بلوپرینت ماشین های ایرانی ( برای ساخت gta mashhad )

eig8t-team

New Member
سلام :). من یکی از افراد تیم 8 برای ساخت بازی gta Mashhad هستم و برای ساخت ماشین های ایرانی نیاز به بلوپرینت ماشین های ایرانی دارم . لطفا هر کس بلوپرینت ماشین ها زیر را داره یا از سایتی خبر داره که بلوپرینت ماشین های ایرانی را دارد از کمک به ساخت این بازی و پیشرفت فرهنگ بازی سازی دریق نکنه . ( قابل ذکر هست که اسم افرادی که در ساخت این بازی به ما کمک کردن ، در بازی یاد می شود )

- سمند
- سمند LX
- زانتیا
- پژو پارس
- ماکسیما
- پژو 206
- پژو 206 صندوق دار ( SD )
- پژو 206 - 4 در
- پژو 405 GLX
- پژو 1600 RD
- پراید
- پراید هاچبک
- ریو
- پیکان

بازی Grand Theft Auto Mashhad بازی تغییر یافته نسخه San Andreas هست که تغییر بسیاری با این نسخه کرده . از تغییرات آن میشود اینها را نام برد .

- عوض شدن شخصیت ها و کاراکتر های بازی
- تمامی ماشین های ایرانی
- عوض شدن و تغییر کردن مسیر جاده به شکل شهر مشهد ( احتمال )
- تغییر کردن خانه ها و ساختمان ها
- حذف تمامی ماموریت ها و اذافه شدن ماموریت جدید ( احتمال )

این بازی توسط تیم 8 ساخته شده و سایت این تیم به زودی راه اندازی شده و شما عزیزان می توانید کارهای ساخته شده را تماشا کنید .

http://www.eig8t.ir

eig8t-team

New Member
انگار هیچ کدوم از دوستان بلوپرینت ماشین ندارند :cry: . کسی بلوپرینت ساختمان نداره . لطفا هر کی لینک بلوپرینت ساختمان یا لینک آن را داره به ما بده :sad:

ehsan_3dmax

Active Member
سلام دوست عزیز.
ساختمان که بلوپرینت نداره.
بهترین کار اینه که یک دوربین برداری و از ساختمونهای مشهد عکس بگیری.
یکسری dvd های تکسچر هم هست که توش نقش یکنمای ساختمان قرار داره.
من دارم اونارو اگه خواستی تماس بگیر با من تا بدستت برسونم.
موفق باشی.

eig8t-team

New Member
سلام دوست عزیز.
ساختمان که بلوپرینت نداره.
بهترین کار اینه که یک دوربین برداری و از ساختمونهای مشهد عکس بگیری.
یکسری dvd های تکسچر هم هست که توش نقش یکنمای ساختمان قرار داره.
من دارم اونارو اگه خواستی تماس بگیر با من تا بدستت برسونم.
موفق باشی.

دوست من خیلی ممنون . منظورم از بلوپرینت ساختمان همان نقشه آن هست که از چند زاویه آن را نشون بده . خودم میرم عکس می گیرم . برای تکسچر هم می رم از نماهای ساختمان عکس می گیرم و میگذارم رو ساختمان . آخه همونطور که می دونید موتو بازی سازی gta sa توانایی تحمل ساختمان های پرحجم را نداره و آدم مجبور میشه یه مربع بسازه بعد تکسچر در روش بگذاره .

دوست عزیز اگر با بازی مشکل دارید حتما به ما بگید شاید ما هم بتونیم برای اولین بار با یه شرکت ایرانی مشارکت داشته باشیم

eig8t-team

New Member
دوست عزیز اگر با بازی مشکل دارید حتما به ما بگید شاید ما هم بتونیم برای اولین بار با یه شرکت ایرانی مشارکت داشته باشیم

دوست من سلام . از نظر مشکل که در طول ساخت بازی به مشکل های زیادی برخوردیم . ولی الحمدالله کم کم دارن حل میشن . اما یه اشکالی داریم که نمیشه اینجا بیان کرد . ( مربوط به تاپیک نیست ) شما اگر از بازی سازی و موتور بازی سازی gta سر در میاری یه سری به یاهو بزن و id منو add کن تا مشکلمان را برات توضیح بدیم که شاید شما بتونی حل کنی .

pythoN

Active Member
این بلو پرینت های که میخوای به این راحتی گیر نمیاری .
ساختمان هم که بلوپرینت نداره بهترین راه راهی که احسان گفت .
در ضمن توی همین تاپیک ها اگه نگاه کنی چنتا از بچه های مجید انلان هم میخوان خودشون بازی بسازن . هرکسی میتونه اونجا هم کمک کنه .ممنون میشیم .

RainDigital

Member
تو خود سایت ایران خودرو..

اوه یادم اومد. فامیلا یا خودتون دفترچه راهنمای ماشینو قرض بگیرید. توی دفترچه راهنمای ماشین صفحات آخر بلوپرینت ماشین هست(اصلش برای نشوشن دادن ابعاد ماشین هست) منم میخواستم اسکنشون کنم و بسازم ولی دیدم من استعدادی توی cg تری دی ندارم.:mrgreen: :((

Dark Prince

Member
کسی از دوستان اگه کسی دفترچه راهنمای سمند رو داره لطف کن بلوپرینت درش رو اسکن کنه همه دوستان استفاده کنند.
باتشکر، Dark Prince​

آخرین ویرایش:

habib-h

New Member
سلام متاسفم که نمیتونم در رباطهبا بلوپرینت بهتون کمک کنم..........اگه میشه به وبلاگم بیاید و بگید که کی این بازی رو برای دانلود یا فروش میذارید و از کدوم سایت باید دانلودش کرد. ممنون love-story.rozblog.com

taghi abbas

Well-Known Member
بابا تو همین سایت پیدا میشه.یه سری سایت چیلتر هم از بلوپرینت هم هست برای ماشین مثل carblueprint
راستی اگه بازی رو ساختین بگین ما هم بازی کنیم

جدیدترین ارسال ها

بالا