برگزاری میتینگ در نمایشگاه کامپیوتر مشهد

main

Well-Known Member
یخوده دریرررررررررررررررررررررر فهمیدم.....
من دقیقا همون ساعت دارم میرم مسافرت

Mandana

Active Member
حیف شد مین.جات خالی می باشه :(
کاملن یهویی تصمیم گیری شد :دی
بچه ها فکر نکنم درست باشه زمانش رو عوض کنیم.ممکنه حتی یک نفر امروز نیاد توی فروم و نبینه زمانش عوض شده.بعد توی اون برف و اینا بره اونجا بایسته می عذاب وژدان میگیرم :(
مدت زیادی اونجا صبر نمی کنیم دیگه.ده دقیقه یکربع منتظر می مونیم بچه ها جمع بشن بعد میریم داخل سالونها.یا هر کی هم خعلی سردش بود از اول میره تو یکجای مشخص شده منتظر می مونه ما هم بعدش بهش ملحق میشیم.
بعلاوه مگه قرار نبود یه میتنگ برف بازی بذاریم؟خوب اینم میتنگ برف بازی:دی مجهز بیهان که سرما نخورین فقط:oops:
شماره ی امید رو هم توی پست اول میذارم هر جا همدیگه رو پیدا نکردیم به امید تماس بگیرین:rose:
فوت هم نکنین یوزرتونو بن می کنما:green:

Mandana

Active Member
جای همگان یعالمه خالی:دی
می یعالمه لباس پوشیده بودم به سختی راه می رفتم حتی.ولی مُردم از سرما.توی سالونها هم مردیم از گرما:دی
خود نمایشگاه که چیزه خاصی نداشت اما برفبازیهاش یعالمه خوش گذشت:دی
فقط متین(gigamax) هی میگفت می دونم نمی زنی...در نهایت یه گوله برف زدم بهش ساعت 8 هم با قطار باید برمی گشت:دی امیدبارم سرما نخوره بچه:green:
حیف اثار جرمش رو از روی نیکمت پاک کرد عکس جالبی میشد :lol:
فکر کنم بقیه هنوز توی نمایشگاه باشن...می دیگه لالام گرفته بود و بایدم می اومدم خونه برگشتیدم:cool:
حمید بیا عکسا رو بذار:lol:

جای همه دوستان که نیومدن یعالمه خالی :oops:.می انقدر خندیدم دلم درد گرفت:-?
شبخیر:rose:

.:. soroosh .:.

Active Member
به من هم خیلی خوش گذشت و جمع خیلی خوبی بودیم :rose:
فقط امیدوارم متین عزیز به موقع به قطارشون رسیده باشن و سالم و سلامت برگردن خونشون.
من هم که تو این جمع کسی و ندیده بودم قبلا (البته به غیر از ماندانا) و خب کسی و نمیشناختم و نمیدونستم چطوری دوستان را پیدا کنم !
آخه یه جایی محل قرار بود که عمرا هیچ کی تو این هوا ۱ دقیقه هم وای نمیستاد :دی هر چند خودم خیلی واستادم.
ولی خب همه رفته بودن تو ورودی یکی از سالن ها که بالاخره بعد از سالها دیدیم یکی داره با شک و تردید و ... :D میاد سمتم که متوجه شدم آهاننننن یکی را یافتیم بالاخره، امید عزیز بود.
فقط یه چیزی :دی
اونایی که نمایشگاه را دیدن اگه جایی دیدن که تبلت وکام هم داشته باشه بهم خبر بدن که من دوباره یه سر برم نمایشگاه لطفا :D
مرسی و ممنون از دوستانی که اومدن و خوشحال شدیم از دیدنشون :rose:

HamidSHS

Active Member
با تشکر از همه بچه هایی که حاضر شدن توی این برف و سرما در میتینگ ^.^ هرچند که تعدادمون کم بود اما جمعمون صمیمی و گرم بود خداروشکر :)
مرسی از همکاری بچه ها واسه عکسا ... انشاا... امشب میشینم عکسا رو ردیف میکنم ^.^
فعلا مخم کار نمیکنه بیشتر واستون بگم اما همینقدر میتونم اضافه کنم که جای همه خالی بود :rose:

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
به به بسیار خوش گذشت البته میتینگ . چون نمایشگاه که چیزی جدیدی نداشت و همش همونایی بود که پشت ویترین مغازه هاست اینجا فقط 1 درصد ارزونتر ( شایدم گرونتر ) میفروختن :green:

خلاصه دست همگان درد نکنه به خصوص امید خان که باعث و بانی این میتینگ شد . باز هم میتینگ بسیار خوبی بود. من به شخصه فقط از بخش Apple توی نمایشگاه خوشم اومد . :cool:

به امید روزی که امید Ipad بخره :دی

farik

Well-Known Member
با سلام..
جای ما خالی..آخه من تو اون هوای برفی تا از دانشگاه اومدم خونه ساعت شد 7 بعد من کی بیام اونجا:(..از ما هم یک یادی میکردین که نبودیم:):green:

جدیدترین ارسال ها

بالا