بهترین اموزشگاه عکاسی؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ashkan_neshat

New Member
سلام من می خواستم 1 سوال بپرسم من می خواهم عکاسی یاد بگیرم به نظر شما دوره های کاردانش که برای فنی حرفه ای هست رو برم یا اموزشگاه ازاد؟ مثلا بعضی ها به من مجتمع فنی رو معرفی می کنند ولی شهریه انجا خیلی زیاده من چی کار کنم؟

ali_58

New Member
دوست عزیز سلام

یه چیزی بهت بگم دوره فنی حرفه ای رو خط بکش چون من خودم دیپلم فنی حرفه ای کاردانش دارم.فقط سره کاریه.در مورد کلاس هم من آموزشگاه هیلاج واسه تصویر برداری ثبت نام کردم که چند نفر بهم گفتن خوبه که هنوزم کلاساش شروع نشده و عکاسیم داره.تویه هفته تیر سره خیابونشم هتل مرواریده.موسسه سینماییه.حالا اگه کلاسه بهتر پیدا کردی که به منم بگو

Abbe

New Member
با سلام دوست من Ali_58راست میگه من خودم عاشق عکاسیم همیشه دوست داشتم یک دوربین خوب داشته باشم اما برای آن کلاس نرفتم .در عکاسی ذوق و خلاقیت مهمه .باید برای عکست فکری داشته باشی.هر عکس باید گفته ای را منتقل کنه زمانی که من شروع کردم دوربین دیجیتالی نبود خیلی گرون بود بعدش باید فیلم 36تایی می گرفتم بعد از یک هفته گاهی هم یک ماه صبر می کردم تا فیلمش تموم بشه سرانجام ظاهر می کردم تا ببینم چی از آب در می یاد اما برای شروع عکاسی اصولی نیاز هست تا موفق بشی .1-کسب تجربه کافی2-زاویه دید3-تنظیمات دوربین(سرعت شاتر/نوع لنز/نوع فیلتر/دیافراگم/ایزوی فیلم)4-سبک عکاسی(طبیعت/اشخاص/صنعت و ...)برای شروع می تونی توی اینتر نت سرچ کنی درباره هر کدومش اطلاعات کسب کنی.عکاسی را با دید یک هنر دنبال کن و اوقاتت را روی یک کار دیگه و دانشگاه خوب رفتن سرمایه گذاری کن.تو باید یک موبایل داشته باشی که باهاش عکس بگیری همین برای شروع بعضی نکات خوبه.عکس دیجیتال بعد از گرفتن قابل ویرایش است و هیچوقت از عکس خراب شدن نترس.دیگه مزاحم نمیشم

parham2008

New Member
سلام دوست من
من خودم آموزش عکاسی را چند ماه پیش تو موسسه آرمان شروع کردم و خیلی راضی هستم چون هم مدرک از وزارت علوم میده که قابل ترجمه برای کسایی که می خواهند خارج از کشور فعالیت کنند هم از استادهای به نام این رشته استفاده میکنه باز هم اگر اطلاعات بیشتری می خواهیی می توانی با شماره 88905164 تماس بگیری سایتش فکر کنم www.armancollege.ac.ir باشه باز نمیدونم اگر اشتباه بود زنگ بزن از خودشون بگیر
موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا