بسته شدن ناگهانی مکس بعد از اجرای ری اکتور

AVGHH

Member
سلام دوستان عزیز
مدتیه دچار مشکل شدم
وقتی میخوام کارای انجام شده با ری اکتور رو آنالیز کرده و نتیجه رو ببینم ناگهان مکس به طور کامل و بی هیچ اروری بسته میشه!
رم دستگام هم 768 هس که البته قبلا با رم 256 ری اکتور کار می کردم و اینجوری نمیشد (اشکال از کمبود رم نیست)، چنبار خود مکس و کامل پاک کرده و دوباره نصب کردم ولی فایده نداشت، اشکال از سی دی یا دی وی دی نیست چون با مدلای مختلف امتحان کردم. ویندوز هم عوض کردم بازم همین مشکل و داره. سویس پک 2 مکس و هم نصب کردم بازم جواب نداد...!!!
دیگه مخم به جایی قد نمیده...:neutral:

حدس میزنید دلیلش چی باشه؟
از کمکتون ممنونم

آخرین ویرایش:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
شاید مشکل از رم جدیدت باشه . آخه خودت گفتی که با رم قبلیت مشکلی نداشتی . این رم جدیدو بردار و دوباره امتحان کن . اگه مشکل داشت دوباره بگو . بچه ها می تونن بیشتر کمکت کنن .
این نظر من بود ....

AVGHH

Member
شاید مشکل از رم جدیدت باشه . آخه خودت گفتی که با رم قبلیت مشکلی نداشتی . این رم جدیدو بردار و دوباره امتحان کن . اگه مشکل داشت دوباره بگو . بچه ها می تونن بیشتر کمکت کنن .
این نظر من بود ....

ممنون که وقت گذاشتی
ولی اینم جواب نداد، قبلا امتحانش کرده بودم :sad:

تورو خدا یکی کمک کنه.......................................

hosienmax100

3D Artist
مشکل عجیبیه به این دلیل که شما میگید مشکل رم ندارید

خب در مورد فایل مربوطه یکم بیشتر توضیح بده از چی استفاده میکنی اخه راکتور با بعضی کار ها مشکل داره , نمیتونه انالیز کنه

ضمنآ درایور ت رو هم تغییر بده : OpenGL= Direct3D = Software

AVGHH

Member
خب در مورد فایل مربوطه یکم بیشتر توضیح بده از چی استفاده میکنی اخه راکتور با بعضی کار ها مشکل داره , نمیتونه انالیز کنه

بازم ممنون
مثلا برخورد ساده یه کره با یه کره دیگه! یا هر کار ساده دیگه...
انگار به ما نیومده ری اکتور کار کنیم!!:sad:

AVGHH

Member
حالا که رمم رو عوض کردم دیگه مطمئن شدم از رم نیست. کسی نمیتونه کمک کنه؟
خواهش میکنم
دلم لک زده برا ری اکتور:cry::sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا