[phpNuke] بلوك advertisingفقط يك تبليغات

sasan2u

New Member
سلام مي خوام با تبادل بنر سايتم رو معرفي كنم ظاهرا بنر در حالت معمولي بيشتر از يك دونه نمي شه در فارسي ناك قرار داد به شكل بلوك هم فقط يك لوگو يا بنر رو قبول مي كنه
چطوري و از چه راهي مي تونم در سايتم لوگو ها و بنرهاي بيشتر بذارم
ممنون مي شم راهنمايي بفرماييد :roll:

sasan2u

New Member
مجيد جان لطفا راهنمايي كنيد يكي تو فارسي ناك گفت از ماژول
banner Exchangeاستفاده كنم اما اين ماژول در ليست ماژولها نيست
تم سايتم اديسه است ممكنه تو اين تم اين ماژول وجود نداشته باشه
لطفا جواب بدين :cry:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

اقا راستش من خودم هم مشكل دارم با اين موضوع منتظر بودم كشس كه بلده بگه..اما مثل اينكه كسي نميدونه!
ميتوني از روش من استفاده كني من ميام توي قسمت بنر ها يك بنر رو اضافه ميكنم و بعد لينكشو بر ميدارم و واسه يك بنر بصورت دستي ميذارم .. البته اينطوري فقط تعداد كليكها مشخصه..تعداد نمايش مشخص نميشه! :cry:

مجيد

sasan2u

New Member
مجيد جان اگه مي شه روشت رو كمي بيشتر توضيح بده براي ادما بي سواتي مثل من :oops:

Vmj

Member
بابا اين همه آدم خفن (مخ) اينجاست اونوقت من بايد بيام توضيح بدم. البته ببخشيدا. :oops:
آقا اين سيستم براي بنر پولي تهيه شده و بسيار كامل هست. طرز كارش هم اينجوريه كه مثلا 100 تا شركت ميخوان تو سايت شما تبليغ كنن. شما توي قسمت بنرها 100 تا بنر رو به نام 100 مشتري ثبت ميكنيد. تا اينجاشو همتون بلديد. بقيش هم تابلو هست. اينجوريه كه هر دفعه صفحه refresh بشه يكي از اون تبليغها نشون داده ميشه. يعني هر user هر دفعه كه صفحه رو ميبينه يه بنر جديد اونجا هست. اونوقت شما فكر ميكنيد كه يك بنر نشون داده ميشه.
نميدونم خوب تونستم توضيح بدم؟؟؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

vmj منظور ساسان اينه كه مثلا 2 تا بنر رو با هم نمايش بده!

مجيد

Vmj

Member
اون توضيحي كه دادم مربوط به بلوك advertising مي‌شد. اما اگه بخواين چند تا بنر هم زمان نشون داده بشه بايد خودتون يه بلوك بسازيد. اگه ممكنه بلوكش رو آقا مجيد توضيح بده آخه يه خرده سرم شلوغه. ببخشيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا