بهترين هاست کجاست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amirb55

Member
سلام
آقا من مطالب مربوط به هاست ها رو خوندم اما بالاخره نفهميدم بهترين سرويس و خدمات رو از کجا ميتونم بگيرم ؟
بهترين هاست براي php کدومه ؟
بهترين هاست براي asp کدومه ؟
و بالاخره بهترين خاست براي هر دو يعني يه هاستي که هر کاري خواستم بتونم روش انجام بدم کدومه ؟
فاکتور قيمت اهميت نداره !
اما سرويس خوب و همه جانبه بسيار مهمه
منتظر راهنمايي شما هستم

ady_constantine

Active Member
بنظر من شما که وسواس به خرید هاست دارید و قیمت هم برایتان ملاک نیست ازجایی خریداری نمایید تا یکماه گارانتی میده . فکر کنم تا یکماه بشه میزان کیفیت سرویسها را سنجید .

اگر ناراضی بودید هاست خود را کنسل کنید و از جای دیگر خریداری نمایید . در این صورت متضرر هم نخواهید شد .

dooonyaa

New Member
با سلام بهترین هاست یا سرویس دهنده کسی هست که ساپورت خوبی داشته باشد

من یکی از سرویس هارو میشناسم که هم کیفیت سرور عالی دارند هم پشتیبانی من خودم هم مشتری همین مرکز میباشم

شبکه شرکت طراحان وب سامانه سهند : www.samanenic.com

32853_5441.gif

dooonyaa

New Member
شرکت سامانه نیک

سلام
آقا من مطالب مربوط به هاست ها رو خوندم اما بالاخره نفهميدم بهترين سرويس و خدمات رو از کجا ميتونم بگيرم ؟
بهترين هاست براي php کدومه ؟
بهترين هاست براي asp کدومه ؟
و بالاخره بهترين خاست براي هر دو يعني يه هاستي که هر کاري خواستم بتونم روش انجام بدم کدومه ؟
فاکتور قيمت اهميت نداره !
اما سرويس خوب و همه جانبه بسيار مهمه
منتظر راهنمايي شما هستم

32853_5441.gif

nimafire

find / -name Support > u
سلام.ببین.خیلی ملاک ها هست.کسی نمیتونه بگه بهترین.
پشتیبانی.امکانات.قیمت ها و ... .

websamancom

Well-Known Member
با سلام بهترین هاست یا سرویس دهنده کسی هست که ساپورت خوبی داشته باشد

من یکی از سرویس هارو میشناسم که هم کیفیت سرور عالی دارند هم پشتیبانی من خودم هم مشتری همین مرکز میباشم

شبکه شرکت طراحان وب سامانه سهند : www.samanenic.com

دوست عزیز این تاپیک که مال عهد تیرکمون سنگی هستش و این آقا الان شاید خودش سرور اختصاصی داشته باشه

shayanboy

Active Member
سلام آقا امیر
ببینید اول اینو در مورد هاستینگ بگم که امروزه خیلی هاستینگ زیاد شده . شما هم به تازگی مثل اینکه دارید آشنا می شید با هاستینگ .
پس مراکز فروش هاست و شرکت هایی که می فروشند خیلی زیاده .
البته من نمی خوام جسارتی به شرکت ها و مراکز فروش داشته باشم . در حالی که خودم هم هاست برای دیگران تهیه میکنم و میفروشم.
اما شما باید به چند چیز توجه داشته باشید :
قیمت براتون زیاد مهم نباشه ( یعنی اینکه به دنبال ارزونه یا خیلی گرونه نرید - قیمت متعادل )
کیفیت ، به کیفیت خیلی توجه داشته باشید چراکه سایت شما باید به سرعت و بون کندی بیاد بالا و پنل پیشرفته ایی داشته باشه تا شما برای اجرای فایل ها و... راحت باشید
و اما پشتیبانی ، این رو بگم . افراد و همکارانی رو من داشتم که سایت شون بعد از 3 سال فعالیت و افزایش ترافیک و پیشرفت خوب و عالی ، سایت شون بعد از 3 سال دان شده و کلا پشتیبانی نشدند .
پس نمی تونیم بگیم کدوم بهترین ؟ کدوم پر سرعت ترین ؟ کدوم .....
شما باید به کیفیت و پشتیبانی خود دقت داشته باشید . شرکت و هاست فروشی زیاده . شما از شرکتی هاست بخواهید که بهترین و عالی ترین نحو پشتیبانی و خدمات رو به شما ارائه بده.
و اگر کار سایت شما بر اساس PHP هست بهتر هست که از سروس Linux استفاده کنید
و اگر ASP هست بهتر هست از سرویس Win استفاده کنید
موفق باشید .

با تشکر
شایان

1portal

Member
بهترین هاست کدومه

سلام
دوستان خیلی راحت میشه فهمید بهترین وب هاستینگ رو چه شرکتی ارائه میکنه .
کافیه در گوگل سرچ کنید iranwebhosting و پس از اون وارد سایت webhosting دات اینفو خواهید شد .
سپس لیست اولین و بزرگترین شرکت های وب هاستینگ ایران به شما نمایش داده میشه وارد 5تا یا 10 تا سایت اول شرکت های وب هاستینگ بشید و با توجه به قیمت و سرویس هایی که نیاز دارید خرید خودتون رو انجام بدید .
-------------------------------------------------------------------------------
من به جای شما اینکارو کردم میتونید تو گوگل اسم این شرکت ها رو سرچ کنید و هر کدوم که با سلیقه و نیاز شما جور در میاد رو ازش خرید کنید.
پارس دیتا
فراکارانت
ایران هاست
کاراهاست
هاست ایران
راد کام
آریانیک (البته من با این شرکت قبلا کار کردم اصلا سرویسش نسبت به قیمتش جالب نیست )
شاید شما شانس بیارید تحویلتون بگیره .

همچنین میتونید کلمه بهترین وب هاستینگ یا بهترین هاست رو در گوگل سرچ کنید فروم های مختلفی میاد و کاملا با توضیحات آگاهتون میکنه .

امید وارم کمک کرده باشم .

pasargadteam

Active Member
سلام
دوستان خیلی راحت میشه فهمید بهترین وب هاستینگ رو چه شرکتی ارائه میکنه .
کافیه در گوگل سرچ کنید iranwebhosting و پس از اون وارد سایت webhosting دات اینفو خواهید شد .
سپس لیست اولین و بزرگترین شرکت های وب هاستینگ ایران به شما نمایش داده میشه وارد 5تا یا 10 تا سایت اول شرکت های وب هاستینگ بشید و با توجه به قیمت و سرویس هایی که نیاز دارید خرید خودتون رو انجام بدید .
-------------------------------------------------------------------------------
من به جای شما اینکارو کردم میتونید تو گوگل اسم این شرکت ها رو سرچ کنید و هر کدوم که با سلیقه و نیاز شما جور در میاد رو ازش خرید کنید.
پارس دیتا
فراکارانت
ایران هاست
کاراهاست
هاست ایران
راد کام
آریانیک (البته من با این شرکت قبلا کار کردم اصلا سرویسش نسبت به قیمتش جالب نیست )
شاید شما شانس بیارید تحویلتون بگیره .

همچنین میتونید کلمه بهترین وب هاستینگ یا بهترین هاست رو در گوگل سرچ کنید فروم های مختلفی میاد و کاملا با توضیحات آگاهتون میکنه .

امید وارم کمک کرده باشم .

شما نوع سرچ رو یکم بد جا میندازی ها. کسی که بخواهد سرچ کنه باید کلمه رو با یه چیزی همراه کنه.
مثل: ثبت دومین , هاست ارزان, هاست با کیفیت , نمایندگی هاست یا امثالهم
اینکه عین جمله که مربوط به سایت شما و نام دامنه شما احتمالا چون توی سرچ دیدم , خیلی اشتباه است و سرچی است که اصلاً مناسب نیست.
سرچ فارسی کمک به شناسایی وب سایت های مناسب میکند.
در ضمن همین سایت هایی که در نهایت مثل پارس دیتا , رادکام و ... رو معرفی کردید در همون سرچی که بنده عرض کردم میاد.

در ضمن تاپیک های قدیمی رو بالا نکشید که مال عهد عتیق است.

pasargadteam

Active Member
یا علی:shock:

تاپیک مربوط به سال 84 را بالا کشیدید؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

متأسفانه بله.

من یک پیشنهاد برای آقا مجید دارم, آقا چند نفر رو که حاضرند تاپیک هایی که به جایی نرسیده و بیخودی است رو حذف کنند و این کار رو رایگان انجام میدهند رو به خدمت بگیرید تا این کارو کنند.
این کار باعث سبکی دیتابیس, افزایش سرعت فروم و اینکه باعث نمیشه اینطوری تاپیک بیاد دوباره بالا و چند پست هم بنده حقیر و بقیه هم اضاف کنند.

vatanmusic

Well-Known Member
اینطور زیاد جالب نیست
ارشیو فروم و لینکهای داخل گوگل خراب میشه
همچنین بزی از مباحث هست که خوب هستند

باید سیستمی فعال بشه که تاپیکهای قدیمی دیگه نشه بهشون پاسخ داد
یادمه وی بی چنین پلاگینی داشت

the_king

مدیرکل انجمن
والا همین الان هم اخطار تاپیک های قدیمی توی سیستم فعاله، ولی یک گزینه "تمايل دارم به اين تاپيك پاسخ دهم."
هم داره که میشه تیک اش رو موقع نوشتن پاسخ زد.

حقیر هم شخصا موافق از بین رفتن تاپیک های قدیمی فروم نیستم، حتی اونهایی که به نظر دیگه کاربردی ندارند،
اما سیستم فروم هم ظرفیت و محدودیت های خودش رو داره. شاید بهتر باشه که تاپیک های قدیمی یکسری از انجمن ها
به فروم دیگه ای منتقل بشه.

تاپیک قفل گردید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا