بهترين برنامه چيست ؟ راهنمايي كنيد !

tablighat

Member
سلام ....
لطفا ميشه بگين به نظر شما بهترين برنامه براي ساخت انجمن چيه ؟؟؟
معيار من اينه كه به آساني قابل هك شدن نباشه ... يعني امنيتش بالا باشه ....
شما چي پيشنهاد ميكنيد ؟
بعد به نظر شما آدرس انجمن بهتره www.forum.xxxxx.com باشه يا www.xxxxx.com/forum
ميشه در اين باره اطلاعات خودتان را در اختيار من بگزاريد ؟
ممنون :oops:

Parham

Well-Known Member
شما اول مشخص کن که می‌خوای مجانی‌ باشه یا پولی‌ تا من بعد به شما بگم ...
برای آدرس هم یک چیز سلیقه ای هستش امازمانی‌ که شما از Cpanel استفاده میکنی‌ و یک ساب دامین میسازی... انجمن شما از هر دو این آدرس ها قابل رویت هستش ...

tablighat

Member
هر دو !!

سلام ...
اگر ميشه هم مجانيشو بگين و هم پوليشو ... البته پولش مهم نيست فقط ميخوام امنيتش بالا باشه ... كسي نتونه نگاه چپ بهش بكنه ... در ضمن قيمتش را هم بگين ...
در مورد آدرس هم به نظر شما كدوم معمول تره ... يعني بهتري ... ما هيچ محدوديتي براي كنترل پنل نداريم ... دستمون بازه ..
ممنون
مرسي :oops:

Parham

Well-Known Member
متوجه منظور من نشدی دوست خوبم شما وقتی‌ که Forum.mydomain.com را میسازی هم میتونی‌ برای دیدن از همون آدرس استفاده کنید هم از mydomain.com/forum ...
انجمن های مجانی‌ می‌شه به PhpBB و SMF اشاره کرد ... که در حد خودشون خوب هستن ... و اگر می‌خوای هزینه کنید ... سیستم هایی‌ مثل vBulletin و IPB هستش که vBulletin سیستم مدیریت انجمن های این سایت هستش ...

tarooneh

Member
ولی البته IPB خیلی جالب تر از vBulletin هست
در ضمن قیمت IPB نا محدود = 185$
و قیمت سالیانه اش = 60$ !!!
وی بولتین هم قیمت نا محدود = 160$ ولی قیمت سالیانه اش = 85$
و البته از نظر امنیت هم هردوشون عالی هستند
ولی باز هم IPB یک چیزه دیگست...!

tablighat

Member
مرسي از لطفتون

اين IPB كرك نداره ؟ يعني نميشه كاري كرد كه مجاني آب بخوره ؟
بعدش اين
قیمت IPB نا محدود = 185$
و قیمت سالیانه اش = 60$ !!!
يعني چي ؟
يعني هر سال بايد شارژش كنم ....
بعد اگر قرار شد تهيه كنمش بايد مستركارت داشته باشم ؟
يك مسئله ديگه ... ميشه بگين اين انجمنهاي مجاني آيا قابل تبديل به IPB هستن در آينده و اينكه تو مجانيها كدومشون از همه امنيتش بالاتره !!‌؟ و در ضمن قابل تبديل به IPB ؟؟؟ :wink:

Parham

Well-Known Member
نسخه های کرک شده برنامه هستن اما اگر لینک سایت شما به سایت این برنامه گزارش بشه یا اینکه بفهمن که از نسخه کرک شده استفاده می‌کنید ... اولا هاست شما را می‌تونن ببندن و دامین هم از راه های قانونی‌ می‌شه از شما بگیرن ! در مورد نسخه های مختلف باید بگم که نسخه سالیانه به این معنی‌ هستش که در آخر هر سال شما دوباره باید مبلغ 60$ بدید و لیسانس خودتون را از نو بگیرید و در مورد یک سالی‌ که از این برنامه استفاده می‌کنید تمام به روز رسانی‌ ها به طور مجانی‌ هستش ... نسخه نه محدود به این معنی‌ هستش که شما در آخر هر سال فقط مبلغ اندکی در حدود 30$ باید بدید که به روز رسانی‌ ها را بتونید دریافت کنید

tablighat

Member
مجاني ...

