بنر برای عید غدیر

NaviD.R.R

Member
با سلام. این دو تا طرحی که میببینین دو تا بنر در ابعاد 50 در 150 هست که برای روز عید غدیر برای سر قبر یه بنده خدایی که سید بود طراحی کردم لطف کنید نظرتون رو درباره این دو تا طرح بدین. ممنون.
http://eyval.bizhat.com/Seyede/seyede.htm

mashreghi

Member
كارهاي قشنگي شده هردو هم از جهت آميزه هاي گرافيكي و رنگي . اما جسارتا بگويم طراحي براي عامه خصوصا اين نوع مكانها و آنهم از نوع بنر كه براي طراحي به جهت خاصيت چاپ بنر در نظر گرفته مي شود الزاما بايد از طرح حاي رو شن تر و فونتهاي با وضوح بالا تر استفاده شود. تركيب كار شما براي من خيلي جالب است و به طور كلي خوش سليقه هستيد . اگر مي خواهيد منظور من رو بهتر بفهميد به تاپيك ( من كنت مولاه فهذا علي مولاه يا تاپيك محرم يك سري بزنيد)

S.H.R.M.K

Well-Known Member
خیلی خوب شده.
فقط اگه رنگ فونت ها رو جوری عوض کنی که توی زمینه کار بهتر دیده بشن خوبه.

tamizi

Member
1 - نوید رحیمی راد عزیز شما تا بحال چند بنر چاپ کرده اید ؟
2 - قیمت چاپ هر متر بنر چنده ؟
3 - استاندارد بنر چند dpi هست ... منظور رزولوشنش هست ؟
ممنون میشم جواب بدید
در ضمن کارها بسیار زیبا بودند البته تصویر سمت چپ خیلی بهتر و حرفه ای تر از سمت راستی است

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کارای خیلی خوبی شدن ولی به نظر من سمت راستی واسه چاپ بنر مناسب تره چون بنر یه نوع تابلوی عمومیه! یعنی همه افراد (پیر و جوون) اونو میبینن و باید جوری باشه که عامه پسند باشه البته سمت چپی هم خیلی خوب شده ولی به نظر من اون بیشتر مخصوص مولودی یا جشنایی که بیشتر جوونا توش شرکت دارن.

موفق باشین.

NaviD.R.R

Member
tamizi گفت:
1 - نوید رحیمی راد عزیز شما تا بحال چند بنر چاپ کرده اید ؟
2 - قیمت چاپ هر متر بنر چنده ؟
3 - استاندارد بنر چند dpi هست ... منظور رزولوشنش هست ؟
ممنون میشم جواب بدید
در ضمن کارها بسیار زیبا بودند البته تصویر سمت چپ خیلی بهتر و حرفه ای تر از سمت راستی است
دوست عزیز من بنر و تابلو فلکسی زیاد کار کردم .قیمت هر متر مربع بنر فقط چاپ بدون قاب حدودا 9 هزار تومن میشه. در مورد dpi کار هم من 40 یا 45 dpi کار میکنم.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
فکر نمی کنی 40 - 45 ببرای رزلوشن یکمی کم باشه چون معمولا میشه بین 100 - 150 هم انتخاب کرد

NaviD.R.R

Member
برای این کار که ابعادش زیاد بزرگ نیست خوب میشه. ولی من کلی گفتم مثلا کاری که10 در 5 متر است رو که نمیشه و نیاز هم نیست .

tamizi

Member
نوید جان از توضیح و راهنماییت خیلی خیالی ممنون ... خیلی کمک کرد
فقط یه چیزی :
هر چی سایز کار کوچکتر باشهمیتونیم رزولوشن رو بالا ببریم و هر قدر کار بزرگ باشه باید رزولوشن پایین باشه ؟ درسته؟
حاکثر 150 و حداقل 50 .... چطوره ؟

NaviD.R.R

Member
همینطوره دوست عزیز . توی سایز های کوچیک میتونی تا 100 150 هم استفاده کنی ولی وقتی سایز کار بزرگ میشه دیگه نمیشه و لازم هم نیست.

hamid ir

Well-Known Member
کارات خلیلی قشنگن
فقط به نظر من اون نوری که در عکس چپس داده شده یه Feather بهش بدی عالی میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا