بزرگترين گالري و ارشيو موزيك در ايران

PersiaClub

New Member
اين سايت بزرگترين گالري موزيك تو ايران رو داره ميتو نين به ادرس زير بيايين و مجاني موزيكاتونو دانلود كنيد من كه خيلي حال كردم http://www.persiaclub.com/musics دوستان فقط يه چيزي اين لينك به دليل يه مشگل يه نمه دير باز ميشه كه ايشالا اونم درست ميشه

anti-life

Active Member
بابا اینا تو اینترنت ریخته ....... برو فارسیش رو گیر بیار اون موقع من چاکرم .... یا چیزی بزار که جایی نباشه .......در کل ممنون

PersiaClub

New Member
بله ريخته اما نه به ين بزرگي بعدشم فارسيش مگه تريخته همه جا هست

anti-life

Active Member
منهظور همون جاده خاکی خودمون بود که با فرقون توش تیک اف میکشیم.......... (( حمید صد بار نگفتم تک چرخ نزن با این فرقون )) : سوت هوایی

aghahamidgol2

Active Member
anti-life گفت:
منهظور همون جاده خاکی خودمون بود که با فرقون توش تیک اف میکشیم.......... (( حمید صد بار نگفتم تک چرخ نزن با این فرقون )) : سوت هوایی
اما جاش اينجا نيست ولي عجب سايتي راه انداختي آنتي جان خوشم اومد مياي لينك بديم؟

anti-life

Active Member
چشم چرا میزنی ........ ولی در مورد سایت چشم این کارو میکنیم ولی بعد چند روز تازه فهمیدیم که مشکل از فایروال بوده که دسترسی ما رو قطع کرده بوده و در حال آپدیت بیشتر نقاطش هستیم و داریم قسمتی برای لینک ها قرار میدیم ..... فکر کنم تا فردا یا پس فردا ردیف شه ..... اون موقع لینک بچه های مجید آنلاین اوله .......

PersiaClub

New Member
ولي مهم اينكه كه يكي تو ايران اين كارو انجام داد بعدشم ارشيو اهنگ ايراني مي خواي اونم دارم ولي اونو نميخوام به كسي لينك بدم به mehrdadssg الان تو ياهو پي ام بده لينكشو بدم

aghahamidgol2

Active Member
anti-life گفت:
چشم چرا میزنی ........ ولی در مورد سایت چشم این کارو میکنیم ولی بعد چند روز تازه فهمیدیم که مشکل از فایروال بوده که دسترسی ما رو قطع کرده بوده و در حال آپدیت بیشتر نقاطش هستیم و داریم قسمتی برای لینک ها قرار میدیم ..... فکر کنم تا فردا یا پس فردا ردیف شه ..... اون موقع لینک بچه های مجید آنلاین اوله .......
ممنون از بقيه هم معذرت مي خواهم اگر اين بحث اينجا مطرح شد واقعا شرمنده ام
منتظر لينك هم هستم

anti-life

Active Member
مگه اونی که من دادم برای باد بادک بازیه .خب اونم برای دانلود هستش .

بیشتر هم خواستید بگید بزارم . ... حسش نبود همین یکی رو گذاشتم ...... ترکی هم کلی دارم برای دانلود .!

anti-life

Active Member
اگه دلتون بخواد تا امشب ميشينم روش فكر ميكنم فردا يه مسير درست حسابي ميدم تا بتونيد از اين سايت هم دانلود كنيد .......... ولي اطمينان نميدم ......

((‌بالاخره شكوندن مسير فايلها اين سايت هم تو پرونده كاري قرار بديم .. نه رضا جان ))

نه من خودم همه ي آهنگهاي شادمهر رو رو كامپيتورم دارم و از رو اين سايت دانلود كردم

anti-life

Active Member
hala nagoftid chetori download kardid ......in site hame ahangash ro mifrooshe bad shoma chetori DL kardid ..... man khodam ro koshtam hanooz be masir file ha barai DL dast peyda nakardam bad shoma chetori ahang shadmehr ro az inja gereftid

جدیدترین ارسال ها

بالا