[phpNuke] بعد از نصب نگهبان نیوک 2.5.16 اختلال ایجاد شد

mazear

New Member
با سلام

خدمت همه ی دوستان من نگهبان نیوک 2.5.13 به 2.5.16 ارتقا دادم و یک کلیپ آموزش تنظیمات نگهبان نیوک رو داشتم که دستکاری کردم طبق آموزش اما حالا سایتم به قسمت سرچ میره باید چیکار کرد

www.web.mobarakehuni.com

ارادتمند شما Mazear

mazear

New Member
اضافه میکنم سیستم سایت من نیوک پلاتینیوم هستش.

من اصلا نمبتونم به قسمت ادمین برم که بتونم بر طرف کنم!!!!

آقا صادق آقا وحید من کماکان منتظر پاسخ شما عزیزان هستم
مرسی

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
هر تنظيمي كه ميبيند كه نبايد بريد اعمالش كنيد ..

من نميدونم الان شما چه تنظيماتي رو انجام دادي !!

فقط ميتونم بگم بري كوئري هاي نگهبان رو كه با nuke_nsnst شروع ميشه هم هرو پاك كني .. بعد فلدر نصب نگهبان رو دوباره آپ كني و از نو نصبش كني .. ( nsnst_installer و nsnst.php )

يادت باشه چون كوئري هارو پاك كردي بايد موقع نصب روي First Time Install بزني .

S4DEGH

Well-Known Member
نكته ديگه چون تاپيك زدي نديدم ..

عزيزم بارها گفتم پس از آپگريد به نسخه 13 نگهبان رو غير فعال و پروتكتور رو فعال كنيد .. اصلا نيازي به نگهبان نيست .. چبرسه بري تنظيماتي كه من نميدونم كي گفته و براي چي گفته اعمال كني روش .. !

من هيچ تنظيماتي در رابطه با نگهبان هيچ كجايي نگفتم و تاييد نميكنم .. نمونشم ديدي با تنظيمات خيلي از كسايي كه عنوان كردن باز سايتشون هك شده .. :)

mazear

New Member
با سلام

آقا صادق بسیار سپاس گذارم کارهایی رو که گفتین بنده انجام دادم و سایت بالا اومد خیلی ممنونم درست شد فقط برام یه نکته باقی می مونه اینکه من First Time Install رو زدم کار دیگه ای که نمیخواد یعنی اینکه دوباره از اول آپگرید نکنم تا همینجا کافیه الان به من 2.5.16 رو نشون میده / در ضمن من نگهبان رو غیر فعال کنم و اینکه بصورت عادی پروتكتور فعاله اگه تنظیماتی داره من از کجا میتونم این تنظیمات رو گیر بیارم و اعمال کنم روش ؟

ارادتمند شما Mazear

S4DEGH

Well-Known Member
آره نسخه نگهبان درسته . كار خواصي نميخواد انجام بديد .

براي فعال سازي پروتكتور :
اول ميري به مديريت ماژول ها و اونجا توي ليست پيداش ميكني و فعالش ميكين .
سپس ميري به مديريت پروتكتور به قسمت اوضاع ميريد و در اونجا اين تنظيمات رو انتخاب و فعال ميكنيد . ( توجه داشته باشيد هر بخش دگمه تاييد خواص خودش رو داره پس هر بخش رو تغيير ميديد روي دگمه تاييد همون بخش كليك كنيد )

پشتیبانی خودکار: بله
پشتیبانی قوی : بله
حفاظت سایت در حالت سخت ( درصورت نياز) ‌:‌ بله
Deny Proxy : (درصورت نياز) : بله

همين . :)

azarbayjan

New Member
سلام مازیار وصادق عزیز
مازیار جان نگهبان نسخه 2.5.16 رو چون رو سایتم آپگرید کرده بودم از من خواستن منم لینکشو دادم بعد هم تنظیمشو خودم دادم که اون فیلم مربوط میشه به فایل تصویری سایت اوه فکر نکنم مشکلی داشته باشه یعنی تنظیم بصورت کلی هست من هم عین این فایل تصویری تنظیم میکنم. صادق جان حتما خودت هم اون فابل تصویری رو دیدی هیچ موردی نداره اگه هم نه اینم لینکش ببین ایراد داره اگه داره چرا سایت من قاطی نمیکنه!!!
http://irazturk2.persiangig.net/download/tanzim-neghahban.zip
در ضمن هیچ شکی نیست که پرتکتور نیوک پلاتینیوم حرف نداره :)
مگه نمیشه هر دو فعال باشن یعنی اگه نگهبان فعال باشه پرتکتور عمل نمیکنه؟
مازیار جان خدا رو شکر سایتتم بالا اومد. شاید هنگام تنظیم نگهبان اینترنت قطع و وصلی چیزی داشته اینطوری شد.
منم از نیوک آفاق (نیوک پلاتینیوم) استفاده میکنم با اینکه برا 2 سال قبله ولی از نیوک هایی که هر روز براش آپدیت میزارن باز سرتره.
انشاالله نسخه بی 5 (b5) بیاد. دیگه محشر میشه.
اینم اضافه کنم بعد از اینکه سایت من هم هک شد در طی تماس هایی که با هکر داشتم ایشون اون اوایل گیر داده بودن که از نیوکم هک شدم بعد از بررسی که با دوستان تو سایت آفاق داشتیم به این نتیجه رسیدیم که سایت من از طریق سرور هک شده و خود من هم کوتاهی کرده بودم هم تو پسورد سی پنل و هم پسورد پوشه ادمین که بعد از انجام این کارها چندین بار هم آقای هکر که خودشون به من پی ام دادن که خوب سایتمو بستم. فعلا نمیتونم سایتتو هک کنم. منم اصرار بر اینکه سایت من از طریق سرور هک شده نه از نیوک (که مطمئن هم بودم) خود هکر هم تائید کرد که آره مشکل از سرور و پوشه ادمین بوده.
خلاصه درسته امنیت پرتال سایت مهمه ولی مهمتر از اون امنیت سرور هم مهمه.
موفق و پیروز باشید.

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
لينكه نمياد بالا واسه من .. :sad:

نسخه 2.5.16 نگهبان براي پلاتينوم هم يه يك هفته اي هست كه اومده ..
کد:
http://www.futurenuke.com/downloads/PlatSent2516.rar

mazear

New Member
تشکر میکنم

هم از آقا صادق هم فرهاد جون عزیز

بنده زیر سوال بردن 2.5.16 یا فیلم آموزشی نبوده یه اشتباهی بوده از خودم هر چقدر هم فکر میکنم اشتباهم کجا بوده متوجه نمیشم :D از فرهاد عزیز هم تو این چند روزه زحمت کشیدن خیلی تشکر میکنم

ارادتمند شما Mazear

moon_spell

Member

subscribed.gif
آموزش آپلود و لينک مستقيم برای دريافت فايل ها !

جدیدترین ارسال ها

بالا