بستن كدهاي پي اچ پي

Ebish

Member
من واسه پايان نامه ام يه پروژه با پي اچ پي نوشته بودم. حالا بايد يه نسخه از برنامه رو بريزم رو سيدي و بدم به كتابخونه دانشگاه.

ولي ميخوام يه جوري رو فايلاي پي اچ پي كد بزارم كه نتونن بازشون كنن و كداشو ببينن ولي وقتي از مرورگر اجراش ميكنن براشون اجرا بشه.

نميدونم چه جوري اينكارو بكنم؟

آخه پروژهه كلي زحمت كشيدم روش و حتي ميتونم بفروشمش و نميخوام همينجوري مفتي كداشو بدم به اونا.
كسي راهي به نظرت نميرسه؟!!

hba

Active Member
با برنامه Zend encoder مثلا سورست رو كد كن
اجرا هم مي تونه بشه

sogoli

Active Member
اگر با zend کد کنیم ، ایا برای اجرا شدنش باید روی سرور حتما برنامه خاصی نصب باشد؟

YTERROR

Active Member
zend رو راحت میشه دیکد کرد :)

phpe.gif

ولی ION-PHP رو نه حداقل تویی ایران

لینک دانلود با کرک :

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

SHilaa

New Member
اينايي كه گفتين روي همه ورژناي PHP كار ميكنه؟
اگه برنامه رو با EasyPHP 1.7 نوشته باشيم چي؟

SHilaa

New Member
من ميخوام ببينم برنامه اي كه با EasyPHP 1.7 نوشته شده رو هم ميشه با اينا كد كرد يا نه؟؟؟

YTERROR

Active Member
من ميخوام ببينم برنامه اي كه با EasyPHP 1.7 نوشته شده رو هم ميشه با اينا كد كرد يا نه؟؟؟

چه فرقی داره شما پی اچ پی نوشتین EasyPHP 1.7 نرم افزار لوکالتون هست فقط باید اگه با زند کد کردین Zend Optimizer رو هم نصب کنید

موفق و پیروز باشید

SHilaa

New Member
من ION-PHP رو گرفتم ولي نميدونم چه جوري ازش استفاده كنم.
user guid ش هم خوندم ولي چيزي سر در نياوردم. ميشه كمك كنين؟؟

در مورد easyPHP هم كه گفتم به خاطر اين بود كه ION-PHP نوشته بود فقط براي PHP 4 , 5 هستش. ولي من نميدونم PHP چند بوده مال من!

يه سوال ديگه به نظر شما از كدوم استفاده كنيم بهتره؟ Zend يا ION-PHP؟؟؟

YTERROR

Active Member
در مورد easyPHP هم كه گفتم به خاطر اين بود كه ION-PHP نوشته بود فقط براي PHP 4 , 5 هستش. ولي من نميدونم PHP چند بوده مال من!

:-? شما کد کنید با همون پی اچ پی 5

يه سوال ديگه به نظر شما از كدوم استفاده كنيم بهتره؟ Zend يا ION-PHP؟؟؟

به نظر من Zend هم کد کردنش راحت تره هم دیکد کردنش و هم عمومیتش بیشتره ولی ION-PHP دیکد کردنش رو کمتر انجام میدن

+ هر کس بخواد دیکد بکنه هر فایلی رو نشد نداره ولی برای جلوگیری از دیکد کردن فایلها به صورت عموم این کار خوبه :wink:

زند هم می تونین از سایت خودش از این ینک دانلود کنید و کرک رو از اینترنت سرچ کنید :

Zend Guard رو دانلود کنید اگه قبلش Zend Optimizer رو روی سیتمتون نصب ندارید اون هم دانلود کنید

موفق و پیروز باشید

SHilaa

New Member
اينجور كه شما ميگين ION-PHP بهتره پس!
من ION-PHP رو گرفتم.
فقط ميشه لطف كنين بگين چه جوري ميتونم ازش استفاده كنم؟
user guid شو خوندم ولي چيزي سر در نياوردم.
ممنون ميشم اگه كمكم كنين.

SHilaa

New Member
من شنيدم TrueBug PHP Encoder، sourceguardian، sourcecop، codelock، phpcipher هم هستن.
كدومشو شما توصيه ميكنين؟

جدیدترین ارسال ها

بالا