بهترين برنامه گرافيك سه بعدي؟

mehran_j

Member
با سلام دوستان
من تازه كارم و تازه ميخوام گرافيك سه بعدي و يادگيري اون رو شروع كنم
به نظر شما بهترين برنامه در اين زمينه كدوم يكي از برنامه ها ميباشد و من بايد در كل از كجا شروع كنم....و كاملترين و بهترين برنامه در مورد گرافيك سه بعدي كدومه؟
با تشكر از شما دوستان عزيز

mehran_j گفت:
با سلام دوستان
من تازه كارم و تازه ميخوام گرافيك سه بعدي و يادگيري اون رو شروع كنم
به نظر شما بهترين برنامه در اين زمينه كدوم يكي از برنامه ها ميباشد و من بايد در كل از كجا شروع كنم....و كاملترين و بهترين برنامه در مورد گرافيك سه بعدي كدومه؟
با تشكر از شما دوستان عزيز
اگه منظورت از بهترین قدرتمندترین نرم افزاره>مایا بهترینه.اگه کسی چیز دیگه ای بهت گفت باورنکن
جیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــگر

amir???

Member
يه چيزي بگم كه ديگه اين بحث كدام برنامه بهتر است تمام بشه 1-با هر برنامه كه راحت هستي كار كن اين كار يه خوبي داره يه بدي خوبي اينه كه شما تك تك برنامه هاي معروف 3d رو چك ميكني و هر كدام كه برات راحت تر امد باهاش كار ميكني بديش اينه كه يه مدت زمان تلف ميشه تا بدوني كدام برنامه برات راحت تره ولي وقتي انتخاب كردي ديگه به حرف كسي گوش نكن و شاخه شاخه نرو.2- هر برنامه 3d قدرت خيلي زيادي داره ولي مونده كي باهاش كار كنه مثل اينه كه كامپيو تر رو بده به يه ادم بي سواد هيچ كاري نميتونه انجام بده ولي همون كامپيوتر رو بده به يه متخصص ببين چقدر ازش پول در مياره همين حالا برنامه ها هم دقيقا عين همين مثال من است .من خودم هم اول با max شروع كردم بد ديدم تو محيط برنامه نميتونم راحت كار كنم برايه همين رفتم سراغ maya بد ديدم با مايا خيلي راحت كار ميكنم و به نظر من خيلي جالب است حالا اين حرفي كه گفتم رو خودت امتحان كن چون هر كسي با يه برنامه راحت است و در نتيجه همون برنامه رو به شما پيشنهاد ميكنه پس برو سراغ اون برنامه كه باهاش راحت تر هستي .فقط يه چند وقت برنامه ها رو تست كن همين با هر كدام راحت بودي همون رو انتخاب كن چون تمام برنامه ها قوي هستن و يه نكته اين كه هر برنامه تو چند تا كار عالي كار ميكنن و برايه همين نميشه گفت كه كدام برنامه 100% از بقيه قوي تر است.اين جواب رو بزار به حساب بيطرف بودن .

f_mostafa_f

Active Member
من یه سوال دارم :

آیا مایا یک زبان برنامه نویسی انیمیشن نیست؟

و سوال دوم :

بهترین کتاب برای یادگیری مایا چیه...؟

ممنونم از پاسختون...

ToFaN

Well-Known Member
f_mostafa_f گفت:
من یه سوال دارم :

آیا مایا یک زبان برنامه نویسی انیمیشن نیست؟

و سوال دوم :

بهترین کتاب برای یادگیری مایا چیه...؟

ممنونم از پاسختون...
نه عزيزم مايا يه برنامست
و دوم كتاب اطلاعاتي ندارم
شما ميتونيد از طريق اينترنت اموزش ببينيد عزيزم
www,maya-learning.com

pixolator

Member
بهترین برنامه اونی هستش که بهتر می تونی باهاش کنار بیای و خودتو وفق بدی و پیشرفت کنی..

f_mostafa_f

Active Member
ToFaN گفت:
نه عزيزم مايا يه برنامست
و دوم كتاب اطلاعاتي ندارم
شما ميتونيد از طريق اينترنت اموزش ببينيد عزيزم
www,maya-learning.com

ممنونم....ولی من نتونستم وارد سایت بشم...

یه چک میکنی آدرس رو...

جدیدترین ارسال ها

بالا