بی بی کد بفرمائید میوه

ALI_TAKHTI

Active Member
سلام.خسته نباشید.
یک کار طراحی داخلی دستمه.خیلی مشغولم کرده.
یه قسمتش برای روی میز ظرف میوه قرار دادم.از اونجایی که فعلا کار داره تا تموم بظه گفتم یه رندر بگیرم از این قسمت که کارش تمومه.
دوست دارم نظراتتون رو در باره نو و رندر بشنوم.
هدف من یک گام جلو برداشتن بوده.یک گام از خودم رد شم.
مکس2012
ویری2
فوتوشاف عزیز
مدت زمان رندر 45 دقیقه
پی نوشت: رندر گیلاس نویز داره ......

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    425.4 کیلوبایت · بازدیدها: 88
  • 02.jpg
    02.jpg
    450.3 کیلوبایت · بازدیدها: 75
آخرین ویرایش:

NNumber_one

Member
خیلی جالبه ولی چیز زیادی معلوم نیست ، پروژه در مورد چیه ؟ دیوار خونه انگار پلاستره خالیه ... خونه کثیفه ولی دیس میوه خیلی تمیزه ... اون کتاب رو هم درست کن حرسم میگیره انگار داره میوفته ... مرسی

ALI_TAKHTI

Active Member
من که گفتم طراحی داخلیش رو فعلا بی خیال. میوه ها رو عشفق است.
دیوار بتنه.کلا همه مصالح بته.حتی اون قرمزه هم بتنه قرمزه.اما رو تکسچر دیوار هنوز به قطعیت نرسیدم و احتمالا از نوع بتن براق تری استفاده کنم.
الان هدف فقط میوه است ،یعنی کلوز آپ میوه. رفلکت ها و نور و .... که باعث طبیعی تر شدن میشه

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام علی جون خوشگل شدن دلم انگور سیاه خواست :wink:
چرا به دوربین DOF ندادی؟
کارت اگه فوکوس داشته باشه خیلی ماه میشه
انگور زرده یه حالت سیخ بودن دارن جالبتر می شد اگه انگور ولتر و روی هم افتاده تر بودن و متریال ها به نظر من اگه کمی شفافتر بودن دیگه همه چیز عالی میشد

خسته نباشی دادا :rose:

aroen

Well-Known Member
سلام خسته نباشی
اون کتابخونه یا دکوره اصلا خوب نشده اول اینکه کوچیکه به فضا اصلا نمی خوره همچنین کاربری خاصی نداره با 4 تا کتاب نمیشه بهش کاربری داد متریالشم معلوم نیست چیه
متریال بتن نم کشیده است شخصا با تکسچر دیوار موافق نیستم
چرم مبل ها عالیه
2تا انگور پایینی عالی شدن به خصوص سیاه که آدم دهنش آب میافته:clap:
انگور سبز رفلکتش پایینه، پیشنهادم اینه چندتا شاخه و انگوره خالی بنداز داخل ظرفت چند تا هم روی میز تا یه کم واقعی باشه الان همه چی تر و تمیزه، برا متریال انگور از SSS استفاده کردی؟اول ساختیش بعد پخشش کردی تو ظرف؟

donkhowan

Active Member
انگور زرده یکم شفاقیت داشته باشه بد نیست طبق توضیحاتی که دادی و نظرات بچه ها بقیه چیزا خوبه !

Mehroo

Member
سلام علی جان
به نظرم مریال های میوه هات هنوز جای کار دارن_ همونطور که دوستان هم اشاره کردن پوست میوه هات شفافیت بیشتری نیاز دارن" البته انگور های قرمز تقریبا خوب شدن "
رندر دوم آلو سیاهه؟
لینک زیر از یو تیوب هست
Rendering Grapes in V Ray SSS2
در مورد ساخت متریال انگوره که با vray fast sss متریالش رو میسازه و انصافا خیلی عالی جواب میده _ به نظرم حتما ببینش چرا که برای بیشتر میوه ها به کارت میاد_اون شفافیتی که من و همه دوستان تاکید دارن روش رو میتونی باهاش در بیاری

*farshid*

کاربر VIP
من که نکتشو نگرفتم
صحنه که میگی جای کار داره
میوه ها هم که آمادس
لااقل یکم روشنایی صحنه رو بیشتر میکردی به دوربین هم عمق میدان میدادی
اون گیلاس ها رو انقدر از نزدیک گرفتی شبیه سیب شدن

emad04

Well-Known Member
سلام علی جان .
کارت خوب شده .
اون رندری که از جلو گرفتی شبیه گیلاس نیست یه چیزی بین گیلاس و سیب هست .
رندر انگور هات هم خوب شده ولی می تونی با اضافه کردن قطرات آب و خراب نشون دادن بعضی از خوشه ها و شفاف کردنشون کار رو قشنگ تر کنی
خسته نباشی

ALI_TAKHTI

Active Member
مرسی از همه نظرات.کلا چیزی رو که میخواستم گرفتم.تقریبا با همه نظرات موافقم.
نظرات شما دوستان روی این کار مطمئن باشید روی کار اصلیم نتیجه مثبتی خواهد داشت.

FARDA20

Member
سلام .این دیگه چیه................هیچیش مشخص نیست........کفیت خیلی پایینه........................

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام علی جان.خوبی؟ کارت خوب شده.اما سر در نمیارم.برای طرف میخوای این اتاق رو اجرا کنی؟؟؟ دیوار بتن؟ داخلی ؟؟ زیادی تاریک و صنعتی نمیشه؟
رندر تقریبا نویز زیادی داره.یه جورایی خوب کادر بندی نشده.مثلا گیلاسها بیشتر تصویر رو گرفتن.یا انگور همه کادر رو گرفته.اگه هدفت این ها بودن خوب نوع زاویه باید متفاوت می بود
موفق باشی

ALI_TAKHTI

Active Member
عارف جون.قراون تو پسر گل کاش توضیحات اول کار رو میخوندی. هدف تنها کلوزآپ ظرف میوه بود.
کل کار یه آتلیه عکاسی بود که میخواستیم دیوارها رو بتن کار کنیم.البته بتن صیقل داده شده.
هدف از این تایپیک این بود که بفهمم نو رمحیط خوبه یا نه.میخواستم ببینم رفلکته رو میوه ها خوبه یا نه.
خود کار که طراحی داخلی هست هنوز به نصفه هم نرسیده.
از همه دوستان خواهش میکنم لطفا اول توضیحات رو بخونن بعد نظر بدن. تا نشه این
**سلام .این دیگه چیه................هیچیش مشخص نیست........کفیت خیلی پایینه........................**

sallarmelli

Active Member
به نظر من 90% دوستان فقط عکس ها رو نگاه می کنند واصلا مطالب رو نمی خونن ولی کارت جالبه ادامه بده و حتما زمانی که تموم شد رندر های اصلی رو بذار

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.اولا دوست خوبمون FARDA20
سلام .این دیگه چیه................هیچیش مشخص نیست........کفیت خیلی پایینه........................
چیه ناراحت شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟کیفیت پایینه............

بند 1 _ در تمام پست های خود ادب را رعایت کنید و به عقاید دیگران احترام بگذارید (این کار نمایانگر شخصیت شماست ) .

بند 3 _کاربرانی که کارهای خود را در انجمن قرار می دهند شایسته ی دانستن نظرات شما و ایراد های کار خود هستند تا بتوانند سطح کیفیت کاری خود را بالا ببرند ، پس سعی کنید موارد زیر را در پست های خود داشته باشید :

تشکر کوتاه

نکات مثبت کار

ایراد های کار

راه های پیشنهادی برای برطرف کردن ایراد ها

بند 4_اگر به هر دلیل علاقمند به نوشتن ایراد ها و محاسن کار نیستید یا چیزی به نظرتان نمی رسد فشردن کلید تشکر کافیست .

و علی جان
بند 2 _ در صورتی که کار خود را در بخش گالری قرار می دهید این به این معناست که خواهان دریافت نقد های کاربران مختلف در مورد کار خود هستید ، پس اگر دوست ندارید ایرادی از کار شما گرفته بشود از به نمایش در آوردن آن در انجمن خود داری کنید .

متن رو خوندم.کجای متن نوشته بود‌اتلیه یا فلان.نقد منم اصلا کاری به اتاق نداشتم.یه بار دیگه بخون:
یه جورایی خوب کادر بندی نشده.مثلا گیلاسها بیشتر تصویر رو گرفتن.یا انگور همه کادر رو گرفته.اگه هدفت این ها بودن خوب نوع زاویه باید متفاوت می بود
عزیز ما هستی.کارش مطمئنا خوب خواهد شد.الان مراحل اولیه رو پشت سر گذاشته.اما همین قدر که ترست بریزه و به جلو بری خیلی خوبه
تنها توصیه ای که میتونم بهت بکنم اینه بری کار های اینجوری ببینی.معمولا توی این جور کارها فوکوس خیلی تاثیر مثبت داره. مخصوصا از نوع Broken effect که توی دوربین وی ری هست.برای آموزشش هم توی سایت spot3dفکر کنم توضیح میده.
پست پروداکشن خیلی تاثیر گذار هست.مثل مجنتینگ یا ...
موفق باشی

سلام ، کاملا مشخصه که می خواستی یه حرف جدیدی توی کارت بزنی ( از لحاظ متریال ، چیدمان ، نور ، دوربین و .... ) ولی در کل نسبت به کارهای قبلی خیلی ضعیف تر هست ( شاید به خاطر کامل نبودنش هست ) . منتظریم که همین کار رو کامل کنی و دوباره بزاری . با نظر همه دوستان هم وافقم .

ALI_TAKHTI

Active Member
عارف عزیز ما ارادت داریم دادا.من اگه بچه ها بیان بترکونن کار رو و سر تا پاش رو ایراد بگین نه تنها ناراحت نمیشم به خدا خوشحالم میشم چون خودم یه وقتهایی ایراد کار رو نمیبینم.
شما که استاد مایی اگه تو ایراد نگیری کی ایراد بگیره.
فقط بخدا بشخصه خسته شدم از دوستایی که حتی زحمت خوندن توضیحات رو هم بخودشون نمیدن.

مهدی روحانی عزیز ممنون.مطمئنم ین توضیحات دوستان باعث میشه کار نهایی بهتر شه.قول میدم ضعیف تر از کارهای قبلی نشه.ممنونم از تو دوست عزیز.

benyamin_pc

Well-Known Member
به نظر من کار قشنگ شده و بهتر هم میشه فقط سمت چپ انگور یهو از کادر خارج شده حس میکنم سمت چپش بهتر بود تو تصویر بود , عکس گیلاس هم یکم زیادی حالت قدیمی گرفته
نور و متریاله انگور و ظرفشم قشنگه اما تناسبه ترتمیزیش با محیطش کمتره از تناسب گیلاس با محیطش , موفق باشین

جدیدترین ارسال ها

بالا