بهترین اسکریپت فروشگاه اینترنتی فارسی ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

HAM3D.net

New Member
سیستم فروشگاه ساز حامد یک نرم افزار ثبت شده در شورای عالی انفورماتیک بوده (لینک ثبت) و متعلق به شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان (HAM3D.net) می باشد .

هرگونه تغییر در سیستم ، فروش ، بروزرسانی غیر مجاز ، و ... طبق قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای (http://www.shci.ir/Law/Prod/CopyRight.asp) پیگرد قانونی داشته و طبق قوانین برخورد خواهد شد .

ماده 13-هر كس حقوق مورد حمایت این قانون را نقض نماید علاوه بر جبران خسارت به حبس از نود و یك روز تا شش ماه و جزای نقدی از ده میلیون (000ر000ر10) تا پنجاه میلیون (000ر000ر50) ریال محكوم می گردد.تبصره - خسارات شاكی خصوصی از اموال شخص مرتكب جرم جبران می شود

امید است با رعایت حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای در پیشرفت هرچه بیشتر بستر فن آوری اطلاعات در ایران سهیم باشیم .

mjx2008

New Member
سیستم فروشگاه ساز حامد یک نرم افزار ثبت شده در شورای عالی انفورماتیک بوده (لینک ثبت) و متعلق به شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان (ham3d.net) می باشد .

هرگونه تغییر در سیستم ، فروش ، بروزرسانی غیر مجاز ، و ... طبق قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای (http://www.shci.ir/law/prod/copyright.asp) پیگرد قانونی داشته و طبق قوانین برخورد خواهد شد .

ماده 13-هر كس حقوق مورد حمایت این قانون را نقض نماید علاوه بر جبران خسارت به حبس از نود و یك روز تا شش ماه و جزای نقدی از ده میلیون (000ر000ر10) تا پنجاه میلیون (000ر000ر50) ریال محكوم می گردد.تبصره - خسارات شاكی خصوصی از اموال شخص مرتكب جرم جبران می شود

امید است با رعایت حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای در پیشرفت هرچه بیشتر بستر فن آوری اطلاعات در ایران سهیم باشیم .

سلام.
مثل اینکه نویسنده فروشگاه ساز خودتون هستید پس باید بهتون بگم پس قانون حمایت از مصرف کننده کجا رفت این رو قبول کنید که نه شما بلکه اکثر برنامه نویسان داخلی هیچ ارزشی برای مصرف کننده قایل نیستند این هم یکی دیگه از مصیبتهای واردات نا صحیح ای تی هست ایا واقعا برنامه نویسان کشور ما در حد و اندازه محصولشون طلب پول میکنن که این هم جوابش معلومه کسانی مثل من بعد از دور ریختن پولهاشون با فروشگاه سازهای به قول شما ایرانی که نه درست نوشته شده و نه ساپورت درستی داره در اخر به اینجا میرسن که خودشون دست به کار بشن و یه همچین تاپیکهایی در همه جا دیده میشه.این رو هم به شما و برنامه نویسان پولی ایران قول میدم که همون طور که سورس ازاد راهش رو در غرب با قدرت ادامه میده در ایران هم با این اوصاف قدرت بیشتری خواهد یافت به امید ان روز.

moh0913

Member
mjx2008 عزیز ، تیم ساخت فروشگاه ساز حامد با بقیه تیم ها فرق می کنه و اونطور که من شنیدم ، پشتیبانی خوبی داره.:paint:

mjx2008

New Member
mjx2008 عزیز ، تیم ساخت فروشگاه ساز حامد با بقیه تیم ها فرق می کنه و اونطور که من شنیدم ، پشتیبانی خوبی داره.:paint:

دوست عزیز تا شما پشتیبانی رو چی بدونین من سعی در اصبات چیزی ندارم ولی خودم رو هم نمیتونم گول بزنم شما این ویا چندین نوع از این محصولات رو که تولید شدن رو با قیمتهای نجومیشون با محصولات خارجی مقایسه کن درسته من میدونم محصول خارجی داریم 5 هزار $ قیمت داره ولی محصولی هم داریم که با 200 $ خیلی بهتر و با کیفیت تر و با امکانات بیشتری نسبت به مثلا رقبای خودش در ایران عرضه میشه که همون رو شما باید زحمت بکشید و به خاطر ایرانی بودن 3 برابر قیمت تهیه کنید.:shock::shock:

خوب اینا رو بیخیال به موضوع تاپیک برگردیم از دوستان کسی e107 رو برا شاپ تست کرده.؟؟؟

moh0913

Member
خوب شما می تونید نخرید ولی شرکتی رو زیر سوال نبرید !! من خودم کسانی رو مشناسم که فروشگاه ساز رو فارسی می کنند و 500 هزار تومان می فروشند !!

mjx2008

New Member
این تاپیک مثل اینکه شده تبلیغ برای فروشگاه سازهایی که اصلا معلوم نیست درست کار میکنن یا نه به نظر من هم تمام شرکتهایی که در این مورد کار میکنن زیر سوالن شما بفرمایید این قیمتها بر اساس چیه من هم قبول میکنم که یه شرکت با انصاف پیدا شده.(من با کسی بحث ندارم به عنوان یه یوزر میپرسم).

VAHID216

مدیر بازنشسته
بحث کاملا از جایی که باید باشه منحرف شد ، باید زود تر بسته می شد.
موفق باشید:rose:
قفل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا