بهترين نسخه ويندوز از نظر شما

بهترين نسخه Windows كدومه؟

• Windows 98

رای: 0 0.0%
  • Windows xp

رای: 3 13.0%
  • Windows 7

رای: 11 47.8%
  • Windows 8

رای: 9 39.1%

• مجموع رای دهندگان
    23

الاسراء

New Member
سلام عزیز من فعلا با 7کار میکنم وبه ویندوز 7 و8 رای میدم اما ویندوز8...
:neutral::):green:عااااااااااااااالیه. راستی خیلی دوسدارم بدونم قرض از بیان این سوال چی بوده؟

jeyson

Active Member
ویندوز 7.
ویندوز 8 به دلایل خاصی برای pc به درد نمی خوره
مهمترینش اینه که ویندوز 8 هنوز در نسخه customer هست و دارای باگ های زیادی است و بیشتر هم به درد تبلت ها و مانیتور های جدید تاچ اسکرین می خواره!

unknown_i3oy

Well-Known Member
من راستش از ویندوز 8 استفاده میکنم , هیچ مشکلی هم تا به حال باهاش نداشتم , فوق العاده هم باهاش حال میکنم , جدّی میگم , ولی به 7 رای دادم , چون 7 یه انقلاب بود ولی 8 نه خیلی , اما وقتی Blue بیاد که نسخه کامل شدۀ 8 هست 100% میترکونه

bestdata

Active Member
من توی سیستم عامل های ویندوز به هشت رای میدم چون واقعا محشره البته مشکل زیاد داره ولی در کل عالی شده (سرعت خیلی از بخش هاش عالی شده)
اینکه میگن بدرد تبلت اینا میخوره بیشتر سر قضیه مترو هستش متروش با صفحه تاچ راحت تره ولی پیشنهاد می کنم ویندوز 8 +آپدیت نصب کنید (حتما آپدیت کنید تا مشکلاتش برطرف بشه)

ویندوز سون چون همه کس می تونن با هاش کار کنن ولی ویندوز 8 برای همه راحت نیست بیشتر برای تبلت خوبه یکم پیچیدست

ویندوز سون اولتیمیت بیسته !

سه ساله ازش استفاده میکنم ، هنوز هیچ مشکلی پیش نیومده براش بزنم به تخته !

massoudn

کاربر فعال
سلام،
مطمئناً هر شرکت سازنده ای تلاش می نماید که سهولت کار با نرم افزار ها را افزایش، امکانات و دسترسی آسان را گسترش، رفع نقایص قبلی و به دنبال نفوذ بیشتر در بین کاربران قدیم و جدید می باشد،
از ویندوزهای قبل از 98 تا win 7 همه و همه در حال پیشرفت بودند، microsoft تلاش نمود که پنجره ای جدید در پس مسیر قبلی ایجاد کند تا به گسترش نرم افزار امیدوار و همچنان در عرصه رقابت باقی بماند،
با ظهور win 8 و win blue و اکنون win 8.1 تحولی نو بوجود آورد،
کاربرانی که سعی نمایند نحوه کاربری خود را بروز نمایند، از نرم افزار ها و بعضاً سخت افزار های به روز بهره می برند،
همه آنها نتایج بسیار خوبی از این عملکرد حاصل نمودند،
با office 2013 نیز برخی منتقدان اینگونه برخورد می کردند که بعد از آنالیز های علمی و در نظر گرفتن آینده نرم افزاری و برنامه های پیش بینی شده نتایج نسخه های آتی را پذیرا شدند،
به نظر بنده که یکی از کاربران جزء این نرم افزار ها (و سیستم عامل ها) می باشم، استفاده از آخرین نسخه های تهیه شده نرم افزارهاست،
چرا که پس از تسلط محیطی به نرم افزار ارائه شده، به نقص های نرم افزاری نسخه های پیشین پی خواهید برد،
موفق و مؤید باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا