابل توجه اونايي كه از خود راضي هستند.
آره عزيز جون كتاباي ايراني به درد نمي خوره 30 تومان دادم تازگيها كتاب خريدم به خدا هيچي نداشت پسش دادم صاحب كتاب هم تلفني صحبت كردم خر خودتي گفتم و دلمو خنك كردم.
از من ميشنوي پولتو الكي خرج نكن
يه چيزي ميگم خديي كف كف مي كني قرار شده آقا مهندس امريكايي بياد ايران ديدن شاگرد جون جوني اش يعني بنده حقير. :oops:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
من همين مشكل را داشتم كل بابا كه هزينه مي كنه كل dvd را در ايران دارم هيچ كدمشون به خدا به شمر ويزيد به درد نمي خوره تا اينكه برحسب اتقاق از تو سايت با يك مهندش ارشيتكت آشنا شدم از قضا طرف مسلمان هم هست مشكم را گفتم چند ايميلي رد و بدل شدتا اينكه اين مهندس دلش به رحم اومد گفت من برات آموزش ميدم جان كلام اينجاست من يك دو دي پر در مورد نور از سايتها ذخيره كرده بودم همه را همه خونده بودم ---- به يك جايي هم نرسيده بودم درد اينه آقا جون---- حالا در اموزش اينترنتي من و اين مهندس سر مطالب آموزش ايشون فقط يك جمله در مورد نوردازي گفتند و ريدند تو اون دودي بنده كه بعد متوجه شدم اينايي كه من داشتم واقعا هيچي بودند.
حالا عزيز برادر بنده مخلص خدا به جاي صرف هزينه يك كمي گشتي تو سايت بزن و خدا خدا كن يه دونه از اون به اصطلاح دشمناي دين را پيدا كني برايت آموزش بده به واله يه جلسه آموزش اونها به صدتا كتابهاي ما مي ارزه.
هشت سال است من تردي كار ميكنم--- و نمگيم حرفه ايي كار ميكنم برعكس اونايي كه دو سه ماه مي گن حرفه ايي شديم اين حرفه هايي از خود راضي با يه دو سوال هنگ مي كنن سي پي اشان مي سوزه --- بعد آشنايي با اين آقايه تازه يه چيز ايي مي فهم مكس چي هست. قابل توجه اونايي كه از خود راضي هستند.
آره عزيز جون كتاباي ايراني به درد نمي خوره 30 تومان دادم تازگيها كتاب خريدم به خدا هيچي نداشت پسش دادم صاحب كتاب هم تلفني صحبت كردم خر خودتي گفتم و دلمو خنك كردم.
از من ميشنوي پولتو الكي خرج نكن
يه چيزي ميگم خديي كف كف مي كني قرار شده آقا مهندس امريكايي بياد ايران ديدن شاگرد جون جوني اش يعني بنده حقير. :oops:
با سلام
دوست عزیز منابع که معرفی کردم به شما چیا بوده؟

ايشون منابع معرفي نكرده اند مثلا يك پروزه ساختمان را از اول تا آخر نورپردازي را آموزش ميدن وبهد در قالب يك فايل آنرا براي من از طريق ايميل مي فرستند متاسفانه ايشون سايت ندارند. آموزش ما فقط از طريق ايميل است. در ضمن براي اين كار بايد زبان بلد باشي به نفع شماست.

خوب شما ایمیلشون رو می دادی
بعد من رو که می بینی حدود 3ساله دارم مکس کار می کنم همش هم روی همین دی وی دی ها و اموزش های سایت بوده و بعضی هاش هم خودم یاد گرفتم بعد با پرسیدن سوال هم جلو رفتم کتاب های فارسی مشکلشون اینکه فقط توضیح می دن نه اموزشی که درک کنیم من هم با شما موافقم ولی اینکه فایده نداره اصلا درست نیست
شما می تونید از اموزش های سایت استفاده کنید من کاملا با اموزش های سایت بزرگ شدم وسوالات رو همین جا بپرسی و هیچ سوالی
nvshparia نبود ه که بی ج.واب باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا