بروشور تبليغاتي

sitesabz

Member
با سلام خدمت دوستان عزيز.
من يه نرم افزار ميخوام كه بشه توسط اون بروشور تبليغاتي ساخت . اگر كسي يه همچنين نرم افزاري ميشناسه لطف كنه به ما :wink: .

gollpesar

Member
آقا بهترين برنامه همين فتوشاپ است . فكر نكنم از فتوشاپ برنامه اي بهتر با اين همه امكانات وجود داشته باشه .
يا علي

sitesabz

Member
gollpesar گفت:
آقا بهترين برنامه همين فتوشاپ است . فكر نكنم از فتوشاپ برنامه اي بهتر با اين همه امكانات وجود داشته باشه .
يا علي

دوست عزيز حرف شما متين اما اگه يه نرم افزار ديگه به غير از فتو شاپ معرفي كنيد ممنون ميشم.

ImanYari

Member
ببخشيد!
نرم افزاري كه بهش بگين : من يه بروشور ميخوام!! اونم براتون بسازه ! كه وجود نداره!! بايد با يه نرم افزار طراحي كنين كه بهترينش همين فتوشاپ هستش

اگر كار خاصي ميخواين كه با فتوشاپ نتونستين بگين تا راهنماييتون كنيم

موفق باشيد

sitesabz

Member
ImanYari گفت:
ببخشيد!
نرم افزاري كه بهش بگين : من يه بروشور ميخوام!! اونم براتون بسازه ! كه وجود نداره!! بايد با يه نرم افزار طراحي كنين كه بهترينش همين فتوشاپ هستش

موفق باشيد

ممنون ازلطفتون اينشاالله مزاحم ميشوم :wink:

gollpesar

Member
ImanYari گفت:
ببخشيد!

موفق باشيد

:lol: :lol: :lol:

با برنامه photo paint كه به همراه برنامه كورل نصب مي شه هم مي تونيد اين كار رو بكنيد.

Mily

Member
يه برنامه قديمي به نام Iartist بود كه مخصوص همين كارا بود

براي ساخت بروشور و كارت دعوت و ...

aminem

Member
آقايون خانوما من كه با همش بروشور طراحي كردم دارم ميگم كورل براي اين كار بهترينه.ممكنه اولش يكم سخت باشه ولي يكم باش ور بري راه ميفتي.
براي اين كار فقط <<<Corel Draw >>>

Masih

Well-Known Member
برنامه براي طراحي بروشور و كاتالوگ وجود داره و من چند وقت پيش با اين نرم‌افزار كار كردم. 3 تا سي‌دي بود ولي متاسفانه به زبان آلماني بود (اصلش رو هم از آلمان واسه من فرستاده بودن). ولي فكر ميكنم تمام اينجاهايي كه تو خيابون جمهوري كارت ويزيت چاپ ميكنن يك همچين نرم‌افزارهايي داشته باشن.

جدیدترین ارسال ها

بالا