بهترين Designer سال 2004

وضعیت
موضوع بسته شده است.

FashisT

Active Member
سايان الكبي حرف نزن هر كيندونه من كه ميدونم........
يه كاري ميكنيم من الان با ابتين مشورت ميكنم و بعد يه تاپيك ميزنم و كل داستانو اونجا ميگم
راستي اگر هم ميخواي كه از بحث خارج نشيم اگه صلاح ميدوني اين رو قفل كن تا اصل ماجرا را تو تاپيك خودش من بگم....
فعلا

Ghamnevis

Well-Known Member
من الكي نميگم جدي ميگم!

باشه يك تاپيك بزن.. ولي اينو قفل نميكنم چون مهرداد بدبخت داره جوابيه مينوسه و خيلي از بچه ها هنوز نخوندن اين تاپيك را.. شايد كسي بخواد پست بزنه !

Gate Keeper

Well-Known Member
آقا من خوندم
همتون درست ميگين(جدي)
بحثي توش نيست . بله ما تمام مشكلاتي رو كه سايان و شهرام گفتن داريم
انجمن ما واقعا محيطش دوستانس كه حتي ما هم رو به اسم كوچيك صدا ميزنيم
جاهاي ديگه فكر نمي كنم اينطوري باشه! شايد اين يكم رقابت رو بياره پائين
خب حالا چي كار كنيم؟:)

mamali132002

Active Member
آقا سايان من با همه حرفاتون موافقم . چونه هم نميزنم حق با شماست..!!
راستي اگه ممكن هستش اون سايت رو (البته با اجازه مهرداد) معرفي كنيد.
من و خيلي از بچه ها ميخوايم كار خارجي ها رو هم بيشتر ببينيم.

iman.prs

Active Member
سلام‌!
منم همينو [صد دفعه] گفتم!...مسابقه..نه براي انتخاب بهترين گرافيك سال!...نگفتم؟!

اصلا شما (الان) چه كار به خارجي ها داريد ؟!...مسابقه بين ماست و برنده هم از ماست....چه در حد اونا باشه چه خيلي با اونا فاصله داشته باشه؟!...چه مهرداد باشه چه سايان چه من (!!!!!!! منظورم خود من نيستا!)

خيليا كه كاراي خارجي ها رو زياد ديدن مي تونن مثه اونا طرح بدن...همينم باعث ميشه كه ما به اونا نزديك تر بشيم....ولي سال 2004 معني نداره!(فكر كنم خودت هم به اين نتيجه رسيدي)...تو يه سال هزار تا سوژه مي تونه وجود داشته باشه و...

استراتژي ماله فوتباله!....اينجا كار و تمرين و وقت و ابتكار و خلاقيته....

من نگفتم كه مطمئنا هيچ كس به اندازه ي مهرداد كار با فتوشاپ رو بلد نيست!....اون طوري كه من تا الان ديدم اين طور به نظر نمي رسيده!...شايد كسي نمي خواسته خودش رو لو بده!؟

مصطفي تو كه ميگي رقابت مياد پايين..مگه ما مي خوايم هم رو بزنيم كه دوستيمون جلوي اين كار رو بگيره؟!؟!!...كشتي هم نيست رو در رو باشه كه روت نشه هر چيزي كه داري نشون بدي!....تو براي خودت طرح ميزني من واسه خودم!....

راستي سايان تو كه هيچ جا طرحات رو نمي بينيم!...اينجا هم مي خواي شركت نكني كه لو نري ديگه!!

زياد حرف زدم...چرت و پرت هم زياد گفتم!....به هر حال من نيتم خيره!.....

با تشكر
iman.prs

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا