بهترين نرم افزار ايجاد و مديريت وب سايت مامبو

مرسي! از اين به بعد هم مي كنيم! من اون بلاك رو هم به اصرار كاربران گذاشتم و خودم هيچ تمايلي نداشتم براي گذاشتنش!
راستي اون شخص كه مي گوييد كي هست؟ بگوييد ما هم بدونيم! اگر نمي توانيد, بگين چرا مي خواسته سر به سر بگذاره؟ دشمني چيزي داره؟ ببخشيد من اينا رو مي پرسم ولي مسپله جدّی شد!
با تشکر فراوان (فراتر از بینهایت!)
مخلصیم! :d

iranpcg

Active Member
نه اون يه هكر مثبته هميشه خطا ها را پيدا ميكنه و گزارش ميده و اصلا اهل هك كردن نيست بيشتر اهل آموزش هست . من مامبو را به قبل از انتشار هميشه دست اون ميدم تا از لحاط امنيتي چك كنه وقتي تاييد كرد ما هم نتشر ميكنيمش

iranpcg

Active Member
ممنون
اميدوارم كه بتونيم بهتر عمل كنيم
راستي يادم رفت بگم داريم يه سري نسخه اختصاصي بيرون ميديم :
1- حرفه اي 4.5.2
2- advanced 4.5.2
3- نسخه فروشگاهي4.5.2
4- نسخه وبلاگي
5- نسخه گالري
6- نسخه خبري
7- نسخه نوروزي
اين نسخه ها به جز advanced احتمالا همگي قبل از عيد آماده اراپه باشند
ببينيم خد اچي ميخواد

mambo.ir

Member
iranpcg گفت:
ممنون
اميدوارم كه بتونيم بهتر عمل كنيم
راستي يادم رفت بگم داريم يه سري نسخه اختصاصي بيرون ميديم :
1- حرفه اي 4.5.2
2- advanced 4.5.2
3- نسخه فروشگاهي4.5.2
4- نسخه وبلاگي
5- نسخه گالري
6- نسخه خبري
7- نسخه نوروزي
اين نسخه ها به جز advanced احتمالا همگي قبل از عيد آماده اراپه باشند
ببينيم خد اچي ميخواد

از همه دوستان بابت ارسال هاي مختلف و نظراتشون تشكر مي كنم اما بايد اين رو بگم كه هيچوقت ماه پشت ابر نمي مونه و حقيقت آشكار مي شه

نكته ديگه اينكه اگر ميگيم يه پرتال خوبه از خودمون در نمياريم خودمون اونو تست مي كنيم از دوستان آشنا در خواست تست مي كنيم بعدش منتشرش مي كنيم البته نكته هاي ديگه هم هستش :
طراحي قالب . مديريت . راحتي نصب . امنيت . پشتيباني . محيط كاربر پسند و نرم و ....
كه باعث مي شه يه پرتال پرتاله خوبي بشه .
:D :eek: :)

Mamali

Member
mambo.ir گفت:
از همه دوستان بابت ارسال هاي مختلف و نظراتشون تشكر مي كنم اما بايد اين رو بگم كه هيچوقت ماه پشت ابر نمي مونه و حقيقت آشكار مي شه

نكته ديگه اينكه اگر ميگيم يه پرتال خوبه از خودمون در نمياريم خودمون اونو تست مي كنيم از دوستان آشنا در خواست تست مي كنيم بعدش منتشرش مي كنيم البته نكته هاي ديگه هم هستش :
طراحي قالب . مديريت . راحتي نصب . امنيت . پشتيباني . محيط كاربر پسند و نرم و ....
كه باعث مي شه يه پرتال پرتاله خوبي بشه .
:D :eek: :)
بله واقعا در اين نكته شكي نيست! اما خب من خواستم ممبو رو دانلود كنم‌، به عنوان يه كاربر تازه وارد و در جهت رفع اين اشكالات يه سري چيزها رو خدمتتون عرض كنم:
براي فايل‌هاي دريافتي توضيح مناسب وجود نداشت و اغلب تنها مشتي فايل مي‌گرفتم كه نمي دونستم كجا بريزم يا چيكارشون بكنم...
فايل‌هاي فارسي سازي (رايگان‌ها) فوق العاده پراكنده بودن و همه چيز رو بايد سوا سوا دريافت مي‌كردم و كمي خسته كننده بود...
توي سايت ممبو فورج! فقط يه پراجكت باز كردين به عنوان قشنگي، نه ريپورتي و نه فايلي اونجا قرار داده نشده!
دست آخر نفهميدم چطور مي‌شه محيط مديريت رو فارسي كرد... در صورتي كه فايلش رو هم داشتم!
اصلا قصد كوبيدن اين سيستم رو ندارم، چون مي‌دونم يكي از بهترين‌ها در حال حاضر هست و آمار همه چيز رو نشون مي‌ده، اما حداقل بروبچ فارسي زوپس يه داكيومنت فارسي درست كردن براي اموزش سيستم زوپس، كه از تكرار خيلي سوالات پيش پا افتاده جلوگيري مي‌شه... اميدوارم ممبو فارسي هم همچين كاري بكنه! در ضمن در مورد اون قسمت فروشي سايت، من متوجه نشدم دقيقاً... آيا ويرايش خاصي از ممبو در سايت اصلي هست كه فروشيه و شما اون رو ريسل مي‌كنيد يا اينكه نه اصلا كامپوننت‌ها رو جمع اوري و فارسي كرديد و مي‌فروشيد؟

iranpcg

Active Member
Mamali گفت:
بله واقعا در اين نكته شكي نيست! اما خب من خواستم ممبو رو دانلود كنم‌، به عنوان يه كاربر تازه وارد و در جهت رفع اين اشكالات يه سري چيزها رو خدمتتون عرض كنم:
براي فايل‌هاي دريافتي توضيح مناسب وجود نداشت و اغلب تنها مشتي فايل مي‌گرفتم كه نمي دونستم كجا بريزم يا چيكارشون بكنم...
فايل‌هاي فارسي سازي (رايگان‌ها) فوق العاده پراكنده بودن و همه چيز رو بايد سوا سوا دريافت مي‌كردم و كمي خسته كننده بود...
توي سايت ممبو فورج! فقط يه پراجكت باز كردين به عنوان قشنگي، نه ريپورتي و نه فايلي اونجا قرار داده نشده!
دست آخر نفهميدم چطور مي‌شه محيط مديريت رو فارسي كرد... در صورتي كه فايلش رو هم داشتم!
اصلا قصد كوبيدن اين سيستم رو ندارم، چون مي‌دونم يكي از بهترين‌ها در حال حاضر هست و آمار همه چيز رو نشون مي‌ده، اما حداقل بروبچ فارسي زوپس يه داكيومنت فارسي درست كردن براي اموزش سيستم زوپس، كه از تكرار خيلي سوالات پيش پا افتاده جلوگيري مي‌شه... اميدوارم ممبو فارسي هم همچين كاري بكنه! در ضمن در مورد اون قسمت فروشي سايت، من متوجه نشدم دقيقاً... آيا ويرايش خاصي از ممبو در سايت اصلي هست كه فروشيه و شما اون رو ريسل مي‌كنيد يا اينكه نه اصلا كامپوننت‌ها رو جمع اوري و فارسي كرديد و مي‌فروشيد؟
شما كامل مطالعه نكرديد :
http://www.mambofarsi.com/content/view/23/45/
اين را براي نصب بخوانيد
دوما چون چند زبانه بودن مديريت و نصب جزء Core مامبو نبود ما هم آنها را مجزا آورديم . چون دوست نداريم توي فايلي كه به عنوان نسخه اصلي مامبو معرفي ميكنيم فايل اضافه اي باشد كه بعدا ما را دچار مشكل كند . چون هم ADMIN Languages و هم Installation Languags هر دو بتا هستند .
پروژه اصلي مامبو در آدرس زير قرار دارد كه فايلهاي استاندارد تاريخ و زبان هر دو در آن منتشر ميشود:
http://mamboforge.net/projects/farsi
و جالبتر اينست كه بددانيد Rank سايت مامبو فارسي در گوگل بر روي 5 و پروژه مامبو هم بر روي 4 ميباشد
در مورد نسخه فروشي هم بايد ب گويم كه ما نسخه فروشي نداريم
بلكه فقط براي عضويت در سايت از كاربران هزينه اي معادل 2 تا 10 هزارتومان ميگيريم كه اين هزينه صرف نگهداري و ادامه پروژه ميشود
اما جديدا كار بر روي نسخه اي از مامبو اوپن سورس را شروع كرديم كه اين نسخه حاوي كامپوننتهايي ميباشد كه شخصا سفارش و برايمان طراحي شده است.البته اين نسخه داراي سي دي آموزشي مولتي مديا هم هست

intro.jpg

آخرین ویرایش:

Mamali

Member
iranpcg گفت:
شما كامل مطالعه نكرديد :
http://www.mambofarsi.com/content/view/23/45/
اين را براي نصب بخوانيد
دوما چون چند زبانه بودن مديريت و نصب جزء Core مامبو نبود ما هم آنها را مجزا آورديم . چون دوست نداريم توي فايلي كه به عنوان نسخه اصلي مامبو معرفي ميكنيم فايل اضافه اي باشد كه بعدا ما را دچار مشكل كند . چون هم ADMIN Languages و هم Installation Languags هر دو بتا هستند .
پروژه اصلي مامبو در آدرس زير قرار دارد كه فايلهاي استاندارد تاريخ و زبان هر دو در آن منتشر ميشود:
http://mamboforge.net/projects/farsi
و جالبتر اينست كه بددانيد Rank سايت مامبو فارسي در گوگل بر روي 5 و پروژه مامبو هم بر روي 4 ميباشد
در مورد نسخه فروشي هم بايد ب گويم كه ما نسخه فروشي نداريم
بلكه فقط براي عضويت در سايت از كاربران هزينه اي معادل 2 تا 10 هزارتومان ميگيريم كه اين هزينه صرف نگهداري و ادامه پروژه ميشود
اما جديدا كار بر روي نسخه اي از مامبو اوپن سورس را شروع كرديم كه اين نسخه حاوي كامپوننتهايي ميباشد كه شخصا سفارش و برايمان طراحي شده است.البته اين نسخه داراي سي دي آموزشي مولتي مديا هم هست

intro.jpg

با تشكر از پاسخ گيرا و كاملتون، شما لطفي مي‌كرديد و اونجا هنگام دانلود لينك اين‌بحث‌ها رو مي‌داديد كه كاربر تازه‌كاري مثل من گيج نشه! مي‌دونيد، شايد يكي مثل من كليد باشه و تا ته و توي قضيه رو در نياره ول نكنه، اما خب خيلي‌ها هستن كه عين آب خوردن سيستم رو ول مي‌كنن و سراغ سيستم‌هاي ضعيف‌تر ميرن!
در مورد ممبو فورج!‌ اينا كه امروز در اونجا قرار گرفته! بگذريم! مهم اينه كه هست‌؛
در مورد رنك من اطلاع خاصي ندارم، اگر شما داريد به من ارائه بديد كه ممنون مي‌شم؛
در مورد هزينه عضويت؛ بهتر نيست سيستم كمك به سايت راه بيندازيد؟ اينطوري قضيه همون خودياري مي‌شه كه اختياري بايد پول بدن تا اجباري بهشون كمك بشه!

در مورد زنبق (درست گفتم نه؟) اميدوارم كار خوبي از آب در بياد،
اما بهتره عنوان اين تاپيك رو ويرايش كنيم، چون هنوز با دليل و مدرك اثبات نشده كه مامبو بهترين نرم افزار و ايجاد مديريت هست، و مي‌دونيد، يه تريپ قضيه بازاري مي‌شه...
باز هم بگذريم!‌ چهارشنبه سوري مبارك!

iranpcg

Active Member
من توي سايت گنده نوشتم راهنماي نصب اما ايراني ها گمونم نمي بينن
اگر توي ايران هم سيستم پي پال بود من ترجيح ميدادم كه Donate باشه تا پرداخت اجباري
آخه ايراني ها هنوز عادت نكردند

عوض كردن تاپيك با نويد هست چون اون نوشته :p

iranpcg

Active Member
شما از كدوم نسخه مامبو استفاده كرديد كه باگ توش پيدا كرديد.
چون اگر واقعا راست بگوييد ميتوانيد 150 هزارتا سايت را هك كني

tebyan گفت:
salam
in mambo ra ma farsi kardim va noskhe ii ke roie server (cpanel) ast ra farsi kardim dar zemn in mambo ha hame BUG darand
va kar kardan ba oon sakhte
sait man
www.hamedanhackers.com ast
bye

vahidnn

New Member
با سلام خدمت عزيران
من مدت زيادي است كه از مامبو براي راه اندازي و مديريت سايت مجله ويندوز در ايران اسفاده كرده ام و از سهولت كار كردن با آن و اقعا رضايت دارم و عقيده دارم كه خصوصا در بخش فارسي سازي آن و پشتيباني هنوز جاي پيشرفت دارد

blacky

New Member
مامبو واقعا سيستم خوبيه يه كم سخته پنل ادمينش ولي واقعا حرف نداره از زوپس به خاطر وفور استايل بهتره ولي زوپس از نظر مديريت خيلي آسونتر و جا افتاده اس

البته آقاي بلوردي سعي كردن ساپورت خوبي براش بذارن ولي همونطور كه گفتين قسمت مامبو فورج خيلي به هم ريخته

و فقط توضيح كوچيكي دادن براش

در نسخه 4.5.2 هم فايل فارسي پنل ادمين مشكل داره در مورد هك شدنش بگم كه در قسمت فروم يه باگي داره كه فقط يه نفر اونو ميدونه و مياد سيخ ميزنه به مامبوي فارسي

و اينو بگم مامبو با اين همه خوبيش ساپورت خوبي نداره

ولي من نسبت به ناك ويا زوپس ترجيحش ميدم

سلام
به نظر منم مامبو ساپورت خوبی نداره من که عضو سایتش هستم سوالم را 3 بار میل کردم ولی جوابی ندیدم بهتر 1 کم رو ساپورتش کار بشه تو همین فروم اگر بگردید شاید بیش از 5 بار از ساپورتش انتقاد شده ولی بازم ...
به هر حال به آقای بلوردی خسته نباشید میگم

جدیدترین ارسال ها

بالا