پس با اين حساب فعلا ميشه بگين تو اين مجاني ها كدومشون امنيتش از همه بالاتر هست و بعدها ميشه تبديلش كرد به IPB يا vBulletin ...
بعد اگر تبديل بشه مشكلي براش بوجود نمياد و همه چيز سر جايش باقي ميمونه ؟
بعدش اگر امكان داره نمونه سايتي كه با فروم مجاني كار ميكنه معرفي كنين لطفا ....

Parham

Well-Known Member
بله دوست عزیز ... میتونید به هنگام خرید لیسانس برنامه تبدیل هم بگیرید که دیتابیس شما را تغییر میدهد و هیچ مشکلی‌ هم ایجاد نمی‌کنه در مورد انجمن های مجانی‌ PhpBB خوب هستش و SMF به نظر من ...

tablighat

Member
ممنونم ...

لطفا اگر ممكنه بگيد امنيت كدومشون بالاتره !!! تو اين مجاني ها !!!
راستي نمونه آدرس هم دارين كه از اين فروم هاي مجاني استفاده كرده باشه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
والا اگر با vBulletin یا IPBکار کنی‌ که طرف هیچ کدام نمیری ! ... به هر حال سایت اینجا را میتونی‌ از اینجا ببینید ... SMF هم میتونی‌ از اینجا ببینی‌ ...

tarooneh

Member
امنیت SMF از phpBB بهتره
موقع تبدیل برنامه هم فقط vBulletin با دریافت مبلغی حدود 30$ براتون اینکار رو انجام میدن
ولی IPB اینکار رو انجام نمیده و تبدیل برنامه به عهده خودتون هست
سوما به نظر من لایسنس یکی از vBulletin یا IPB رو هرچه زودتر تهیه کنید
چون IPB حدود 10 روز و vBulletin حدود 5 روز است که ورژن های جدید خودشون رو بیرون داده اند
بنابراین بعید نیست که قیمت لایسنس ها هم یهو خیلی افزایش پیدا کنه
بنابراین اگر هرچه زود تر اقدام به خرید لایسنس کنید بهتره
اگر هم اصلا تصمیم خرید برنامه رو ندارید
بهتره از SMF استفاده کنید
من خودم از phpBB خیلی خوشم میاد و واقعا بعد از IPB از phpBB خوشم میاد
ولی از نظر امنیت خیلی ناجوره و بهتره از SMF استفاده بشه

tablighat

Member
ممنون از راهنمايي ارزنده شما

مرسي ... من راهنماي نصب اين SMF و همينطور لينك دانلودش و فارسي سازشو از كجا ميتونم تهيه كنم ...
توي سايتش رفتم 50 تا لينك بود براي دانلودش ... نفهميدم كدوم را بايد دانلود كنم ... !!!:cry:
راستي سورس فروم به زبان ASPبصورت open source وجود داره ؟
اونم مجاني باشه ... و بعدا بشه به نسخه هاي پولي بهتر تبديلش كرد !!!

Parham

Well-Known Member
tablighat گفت:
مرسي ... من راهنماي نصب اين SMF و همينطور لينك دانلودش و فارسي سازشو از كجا ميتونم تهيه كنم ...
توي سايتش رفتم 50 تا لينك بود براي دانلودش ... نفهميدم كدوم را بايد دانلود كنم ... !!!:cry:

شما اول به این صفحه برو و فایل اصلی‌ این سیستم را بگیر ... بعد در همون صفحه در قسمت Language میتونی‌ پک فارسی‌ را با عنوان smf_1-0-5_persian دریافت کنی‌ ، در مورد نحوه نصب هم میتونی‌ از اینجا آموزش کامل نصب را از اینجا ببینی ...

tablighat

Member
مرسي

واقعا دستتون درد نكنه ... تا حالا كلي از مشكلات من را حل كردين شما ...
فقط اگر لطف كنين در مورد انجمن هاي asp هم اطلاعات در اختيارم قرار بدين ممنون ميشم ... چه پولي و چه مجاني ... كه بشه سورسش را دستكاري كرد ... باضريب امنيت بالا ...

Parham

Well-Known Member
والا من در مورد انجمن های تحت Asp اون قدر اطلاعات ندارم که بخوام نظر بدم ... امیدوارم دوستان دیگر در این زمینه به شما کمک کنند ... باز هم شرمنده

tarooneh

Member
انجمن های webwiz هست که از نظر امنیت از تمام انجمن ها بهتر هستند
ولی سرعتشون پایینه
فارسی ساز هم توی همین انجمن بگردی پیدا می کنی ، بعدا هم میشه به vBulletin تبدیلش کرد

جدیدترین ارسال ها

بالا