بهترين سيستم مديريتي براي سايت آموزشي ؟******

Pedi7Khat

Member
ايول بابا به معرفتت

حالا چندتا كامپوننت يا ماژولي كه واسه نوشتن مقاله و ... باشه لينك بديد
واسه 1.0.15 باشه

برای مقالات من Library Book رو پیشنهاد می کنم.یه حالت کتابخونه ای پیدا می کنه بخش مقالات سایت.
برای آموزش هم شاید Course بدردت بخوره.

ahmad881

Member
راستي يه سواب استفاده از ابزار فارسي نشده (بماند ترجمه و ... اش براي خود صاحب سايت سخت باشه) براي بيننده كه فارسيه كامله نه؟ و تو جوملا 1.0.15 به كار مياد نه؟

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
ببین کل تنظیمات زبان برای جوملا تو یه فایل lag هستش که هر قسمت مشخص شده البته تو کامپوننت های مختلف فرق داره شما می تونید از همون فایل قسمت مدیریت و کاربری رو فارسی کنید منو های قسمت مدیریتم از فایل XML فارسی می شه

ahmad881

Member
من يك ماژوا و ... از اون سايتي كه دوستم گفت گرفتم نصبشم كردم حالا فقط تو ليست ماژول ها اومده چه جوري تو سايت اصلي بيارمش و ازش استفاده كنم ايارا ؟؟؟؟؟؟ چون هرچي نصب مي كنم مثلا تو ليست ماژول خود مديريت مياد نه در منوي اصلي سايت يا .......

Pedi7Khat

Member
من يك ماژوا و ... از اون سايتي كه دوستم گفت گرفتم نصبشم كردم حالا فقط تو ليست ماژول ها اومده چه جوري تو سايت اصلي بيارمش و ازش استفاده كنم ايارا ؟؟؟؟؟؟ چون هرچي نصب مي كنم مثلا تو ليست ماژول خود مديريت مياد نه در منوي اصلي سايت يا .......

توی همون لیست ماژول ها روبروش یه ضربدر قرمز زده.روش کلیک کن تا بشه یه تیک سبز رنگ.
بعدش هم برو توی صفحه اول سایت و ببینش.:)

ahmad881

Member
بله مديرم
اوني كه شما مي گي منظورت پابليش كردن هست
اونم انجام مي دم اما با پابليش كردن ماژول و .... كه تو سايت اصلي نمياد كه

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
ّبین رو اسم ماژول کلیک کن و موقعیتش رو تغییر بده گاهی اوقات برای منم اتفاق می افته داخل لیستی که میاد موقعیتش رو انتخاب کن و بیارش بالای ماژول هایی که منتشر نشدن مشکلت حل می شه

ahmad881

Member
خوب حالا يه مشكل دارم مجموعه و بخش و ......... را كه مي خوام حذف كنم مي گه نميشه

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
َشما اصلا واسه چی اطلاعات نمونه رو نصب کردید ؟ یه بار پاک کنید موقعی که می خواید اطلاعات دیتا بیس رو وارد کنید اون پایینش سه تا گزینه داره و آخرین مربوط به نصب اطلاعات نمونه هستش که وقتی تیکو ور دارید دیگه اطلاعات نمونه نصب نمی شه و می تونید خودتون مجموعه و بخش درست کنید

roozshop

Member
شما کافیه که کلیه مطالب رو حذف کنید . از توی سطل آشغال هم پاک کنید
بعد از اون مجموعه ها رو حذف کنین و در نهایت بخشها رو حذف کنید .
یادتون باشه که باید از توی سطل آشغال هم پاک کنید
در جوملا و مامبو اصولا هر بخش یا مجموعه ای که کاملا خالی نباشه حذف نمیشه

یا علی

آخرین ویرایش:

nevisande

Active Member
mrkiank عزیز:
لطفا تاپیکها رو اسپم نکنید.
با این کار چه هدفی رو دنبال میکنید؟
در صورت تکرار مجبور خواهم شد تا گزارش بدم

nabian

New Member
از همه دوستان خواهش میکنم بگید که کدوم تیم نیوک پشتیبانیش از همه بهتر و نیوکش قوی تره تا ما هم استفاده کنیم و هم به دوستان معرفی کنیم استفاده کنن.!!:)

mila123

New Member
سلام دوستان عزیز
من که خودم دنبال این سیستم ها می گشتم بیشتر به دیتالایف انجین روی اوردم چون هم سبک هست و هم کم حجم و سیستم مدیریتی خوبی هم داره راحتم نصب می شه و اول دیتالایف بعد جوملا بعد phpnukeبعد e107بعد و.....
بعد سیستم تبلیغاتی خواستین بگین.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سیستم مدیرتی تبلیغاتی برای مشاورین املاک و آژانس های مسافرتی
سایت ما:www.persianiaz.com
تمامی آگهی ها در این سایت با 7 ستاره رایگان می باشد. منتظر آگهی های شما هستیم.

irandoct

Member
سیستم پرتال آرزو محصولی ایرانی و مخصوص آموزش

با سلام
سیستم پرتال آرزو دارای نسخه های مخصوص مدارس و مراکز پژوهشی است . بهترین گزینه برای سایت آموزشی (در سایتهائی نظیر دیباگران ، دانشگاه آزاد کزمان و ... استفاده شده است )

اطلاعات بیشتر :
با سلام
توصیه می کنیم مشخصات فنی سیستم پرتال آرزو محصول کیمیا رسانه را از طریق لینک زیر ملاحظه فرمائید :
اطلاعات عمومی پرتال :
• تکنولوژی مورد استفاده : PHP, HTML, Javascript, AJAX
• بانک اطلاعاتی سیستم Mysql
• رعایت اصول نرمال سازی پایگاه داده Database Normalization
• معماری سیستم به صورت چند لایه
• پیاده سازی و کد نویسی سیستم بصورت صد درصد شیی گرا
• ساختار سیستم بصورت ماژولار
• استفاده از موتور گرافیک Template Engine در ساختار گرافیکی سیستم
• استفاده از Single Sign On برای کنترل دسترسی کاربران
• امکان شخصی سازی گرافیگ و محتوای پرتال
• امکان توسعه‌پذیری پرتال به گونه ای که اجرای مجموعه‌ای دلخواه از مؤلفه‌های (Components) موجود در لایه حرفه (Business Tier) به صورت مستقل از لایه نمایش (Presentation Tier) باشد.
• رعایت استاندارهای طراحی وب شامل Valid XHTML 1.0 ، Valid CSS ، Valid RSS and ATOM ، S-508 در تمامی اجزا سیستم
• پشتیبانی از واسط های نرم افزاری مانند تکنولوژی SOAP برای تعامل با سایر برنامه های کاربردی سازمان
• اعتبار سنجی کدهای برنامه با استفاده از برنامه قدرتمند Zend Studio
• بررسی امنیت نرم افزار توسط برنامه های مخصوص Web Security Scanner

لینک دریافت شناسنامه فنی : http://www.kimiamedia.ir/downloads/arezoportal.pdf

لینک سایت اصلی: http://www.kimiamedia.ir

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا