بنظرتون سایتهای مطرح ایرانی در ماه چند میلیون تومن درآمد دارن؟

i-php-i

Active Member
بنظرتون سایتهای مطرح ایرانی مثل بلاگفا، کلوب، میهن بلاگ، بلاگ اسکای، پرشین بلاگ و ... در ماه چند میلیون تومن درآمد دارن؟

در مورد درآمد فروم هایی مثل مجید آنلاین، برنامه نویس و آشیانه هم اگه نظری دارید لطفا نظرتون رو بگید؟

alionline1366

Active Member
دوست عزیز قیمت دقیقی نمیشه گفت ولی شما میتونی با نگاه کردن به تعرفه های قیمتهاشون و تعداد مکانهای تبیلغات قیمت رو به دست بیاری در کل تبدیل شدن به چنین سایتهایی به زمان احتیاج داره وخرج کردن از جیب کم کم 2-3 سال تازه ایده کار هم باید عالی باشه اجرا هم همینطور و طراحی در کل اگر همه فاکتورها رو رعایت کنی سرعت پیشرفت بالاتر میره ولی توی دنیای نت تضمین 100% برای موفقیت و رسیدن به درآمد میلیونی نیست به نظر من

i-php-i

Active Member
دوست عزیز قیمت دقیقی نمیشه گفت ولی شما میتونی با نگاه کردن به تعرفه های قیمتهاشون و تعداد مکانهای تبیلغات قیمت رو به دست بیاری در کل تبدیل شدن به چنین سایتهایی به زمان احتیاج داره وخرج کردن از جیب کم کم 2-3 سال تازه ایده کار هم باید عالی باشه اجرا هم همینطور و طراحی در کل اگر همه فاکتورها رو رعایت کنی سرعت پیشرفت بالاتر میره ولی توی دنیای نت تضمین 100% برای موفقیت و رسیدن به درآمد میلیونی نیست به نظر من
منکه نمی خوام یه سایت مثل بلاگفا بسازم !

فقط می خوام بدونم که درآمد چنین سایتهایی چقدر هست.

i-php-i

Active Member
الان درآمد کلوب رو تقریباً من میدونم ماهی 5-6 میلیون هست
مطمئن هستید که کاهی 5-6 میلیون تومن درآمد داره؟
اونا روزی بالای یه میلیون نفر بازدیدکننده دارن. درآمدشون باید چند برابر این مقداری باشه که شما گفتید.

alionline1366

Active Member
دوست عزیز ربطی به بازدید نداره بعدم تمام پول که سود نیست هزینه سرورها و غیره هم هست در ضمن بلاخره مکانهای تبلیغات محدوده

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
من یه بچه 18 ساله می شناسم که با فیلم و سریال توی یک ماه 3 میلیون فروخت ولی الان رفته خدمت
الان یک سایت فروش فیلم و سریال به راحتی با تبلیغ خوب ماهی 2 میلیون داره چه برسه به پادشاهی مثل کلوب
کلوب حداقل 15 الی 16 میلیون رو در ماه داره

i-php-i

Active Member
الان یک سایت فروش فیلم و سریال به راحتی با تبلیغ خوب ماهی 2 میلیون داره
فروش فیلم و سریال (منظورم دریافت ارسال سی دی ها و گرفتن پول) به چه شکل ممکن هست؟ باید برای اینکار از یه سایت اشتراک بگیریم یا اینکه خودمون سی دی ها رو بفروشیم؟

برای اینکار باید مجوز بگیریم یا نیازی به مجوز نیست؟

کلوب حداقل 15 الی 16 میلیون رو در ماه داره
بنظرم کلوب بیشتر از این مقدار درآمد داشته باشه.

کلوب در روز یک میلیون بازدید کننده داره و فیسبوک در روز 500 میلیون. اگر بخوایم سر انگشتی حساب کنیم، باید درآمد فیسبوک رو بر 500 تقسیم کنیم تا درآمد کلوب رو بدست بیارمیم. حالا مشکل اینجاست که نمی دونم فیسبوک چقدر درآمد داره؟:wink:

آخرین ویرایش:

ArTaBaZ

Well-Known Member
دوست عزیز
نمیخواستم این لینک رو قرار بدم به دلیل اینکه تبلیغ نشه ولی اینجور که من میبینم پیگیر هستید بد نیست به انجمن شاپکیپر سری بزنید ، مطمئنا با مطالعه بیشتر انجمن به نتایج خوبی می رسید
امیدارم با قرار دادن لینک مدیران مشکلی نداشته باشن البته من هیچکارم :)
موفق باشید

i-php-i

Active Member
نمیخواستم این لینک رو قرار بدم به دلیل اینکه تبلیغ نشه ولی اینجور که من میبینم پیگیر هستید بد نیست به انجمن شاپکیپر سری بزنید ، مطمئنا با مطالعه بیشتر انجمن به نتایج خوبی می رسید
به هرحال چون کارم طراحی وب هست، بهتره که از طریق وب سایت ها هم کسب درآمد کنم.

بنظرتون بغیر از سی دی، فیلم و نرم افزار فروش چه چیزهایی از طریق وب سایت می تونه درآمد داشته باشه؟

alionline1366

Active Member
دوست عزیز سایت فروشگاهی بحثش کلا جداست با سایتی که درآمدش از تبلیغات هست این از این بعدم درآمدی که من گفتم درآمد خالص هست شما هزینه سایت رو در نظر نمیگیرید فقط میگید درآمد کلوب شرکت کلی کارمند داره که حقوق میگیرند و هزینه های نگهداری خود سایت و سرورها هم هست

i-php-i

Active Member
دوست عزیز سایت فروشگاهی بحثش کلا جداست با سایتی که درآمدش از تبلیغات هست این از این بعدم درآمدی که من گفتم درآمد خالص هست شما هزینه سایت رو در نظر نمیگیرید فقط میگید درآمد کلوب شرکت کلی کارمند داره که حقوق میگیرند و هزینه های نگهداری خود سایت و سرورها هم هست
من می خوام ماهی 2 - 3 میلیون از راه فروش سی دی بدست بیارم، بنظرتون باید چیکار کنم؟

حالا چون خریدن سی دی زیاد گرون تموم نمی شه برام فعلا با فروش سی دی شروع می کنم ولی کم کم می تونم گسترش بدم و محصولات بهتری بفروشم.

mjafari27

New Member
چرا نشستید حساب کتاب درامد مردم را میکنید؟

به نظر من هرکی تلاش کنه نتیجه کارش را هم می بینه

Flashium

Member
با سلام
بهتره به دنبال یک ایده تازه باشید چون شکست در بازاری که رقیبان زیادی داره بیشتر از بازاریست که خود تاسیس می کنید.

i-php-i

Active Member
بهتره به دنبال یک ایده تازه باشید چون شکست در بازاری که رقیبان زیادی داره بیشتر از بازاریست که خود تاسیس می کنید.
فروشگاه هم بد نیست. فقط باید بازدید کننده بگیرم و کیفیت و قیمت اجناسم خوب باشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا