بروز اشکال در براش

alireza4

Member
سلام و خسته نباشی به دوستان گلم.

راستش من یه مشکلی در هنگام تنظیمات براش پیش اومده که نمیدونم چه جوری اون رو برطرف کنم اگه میشه کمکم کنید.

اگر نگاه کنید کناره های براش نازک نمیشن دلیلش چیه چون من تنظیمات کامل انجام دادم اما بازم درست نشد مشکل از جای دیگه ای است. این رو هم اضافه کنم چند روز پیش براش درست بود.:cry:

اینو بگم توی چند تا از پستها آموزش تنظیمات براش رو دیدم و انجام دادم اما فایده نداشت.:cry:

e2.jpg

e1.jpg

alireza4

Member
دوست عزیز میخام به این حالت در بیا اما نمیشه و اگر تصاویر بالا رو نگاه کنید تمام تنظیمات درستند.

size-pen-pressure-preview.gif

alireza4

Member
سلام :

ببخشید به اون سایت هم سر زدم اما باز نشد نمیدونم مشکل از چیه.
میخام زمانی که با ابزار پن تولز این خط ها رو میکشم و به خط پیچ و خم میدم سرها و جاهایی که خم شدند نازک و در انتها هم نازکتر بشن.

قبلا میشد اما حالا نه.تنظیمات خاصی در براش یا پن تولز هست اگر هست چه جوری یا چه طوری این کار رو انجام دهم.(با در نظر گرفتن مشکلات پستهای بالای همین صفحه)

شکل:

15.jpg

30min

Banned
اگر فقط برای مسیر میخوای کافیه موقع راست کلیک روی مسیر گزینه stroke رو انتخاب و سپس simulate pressure رو برگزینی .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
شما میخواید بعد از اینکه با ابزار Pen منحنی رسم کردید ، 2 سر خط نازک بشه. درسته؟

برای اینکار تیک مربوط به گزینه ی Simulate Pressure رو میزنید؟

attachment.php

پیوست ها

• 4-25-2010 7-10-53 PM.png
    4-25-2010 7-10-53 PM.png
    11.8 کیلوبایت · بازدیدها: 26

hamid

Well-Known Member
سلام و خسته نباشی به دوستان گلم.

راستش من یه مشکلی در هنگام تنظیمات براش پیش اومده که نمیدونم چه جوری اون رو برطرف کنم اگه میشه کمکم کنید.

اگر نگاه کنید کناره های براش نازک نمیشن دلیلش چیه چون من تنظیمات کامل انجام دادم اما بازم درست نشد مشکل از جای دیگه ای است. این رو هم اضافه کنم چند روز پیش براش درست بود.:cry:

اینو بگم توی چند تا از پستها آموزش تنظیمات براش رو دیدم و انجام دادم اما فایده نداشت.:cry:

مشاهده پیوست 41202

مشاهده پیوست 41203

دوس جان اون براشی که مد نظر شماست با قلم نوریه که به اون حالت در میاد

MORA1614

New Member
سلام
براش ها را چگونه به لیست پیش فرض خود فتوشاپ آد کنیم که پاک نشود

تا زمانی که جایگزین نکنی یا به حالت پیش فرض در نیاری و یا اینکه فتوشاپ رو از سیستمت پاک و مجدداً نصب نکنی اینها پاک نمیشن. برای اضافه کردن براش هم کافیه روی محیط کاریت با انتخاب ابزار براش راست کلیک کنی و از سمت راست یه فلش کوچیک هست که میزنی و یه منو ظاهر میشه ، لود براش رو میزنی و انتخاب میکنی اون براش مورد نظرت رو

Maryam.20

Member
سلام
badboy_x87x درست میگه ... اما یه راه ساده تر هم اینه که روی فایل براش دوبار کلیک کنی. اینطوری فتوشاپ باز میشه و براش های اون فایل اتوماتیک به آخر براشها اضافه میشن:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا