بهترین ادیتور برای php

به نام او::

همونطور که میدونید ادیتورهای زیادی برای php عرضه شدن که بعضی از اونها پولی و بعضی هم رایگان هستش.

از بین این نرم افزارها من not pad++ و همینطور phpdesigner رو ترجیح میدم.

php designer نسخه 2008 رو هم عرضه کرده که دارای کرک هست و بیشتر از 14 روز دوام نمیاره و بعد از اون اکسپایر میشه.

من لینک دانلودش رو میذارم از دوستان هر کی ورژن بدون قفلش رو داره لینکش رو بذاره تا بقیه هم استفاده کنن.
حالا اگه 2007 هم شد اشکال نداره.
http://www.mpsoftware.dk/phpdesigner.php

در کل من به دنبال یک ادیتور خفن برای php هستم.اگه چیز به درد به خوری دارید کوتاهی نکنید ایشا لاه ثوابش رو هم ببرید

اینم 2008 دیزاینر.
http://www.download.com/phpDesigner-...-10353130.html

سلام . من فکر کنم برنامه Zend Stodio خیلی قوی تر باشه ، البته مطمئن نیستم بر اساس نوشته زیر می گم :
این بار کمپانی Zend و Eclipse دست به دست هم دادند تا بهترین IDE توسعه PHP رو ایجاد کنند. و حاصل این همکاری انتشار Zend Studio for Eclipse - 6.0.0 بود. البته من قبلا با Eclipse کار کرده بودم ولی زیاد نتونستم خودم رو با محیطش وفق بدم دلیلیش هم وابستگی زیادی بود که به Zend Studio داشتم .
Zend Studio for Eclipse ویژگیهای بسیار بارزی با خودش یدک می کشه که اشاره ای کوتاه به بعضی از اونها می کنم :
1- ویرایشگر و مدیریت فایلها تصویر تصویر
2- ایجاد کد : که شامل ایجاد و تعریف Class , Interface , Functions و.... می باشد . تصویر
3- پشتیبانی از JavaScript
4- پشتیبانی از Html تصویر
5- کنترل سورس : که شامل سیستم کنترل نسخه نظیر CVS , Subversion می باشد . تصویر
6- Refactoring :شامل انتقال فایلها و پوشه ها , تغییر نام فایلها , کلاسها و متدها , متغیرها . تصویر
7- پشتیبانی از PHPUnit تصویر
8- اشکال زدائی تصویر
9- پشتیبانی از سیستمهای راه دور : که شامل اتصال به پروتکلهای FTP و SFTP است. تصویر
10- پشتیبانی از پایگاه اطلاعاتی تصویر
11- Zend Platform تصویر
12- Zend Framework : که شامل بخش هائی نظیر ایجاد پروژه , کدهای قالب , مثالها , ایجاد کننده سیستم MVC , کنترل سیستم MVC هست . تصویر
13- Zend Studio 5.5
14- نصب- مستندات –پشتیبانی
15- دیگر محیطها : شامل محیط تحلیل کد PHP به صورت پیشرفته , RSS Reader ,ادیتور Web Services محیط , PHPDocumentor ,... تصویر
امکانات دیگری هم هست که نیاز به توضیح نبود .
tutorial های بسیار خوبی در راهنمای اون وجود داره ار قبیل :
1- استفاده از Code Assist
2- استفاده از Debugger
3- Refactoring
4- کار با Unit Testing
5- کار با SVN
6-.....
پی نوشت : روی سیستم من که با Ram 1 Gig , Cpu 2800 AMD خیلی خوب جواب می ده.لازم به ذكر هست كه اين نسخه به صورت 30 روزه هستش

دانلود

Lagon666

New Member
بهترین، کاملترین و البته سنگینترین ادیتور Zend Studio هست.

اما من شخصا از GridinSoft Notepad استفاده می کنم و جوابگوی تمام نیاز هام هست.

ّبه نام خدا::

EditPad Pro. ساده، سبک، راحت. بدون امکانات اضافی. http://www.editpadpro.com/download.html

بابا اینکه پولیه .اگه کرک شدش رو بذارید ممنون میشم.

اما من شخصا از GridinSoft Notepad استفاده می کنم و جوابگوی تمام نیاز هام هست.

آیا از utf8 هم پشتیبانی میکنه؟ چوه همونطور که میدونید اگه صفحه utf8 باشه به عنوان اولین هدر به خروجی ارسال میشه و در زمانی که بخوایم با سیژنها و همینطور کوکیها کار کنیم به مشکل برمیخوریم.

Lagon666

New Member
ّبه نام خدا::
آیا از utf8 هم پشتیبانی میکنه؟ چوه همونطور که میدونید اگه صفحه utf8 باشه به عنوان اولین هدر به خروجی ارسال میشه و در زمانی که بخوایم با سیژنها و همینطور کوکیها کار کنیم به مشکل برمیخوریم.

بلهه همه جور Encoding رو هم ساپورت می کنه.

جدیدترین ارسال ها

بالا