بنر تبلیغاتی

mansour_smit

New Member
من تازه کار هستم ممنون میشم اگه کسی نحوه ساخت بنرهای تبلیغاتی با فلش رو با مثال برام توضیح بده و یا اگر منبعی هست برای یادگیری منو راهنمایی کنه:)

Ali6594

Active Member
به نظرمن فقط زمانی از فلش درون سایتت استفاده کن که می خوای قالبت فول فلش باشه چون فلش مشکلاتی داره که همه می دونن

mansour_s

New Member
ممنونم علی جان هدف منم همین هست و شروع کردم به کار کردن فلش! هم سی دی های آموزشی گرفتم هم کتاب و جزوه ولی متاسفانه اونجور چیزی که میخواستم نبوده و کمکی نشدم و اغراق هم نمی کنم سی دی های اموزشی پرند رو گرفتم واقعا عالی بود ولی هدف من طراحی سایت و ساخت بنر تبلیغاتی هست ولی هنوز آموزش جامعی ندیدم اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم

Mr. LonelY

کاربر فعال
ممنونم علی جان هدف منم همین هست و شروع کردم به کار کردن فلش! هم سی دی های آموزشی گرفتم هم کتاب و جزوه ولی متاسفانه اونجور چیزی که میخواستم نبوده و کمکی نشدم و اغراق هم نمی کنم سی دی های اموزشی پرند رو گرفتم واقعا عالی بود ولی هدف من طراحی سایت و ساخت بنر تبلیغاتی هست ولی هنوز آموزش جامعی ندیدم اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم

سلام
بهترین راهنمایی ک من میتونم بهت بکنم اینه ک استفاده از فیلم های آموزشی شرکت لیندا ک ب صورت زبان اصلی (انگلیسی) هست رو پیشنهاد کنم

برای یاد گیری گرافیک آموش های زیر رو استفاده کن
Adobe Flash CS4 Professional New Features
Adobe Flash CS4 Professional Getting Started
Adobe Flash CS4 Professional Essential Training

برای یاد گیریه تخصصی گرافیک (ساخت انیمیشن) از آموش زیر رو استفاده کن
Adobe Flash CS4 Professional Tools for Character Animation

برای طراحی سایت مسلما شما باید با زبان برنامه نویسی as آشنایی داشته باشید ک ب ترتیب از مقدماتی تا پیشرفته ب ترتیب میتونی از آموش های زیر رو استفاده کنی
ActionScript 3.0 in Flash CS3 Professional Essential Training
ActionScript 3.0 in Flash CS3 Professional Beyond the Basics
ActionScript 3.0 in Flash CS4 Professional for Designers
آموزش تخصصی اکشن اسکریپت (oop)
Adobe Flash CS4 Professional Object Oriented Programming

برای طراحی سایت باید از آموزش های زیر استفاده کنی، اما قبلش باید آموزش های بالایی رو بلد باشی (ب جز آموزش انیمیشن سازی)
Adobe Flash CS4 Professional Building UI Elements
Creating a First Web Site with Flash CS4 Professional

شما این آموزش هارو میتونی هم از من تهیه کنی، هم از جای دیگه و هم میتونی دانلود کنی!

*این یک پست تبلیغاتی نیست و فقط جهت اطلاع رسانی ب کاربر mansour_s است

جدیدترین ارسال ها

بالا