بعضی از سوال های شما در مورد با نرم افزار افترافکت (ویدئوی آموزشی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.
Your-questions-answered.jpg

در این آموزش به سوال هایی که شما در بعضی از انجمن های گرافیک ایران مطرح کردید ما به شما پاسخ می دهیم مثل:
چرا در افتر افکت یه سری پلاگین های cc وجود نداره؟
هروقتی یک پروژه رو import می کنم اخطار هایی میده؟
چه جوری میشه تو افتر افکت آتیش ساخت و چه جوری یه افکت رشد گل ساخت؟ , …

aakooma

Member
دوست عزیز
کار شما و اعتماد به نفس شما قابل تقدیره
ولی اشکالات بسیار زیادی در کارتون وجود داره که تمام کسانی که فیلم رو دیدن متوجه منظورم میشن.
هنوز زوده که andrew kramer بشید.
از تلاشتون هم سپاس گذارم.....

مگه ایشون گفتن می خوان andrew kramer بشن اونی که آموزش رو داده حسین هادی پوره خودشم چیزی کمتر از اون نیست سایتش آموزش هایی داده که تو ایران کم نظیره شما یه سایت آموزش نرم افزار های گرافیکی برای من معرفی کن که آنلاین و مجانی آموزش بده؟

سنش هم فقط 19 ساله ببینید داره چیکار میکنه مطمعنم تا چند سال دیگه کلی اموزش خفن میده بیرون

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز زیاد جوش نیارید

بهتره شما هم جانب دو طرف رو بگیرید از تلاشتون ممنون

Simin Secret

Active Member
حسین تو پی سی ... که بن شدی اومدی سایت ساختی بله اندرو؟

بابا بشین جون عزیزت چهار تا نمونه کار دادی اونم همه واسه سایت های رپ که یه دوربین از راست میاد از چپ میره

بعد با چهارتا نمونه کار میگی از اندرو کم نداری؟

عجیبه والا

dani666v

Member
اول اینکه آندرو کیمر از بهترین ها نیست کارش خوبه ولی بهترین نیست ( یه بچه پولداره که کلی تجهیزات تونسته بخره با پول بابایی و البته ساکن us نه ایران و گرنه مطمئن باش همین حسین میتونست بهتر از اون باشه ) ما ایرانیا همیشه همینجور بودیم با کمترین تجهیزات بهترین کارا رو میسازیم
بن شد که بن شد یعنی میخوای چی رو ثابت کنی؟
شما باید سن رو هم در نظر بگیرید شرط میبندم الان که حسین 19 سالشه و تو این کشور جهان سومی و البته تو یه شعر محروم و دور افتاده اینطور به فکر پیشرفت جلوه های ویزه تو ایرانه خیلی حرفــــــــــه !! اندرو اونموقه ها تو خیابونای us ولگردی میکرده :))
خلاصه اینکه ما مدیرای ویدئو افکت ادعامون نمیشه فقط داریم سعی میکنیم یه کمکی به پیشرفت گرافیک تو ایران بکنیم وگرنه میتونستم سایت رو به زبان en بسازیم و کلی هم طرفدار داشتیم نه اینکه روزی کلی بازدید داشته باشیم و دریغ از یه کامنت البته عجیب هم نیست!

aakooma

Member
مطمعنم نه مطمئنم
آندرو کیمر نه اندرو کریمر
شعر نه شهر
ویزه نه ویژه
حالا چرا اسمتو گفتی.من نمیخواستم برای آیندت بد بشه.یه روز میفهمی منظورم چی بود.....
لطفآ سایتتون رو به انگلیسی هم منتشر کنید تا خارجی ها از پیشرفت جلوه های ویژه ایران مطلع بشند.
شما حتی قالب سایتتون رو شبیه سایت اون ولگرد کردید.
طرز فکرت رو عوض کن.
در ضمن خیلی ضایست که با یه اکانت دیگه بیای از خودت تعریف کنی!
بازم خسته نباشید.....

Simin Secret

Active Member
ببین گلم اگر اندرو کم هست پس چرا مرد اول افترافکنت دنیا بود سال 2010؟؟؟

اگه اون 19 سالشه من از 16 سالگی با افتر کار میکردم کارام توی ماهواره پخش میشه پس خیلی بارمه

عزیزم تابلو بود خودتی،همین خودت از من پرسیدی چجوری صدای افتر رو در بیارم که نمیشه!!! و پلاگین چی و چی پس لطفا درباره قدرتت چیزی نگو

اندرو هم بهش توهین نکن چون اگه همین اندرو به اصطلاح ولگرد شما نبود صدا و سیما و من و شما باید میرفتیم توی آب قطه میخوردیم

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
با تشکر از دوست خوبمن آقا حسین که زحمت کشیدن یا خودشون یا دوستانشون وقت گذاشتن

من برای آدم هایی که وقت می زارن خیلی ارزش قائلم باز هم تشکر که وقت گذاشتید

اما در مورد فایلی که آپلود کردید باید بگم افتضاح محض بود کاملا مشخص بود که فوق العاده آماتور بودید شما که زحمت میکشید و وقت میزارید خواهش میکنم یه مقدار بیشتر دقت کنین چرا سطح علمی و حرفه ایی این انجمن رو پایین می آرید میتونید با این پست های عالی سری به دست و روی سایتتون بکشید و بازدیدتون هم بالا بره بلکه از همون US شاید براتون Job offer بیاد

در ضمن من پست های دیگه شما رو هم دیدم زیاد از سایتتون تعریف نکنین اینجا انجمن تبلیغاتی نیست

کلام آخر وقتی دارید زحمت میکشید و فایلی رو بصورت آموزشی می سازید خواهشا سعی کنین محتوا داشته باشه

افتر افکت یه نرم افزار تخصصیه لطفا با پست های غیر حرفه ای از ارزشش کم نکنین

آخرین ویرایش:
دوستان حسین هادی پور بیکار نیست بیاد تو این انجمن پست بزاره ما یک گروه و چند نفریم که کارهای تبلیغاتی رو انجام میدیدم
حسین هادی پور , سجاد هادی پور(dani) , مجتبی خرازی , حسین design , علی نعمتی
<<ویرایش . لطفا ادب رو دعایت کنید .>>

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
درود

جدای بحث تون

من گفتم یه سر به این سایت بزنم
اما تو بعضی جاهاش eset نمیذاره وارد بشم و اخطار میده
گفتم که بگم

بدرود

Simin Secret

Active Member
ببین عزیزم داریم از محتوای اصلی تاپیک جدا میشیم و کار به جاهای باریک میرسه

شما اول الگوی خودت رو مشخص کن ببین کی هست برو خوب تمرین کن بعد که حرفه ای شدی آموزش حرفه ای بساز بده دست بچه های مردم مثلا من خودم الگوم تو افتر آقای Reza2Kn بود بعد اندرو کرمر با مشاهده کارهای رضا عزیز و دوست خوبم Dream Stalker و Sohil VFX فهمیدم که ما ایرانی ها اگه بخوایم هیچی که نداشته باشیم استعداد یادگیریش رو داریم پس میتونیم...شما نگاه کن همین طراح مراحل کال آف یه ایرانی هست پس تونسته ما هم میتونیم اندرو بشیم ولی نه اینکه با دوتا کار از خودت تعریف کنی و بگی من اینم و اونم و من از اندرو سرتر هستم.

از فیلم زیبات هم تشکر میکنم اما بیشتر دقت کن
سعی کن کارهایی بسازی که ارزش دیدن رو داشته باشه سعی کن خودت اندرو بشی نه اینکه مثل اندرو باشی

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
با Simin Secret موافقم

به عنوان مثال آقای موسوی که تو آلمان تشریف دارند و Supervisor کارهای VFX فیلم های بسیار بزرگی بودن نمونش فیلم 2012 به نظرتون ایشون فقط تجهیزات داشتن که به اونجا رسیدن؟؟؟

باید بهتر باشید در ضمن کاربرای اینجا همشون رو بچه های زیر 20 سال تشکیل نمیدن که این مسایل خیلی براشون جالب باشه

باز هم از تلاشی که کردید ممنونم

اما لطفا جو انجمن رو بهم نزنید شما اجازه ندارید به کسی توهین کنین

Simin Secret

Active Member
دوست عزیز بنده هم با شما نبودم با خود حسین بودم الان هم تو اد لیستام هست من هم همه کاراش رو دیدم

بعدش من کشتی کج رو بازی نمیکنم و بلکه فقط مترجم اون سایت هستم

در ضمن شما که خدای میکس و مونتاژ هستی یه دو تا نمونه کار بزار تا ما هم ببینیم بلکم نظرمون راجع به شما برگشت؟ بد میگم؟

از سهیل عزیز هم تشکر میکنم بابت همراهی ایشون با من

بله آدم علاقه به هرچی داشته باشه بدون پول هم میتونه باهاش همه کار انجام بده،سیستم قوی باشه یا ضعیف اینترنت دایال آپ باشه یا وایرلس مهم علاقه است

به حسین هم بگو رضا گفت بیشتر سعی کن،کمتر درد بکش اول خوب فکر کن ببین این آموزش ها قبلا ساخته نشده باشه بعد بسازشون

مدیران لطفا تاپیک رو قفل کنید.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
به عنوان مثال آقای موسوی که تو آلمان تشریف دارند و Supervisor کارهای VFX فیلم های بسیار بزرگی بودن نمونش فیلم 2012 به نظرتون ایشون فقط تجهیزات داشتن که به اونجا رسیدن؟؟؟

امسال هم جزو گروه فیلم هوگو بودند که اسکار گرفتند :rose:
ولی این اخه چه بحثی یادش بخیر من هم 18 سالم بود کلاً افتر شناختم اون موقع حتی سی دی اش به زور گیر اوردم نصب کردم ولی الان که 27 سالم هنوز هیچ پخی نشدم توی افتر افکتز :green:

در کل با هم خوب باشید چرا همش با هم دعوا دارید خوب یکی حرفه ای یک نه این دلیل نمیشه هم دیگه را مسخره کنید به هم بد بیراه بگید الان اقای Simin Secret توی تایپک من به من گفتن داره افتر افکت کار زیاد میشه :rose::green: خوب من که خودم میدونم چند سال دارم کار میکنم دلیل نداره ناراحت بشم ( شوخی بود Simin Secret شما ناراحت نشو مثال زدم )

برید بچسبید به قوی کردن یک شاخه بعد بیاید تو گروه خودم ازتون استفاده میکنم :green::rose:

این سایت هم تلاش خودش داره میکنه مثل بقیه شما یادش بخیر اون موقع که من اموزش افتر میذاشتم فارسی الان فکر کنم 3تاش هنوز اینجا باشه PDF:cry:

Simin Secret

Active Member
حرفت حرفه حساب هست داش

منم ناراحت نشدم و نگفتم که شما تازه کاری گفتم کلا این روزا همه افکت کار شدن (شما که بحثت جداس با اون کلیپی که سنجاب اومد تو کادر کلی کیف کردم پارسال)

در کل ما که خوبیم ولی بعضی از دوستان خیلی از خودشون تعریف میکنند و ما تذکر میدیم!

الان تو شهر خودم نهایت قدرت جلوه های ویژه رو با ادیوس میدونند من یکی از پروژه های افتر رو نشون دادم دهنشون وا موند از تعجب کلی طرفدار پیدا کرد و همه میخوان افتر کار بشن ...

این افتر هم شده مثل هک

در آخر شیرانی جان باز هم معذرت میخوام من فقط میخواستم بگم که خوبه این روز ها افتر کار زیاد شده

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
حرفت حرفه حساب هست داش

منم ناراحت نشدم و نگفتم که شما تازه کاری گفتم کلا این روزا همه افکت کار شدن (شما که بحثت جداس با اون کلیپی که سنجاب اومد تو کادر کلی کیف کردم پارسال)

در کل ما که خوبیم ولی بعضی از دوستان خیلی از خودشون تعریف میکنند و ما تذکر میدیم!

الان تو شهر خودم نهایت قدرت جلوه های ویژه رو با ادیوس میدونند من یکی از پروژه های افتر رو نشون دادم دهنشون وا موند از تعجب کلی طرفدار پیدا کرد و همه میخوان افتر کار بشن ...

این افتر هم شده مثل هک

در آخر شیرانی جان باز هم معذرت میخوام من فقط میخواستم بگم که خوبه این روز ها افتر کار زیاد شده

صد در صد موافقم به خدا اگه همین سایت ویدئو کوپایلت ( تلفظ درستش خودتون بخونید ) نبود الان خیلی ها حتی افتر افکتز نمیشناختن در کل من مثال زدم برای عوض کردن بحث :rose::rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا