بلوك اخرين نمايش ها

d@nyal

Member
اول : خيلي خوشحالم كه اولين پست رو توي اين فاروم مي كنم
دوم : يه بلوك مي خوام كه آخرين فرستاده هاي مثلا انجمن مجيد آن لاين يا يه سايت ديگه رو نشون بده .

d@nyal

Member
صادق خان جسارت نباشه . من كه نگفتم شما حتما جواب بدي؟
شما استاد نيوك مايي بجاش.

d@nyal

Member
ببينيد بهزاد خان !
من يه بلوك مي خوام كه كه مثلا آخرين20 يا 10 پست مثلا يه سايت ديگه رو مثلا مجيد آن لاين يا ... رو برام نشون بده. (البته توي بعضي سايت ها ديدم ولي يادم نيست كجا؟)

Aftabgardan-cc

Active Member
بايد از فريم استفاده كني، مثلا صفحه‌اي كه آخرين ارسال‌ها به انجمن مجيد آنلان است و در ياهو مسنجر نمايش داده مي‌شه رو آدرسش رو از توي هيستوري Ie پيدا كن، بعد با فريم، توي يه بلوك نمايش بده.

d@nyal

Member
گرفتم چي مي گي !
ايول
ولي مي توني زحمتشو بكشي ببيني آخرين پست هاي سايت هاي مختلف كجاش مي شه ؟
مثلا سايت هاي نيوكي . يا مجيد آن لاين

LordEfazati

Member
با سلام خدمت تمام دوستان
من یه برنامه ی مدیریت محتوی می خوام که امنیت بالایی داشته باشد
و همینطور از نظر گرافیکی زیبایی های خود را داشته باشد و بتوان در آن عضویت ایجاد کرد همچنین بتوان برایش تعریف کرد که وقتی اینجا تایپ می کنم مثلا در قسمت خبر سایت بنویسد همینطور مثلا یه فایل را آپلود می کنم و برایش یه مشخصاتی را قرار دهم این را در قسمت دانلود فایل قرار دهد و مشخصات را برایش بگذارد
کاربران بتوانند برای همدیگر پیغام خصوصی بگذارند

d@nyal

Member
اول سلام
دوم آقا/خانم افضتي : يعني چه ؟
قصد توهين ندارم . ولي مي تونين براي موضوعتون تاپيك باز كنيد . من تابحال سه با همين سوال شما رو در پايان سه موضوع قديمي ديده ام . فكر نكنم كار درستي باشه . لطف بكنين يه مروري به قوانين مجيد آن لاين داشته باشين .
سوم اين فروم چي شده؟ ده روزه هيچكي فعاليت نمي كنه . يعني كم فعاليت مي كنه . من كه مي دونم .
چهارم امروز يعني 24 شهريور روز تولد منه . هيچكي به من تبريك نمي گه ؟؟!!
( رفتم به 16 )

LordEfazati

Member
دانیال جان افاضاتی
از ریشه فیض می آید و به معنی فیض رساننده است و فامیلم و پسرم همچنین تاپیک هم درست کردم ولی به جواب نرسیدم دیگه موندم چه کنم .

d@nyal

Member
آقا ممنون كه تاپيك رو عوض كردي !
اميد وارم به جوابت برسي
در واقع رسيدي
بهزاد خان جواب خيلي خوبي داده بازم برو جوابشو بخون
قربونت افضاتي

mambolearn

Active Member
برای قرار دادن آخرین ارسال انجمن ، آخرین اخبار یک سایت و ...
شما وارد قسمت مدیریت سایت بشید . از منو های بالا "ماژولها">>"ماژولهاي سایت" رو انتخاب کنید . در صفحه باز شده روی NEW کلیک کنید .در قسمت تیتر عنوان ماژولتون رو بنویسید ؛ به عنوان مثال "آخرین ارسال انجمنها"
در قسمت RSS LINK ، خروجی RSS سایت و یا انجمن مربوطه را وارد کنید . اين ماژول رو در موقعیتی که میخواهید نمایش پیدا کنه منتشر کنید و ذخیره کنید .

اگر انجمن شما PHPBB هست باید قبل از همه اینکارها ماژول topics_anywhere را روی PHPBB خود نصب کنید ...

یا علی

d@nyal

Member
سلام به خدمت استاد گرامي ( مامبو لرن) :
آقا خواهشا بيايين و جون شما مدير اين بخش مامبو بشين خيلي خوب ميشه.
خيلي توي اين مامبو سري هستين .
منظورتون از مديرت سايت همون سي پنل هستش ؟
اين Rss رو ميشه براش مثال بزنين . آخه از كجا بفهمم آدرسش چيه ؟
اين تاپيكس اني ور رو از كجا دريافت كنم و چجوري نصبش كنم ؟

d@nyal

Member
درضمن ميشه اسمتون و ... رو معرفي كنيد تا بهتر بشناسيمتون ؟

mambolearn

Active Member
ممنون از لطف شما
منظورم از مدیریت سایت ، مدیریت مامبو بود : Http://www.mambosite.name/administrator
سری !!! ما که همه چیمون شسته رفتس ...
مثلا اگر شما بخوایی آخرین اخبار سایت MamboLearn رو نمایش بدی باید از لینک زیر استفاده کنی :

آخرين اخبار سایت کارگاه آموزشی مامبو
در مورد topics_anywhere هم شما میتونی از سایت phpbb.com دانلود کنی ، نحوه نصب ماژول در PHPBB هم که کاملا واضحه و مقالات زیادی در موردش موجوده ...

در مورد مدیریت بخش مامبو هم دوستان باید تصمیم بگیرن ...

یا علی
محسن فیروزمندان

d@nyal

Member
صادق خان :
ببين اين آقا فيروزمندان از همون بزرگان گروم مامبو هستش.
من خودم حاضرم تضمين بدم . سوادشم كه ديگه توپه . سريه سري. اينجا مدير بشه آي ميشه ها آي ميشه .
ايشون از استادان بزرگ طراحي وب هستن .
صادق خان . لطفا سفارش ايشون رو بكنيد.
مرسي

جدیدترین ارسال ها

بالا