برگزاری میتینگ در شیراز

ایا موافق به برگزاری میتینگ در شیراز هستید

• مجموع رای دهندگان
    26

mafton

Member
سلام من با خودم فکر می کنم ما تو شیراز هم فلش کارای خوبی داریم که می تونیم میتینگ بزاریم
می خواستم نظر بدید و کمک کنید یه کاری کنیم

JavidFlasher

کاربر فعال
به نظر من خیلی خوبه توشیراز یکی برگزار بشه من خودم اهل بندرعباسم ولی پارسال که اومدم شیراز کلاسهای خوبی در مورد طراحی وب
اجرا می شد که فلش هم یاد میدادند در حالی که تو بندرعباس نمیدونن فلش چی هست!!!

mafton

Member
سلام خوب اگر توجه کرده باشین منم گفتم تو شیراز هم فلش کارای خوب زیاد هست یعنی منظور منم بچه های شیراز بود حالا اگر از شهرهای دیگه هم بیان که قدمشون رو چشم در مورد زمان و جا هم هر چی نظر جمع( اکثر بچه هایی که می خوان شرکت کنن) باشه

arman_p

Member
سلام دوست من

فكر نكنم كسي از شهر هاي ديگه بياد

موفق باشيد
سپاس

arman_p

Member
درود
میگم خرزو خان هم شیرازی بود،ایشون نمیان؟؟؟؟
بهروز هم گفته که حتما میام!!!
یعنی تو میتینگ قبلی گفت.
گفت اگه شیراز باشه پایه ام.
سپاس

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

درود بر شما،آقای محمد:
همین که شما قدم رنجه می کنید و تا شیراز می آیید و ما که مبتدی هستیم رو تحمل می کنید،خودش باعث میشه بقیه هم بیان و ما از شما فلش یاد بگیریم و خیلی مزیت های دیگه!!!!
متشکریم که میایید.
سپاس

شرمنده . من نمي تونم بيام !

موفق باشيد

mafton

Member
سلام والا اقا خرزو که اصلا قابل ندونستن اینجا رو یه نگاه بندازن ولی فکر کنم خبر ندارن اگه ممکن هست بهشون اطلاع بدید

arman_p

Member
درود
میگم چطوره،هر چی دوست و رفیق که فقط یکم از فلش بلدن رو هم بیاریم؟؟؟
درضمن،خرزو خان رو امیر می شناسه!!!
اگه می تونی بهش بگو....
فکر کنم شلغم نپخته هم شیراز باشه،که خودم تو p30 بهش خبر میدم.
فقط مونده behrouzpc که اصفهان زندگی می کنند که شاید بیاد ....
سپاس

amird

خبرگان انجمن فلش
زمان و مکان رو که تعیین کردید اعلام کنید به خرزو هم می گم اگه تونست بیاد .

arman_p

Member
درود
خوب همون جایی که قبلا صحبت کردیم،اگر بتونید که خوبه دیگه:oops::oops:
زمانش رو هم بگذارید،یه یک ماه دیگه:green:
واسه من خیلی زمانش فرق نمی کنه.
ممکنه من بتونم یکی دیگه رو هم با خودم بیارم.
یارو معلم هنرستانه(ولی در حد معمولی فلش بلده:lol:)
اما اون های که تو نظر سنجی زدن "خیر":mad::mad::mad:
دلیل رو اگر بنویسید ممنون می شیم:wink:
سپاس

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
arman_p از طرف من قول نده :mad: یه وقت نتونستم بیام بد قول میشم:snap: (بچه شهرما ، کفشمم سه خطه ها و...:lol:)
باید ببینم اون موقع وضعیت کاریم چطوره ، و دوستان فلش کار حرفه کیا میان!!!
توی میتینگ قبلی کلی فلش کار حرفه ای داشتیم ، هااااااااااااااااا

به هر حال بسته به شرایط شاید من هم بیام ، ولی فکر کنم از تهران هم کسی نیاد ، چون فاصله اش تا شیراز قیامته.
آونگ عزیز هم حق داره ، واقعا سخته از راه دور باد و در حالی که شاید هیچ بهره ی علمی براش نداشته باشه ، متینگ دوم هم برای این که نمی شد بهره علمیش رو تضمین کرد کنسل شد

به هر حال اگه می خواهید میتینگی برگزار کنید ، بهتره برنامه هاتون رو اعلام کنید که بهره ی میتینگ معلوم باشه (علاوه بر آشنایی) ، که هر فرد بتونه با توجه به ارزش میتینگ حتی از راه دور هم بیاد

به هر حال امیدوارم موفق باشید و میتینگ خوبی برگزار کنید.

arman_p

Member
درود
ببخشید!!!:cry:
اما بعد میگیم چقدر بار علمی داره!!!!
اما میشه یکم در مورد بحث هایی که تو میتینگ قبلی شد(مخصوصا اون قسمت علمی)یه توضیحی بدید.
پیغام بزنید به یوزر،اگر میشه.ولی مکان برگزاریش رو اگه amir بتونه خیلی عالی میشه.
سپاس

mafton

Member
در مورد زمان که من میگم چون اونهایی که شیرازی هستن واسشون خیلی فرق نداره پس بهتر کسایی که میخوان از جاهای دیکه بیان پیشنهاد کنن

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

آونگ عزیز هم حق داره ، واقعا سخته از راه دور باد و در حالی که شاید هیچ بهره ی علمی براش نداشته باشه ، متینگ دوم هم برای این که نمی شد بهره علمیش رو تضمین کرد کنسل شد

مرسي بهروز جان . آره واقعا برام سخته

اما بعد میگیم چقدر بار علمی داره!!!!
اما میشه یکم در مورد بحث هایی که تو میتینگ قبلی شد(مخصوصا اون قسمت علمی)یه توضیحی بدید

بيشتر روي 3d بحث شد بعدشم رفتيم رستوران . بهروز يادته چه حالي داد اون چيزبرگر

موفق باشيد

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
سلام دوست من

مرسي بهروز جان . آره واقعا برام سخته

بيشتر روي 3d بحث شد بعدشم رفتيم رستوران . بهروز يادته چه حالي داد اون چيزبرگر

موفق باشيد
آره خیلی حال داد ، کلی هم خندیدیم و چیز برگر هم حسن ختام خوبی بود ، جای همه کسایی که نبودند خالی....................

درسته بیشتر روی مباحث سه بعدی سازی در فلش بحث شده ، البته همه هم درباره خودشون یه توضیحی دادند و از کارهایی که در زمینه های مختلف انجام دادن گفتن و سوالاتی در مورد کلاس های برنامه نویسی مطرح شد و البته به جواب رسید و... در کل خوب بود ولی اگه قرار باشه میتینگ دیگه ای تخصصی برگزار بشه باید دقت کرد تا بهره بیشترب داشته باشه

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اگه قرار باشه میتینگ دیگه ای تخصصی برگزار بشه باید دقت کرد تا بهره بیشترب داشته باشه

خوب آره . انشاالله يه جلسه با دوستان ميگيريم ببينيم چه وقتي مناسبه براي برگزاري ميتينگ البته با تجهيزات كامل

ولي فكر نكنم حالا حالاها ميتينگي در كار باشه توي اين مدارس :green:

منم بنا به دلايلي دارم انتقالي ميگيرم از يه دانشگاه به دانشگاه ديگه اي !

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا