بهترين راه برای چت فارسی در yahoo messenger

en2fa

Member
سلام
يک نگاهی به سايت www.en2fa.net بخش download بندازيد و برنامه Y!En2Fa Messenger رو ببينيد
و نظرتون رو بگيد!

اين برنامه به شکل plugin برای yahoo شما هست.و تمامی متن های fingilish که دريافت ميکنيد رو به صورت automatic به فارسی روان تبديل ميکنه!
همچنين ميتونيد براحتی فارسی نيز type کنيد!
و چند امکان جالب ديگه!

در ضمن بايد قبلش ترجيحاً en2fa رو هم نصب کرده باشيد!(لينک ديگه download)

خوشحال ميشم نظره برو بچ majidonline رو هم بدونم!

Aftabgardan-cc

Active Member
واقعا دستتون درد نكنه، من كه اعصابم خرد شده بود بس كه رفقا فينگليش تايپ مي‌كردن!!! :(

en2fa

Member
bestl3oy گفت:
بابا اين ماله هزار سال پيشه
اولاً هزار سال پيش نرم افزاری نبوده...احتمالاً کامپيوتر هم نبوده!
ثانياً اگه توجه ميکردی ميديدی منم مال هزار سال پيشم که امدم تو اين forum و به اسم en2fa ،ديگه بديهی هست که نميومدم
برنامه خودم مال هزار سال پيشو،هزار سال بعد يکبار ديگه معرفی کنم!
ثالثاً اگه ميرفتی تو سايت ميديدی اين برنامه اسمش Y!En2Fa Messenger هست و مال 2 هفته پيش هست نه هزار سال!و کلاً يک چيز ديگه هست!
رابعاً اونی که ميگی en2fa هست اونم اگه هزار سال پيش گرفتيش يکبار ديگه برو و update کن!

در کل بازم ممنون که نظرتون رو گفتين ؛)

en2fa

Member
دقيقاً يعنی چی بايد بگم؟
برنامه رو اجرا کردی ديديش...يا اينکه ميخوای بدونی چی کار ميکنی اين برنامه؟

en2fa

Member
Aftabgardan-cc گفت:
واقعا دستتون درد نكنه، من كه اعصابم خرد شده بود بس كه رفقا فينگليش تايپ مي‌كردن!!! :(
يک Logo تو همون مايه های مال خودت ميتونی برام درست کنی؟

sambol

Active Member
من الان برنامه ذو نصب دارم اصلا هیچ تغییری تو یاهو نمیبینم نه فارسی مینویسه نه فارسی دریافت می کنه هر دو تا برنامه رو هم نصب دارم؟
فکر نکنم اینجا جای بحث لوگو باشه؟؟؟؟؟؟

en2fa

Member
sambol گفت:
من الان برنامه ذو نصب دارم اصلا هیچ تغییری تو یاهو نمیبینم نه فارسی مینویسه نه فارسی دریافت می کنه هر دو تا برنامه رو هم نصب دارم؟
فکر نکنم اینجا جای بحث لوگو باشه؟؟؟؟؟؟
برنامه رو اگه نصب کنی يک لينک تو Desktop ميسازه که اونو اجرا کنی خودش هم برنامه رو نصب ميکنه هم ياهو رو مياره بالا!
اگه هم همينجوری نصب کنی....يک آيکون تو tray ميسازه که روش بايد راست کليک کنی و Install رو بزنی!
اگه install تيک خورد اونوقت پنجره جديد چت که باز کردی بايد هم يک editbox جديد ببينی هم اينکه پيغام هايی که برات مياد فارسی هم بشه!
اگه اين کارا رو کردی و جواب نداد بگو!

در ضمن چرا نميتونه جای بحث لوگو باشه؟!

bestl3oy

Member
ولا ما وقتي اومديم تو اين اينترنت(5سال پيش) وقتي بلد نبود نبودين فينگليش تايپ كنيم اينو بهمون نشون دادن

sambol

Active Member
دوست عزی زهمه اونا میاد ولی editbox رو متوجه نمیشم هر کاریش هم میکنم هیچ تغییری نمی کنه کجای این حالت پلاگین هست ممن که تو یاهو هیچ تغییری نمی بینم؟

en2fa

Member
عزيزم...sambol جان
اين برنامه مجانی و بتا هست!
هدف از اين تاپيک هم معرفی بوده و اينکه خودتون استفاده کنين!
تلاش من هم اين هست که ايشالا برنامه کار کنه!
اما جمله کجای اين حالت پلاگين هست من که تو ياهو تغييری نميبينم به من هيچ کمکی نميکنه!

اون چيزيی رو که گفتم رو انجام بدين و نتيجه رو بگين...ببينم مشکل کار کجاست!
بقيه دوستان هم اگه برنامه کار کرده بگن حداقل بدونم اين کار ميکنه يا نه!!(هر چند که برو بچ forum های ديگه تائيد کردن!)

سيستم عامل،ورژن مسّنجر رو بگيون و اينکه آيا يک آيکون ياهو سيبيل دار تو tray ميبينی يا نه....
اگر ميبينی راست کليک کنی چی مياد و اينکه هيچ کدوم گزينه ها تيک خوردن يا نه!

ممنون!

en2fa

Member
خوب بعد از 2 سال دوباره برنامه رو update کردم.
برنامه تقريباً همون کار های قبلی رو انجام ميده،کمی ترجمه بهتر شده.
و خوب روی version های جديد تر yahoo messenger هم بايد کار کنه.
من روی ورژن 8.1.0.249 امتحان کردم که مشکلی نداشت.
اميدوارم برای شما هم کار کنه!

پیوست ها

• demo2.GIF
    demo2.GIF
    76.6 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • En2FaMsngr-Setup.zip
    633 کیلوبایت · بازدیدها: 20

جدیدترین ارسال ها

بالا