بـــــــه نـــــــظـــــر شـــما یه Cms خــــوب چه امکاناتی باید داشته باشد ؟؟

obass.co

New Member
بـــــــه نـــــــظـــــر شـــما یه Cms خــــوب چه امکاناتی باید داشته باشد ؟؟ :neutral: :rose:

majid1605

Active Member
از چه نظر می خواید بنویسید یا استفاده کنید؟
در کل باید دارای امکانات زیادی مثل سئو ،ادیتور کاربر پسند،امکانات مختلف برای طراحی قالب ،ماژول نویسی ساده و.......................

VAHID216

مدیر بازنشسته
باید به این مورد دقت کرد که cms شما چه طیف کاربرانی مد نظرش هست تا با توجه به سلایق و علایق اون دسته از کاربران اقدام به گسترش اون کرد.
موفق باشید

obass.co

New Member
ممنون !!!!

ممنون که راهنماییم کریدین ولی اگر میشه به خورده بیشتر باز کنین
ممنون :rose: :green::oops:

progpars

progpars.com
سلام .
ببین عزیزم هر کاربری یه سلیقه ای داره و یه سری امکانات رو دوست داره تو سایتش باشه .
اما به طور کلی به نظر من یه cms خوب باید امنیت و سئو و سرعت بالا و انعطاف پذیری عالی داشته باشه .
اما حالا اگر بخوایم بیایم بشکافیم و بگیم این امکانات و اون امکانات رو داشته باشه عالیه 3 تا تاپیک میشه .
حالا شما هم میتونید از cms آماده موجود در net استفاده کنی و تک تک بررسیشون کنی ببینی امکاناتش نیاز شما رو برطرف میکنه یا نه .
در غیراین صورت میدید یه cms با امکانات مد نظر شما مینیویسند .

obass.co

New Member
بـــــــه نـــــــظـــــر شـــما یه Cms خــــوب چه امکاناتی باید داشته باشد ؟؟

ما یه گروه داریم به نامه obass ما یک cms داریم تولید می کنیم که اپاما نام داره که هستشم خودمون داریم منویسیم حالا اگر من امادم اینجا دارام همچین چیزی رو عنوان می کنم دنباله ایده ی شاخ می گردیم شما فقط ایده بدید ما هم پیاده می کنیم ;):wink:.:rose::neutral:

سعی می کنیم که با بقیه فرق کنیم

جدیدترین ارسال ها

بالا