پشتیبانی برهنه در تاریکی :د

behrang2

Member
سلام
توی قسمت wip
مراحل کارمو گذاشتم که در نهایت به این رسید
با ترس و لرز دارم می ذارم اینجا آخه میدونم میشد بهترم انجام داد اما نمیخام بیشتر از این روش وقت بذارم .. سر همین از نظراتتون میترسم:د
کلا با زیبراش انجام شد و توپولوجی شد و با مکسول رندر شد :-س

پیوست ها

• 14edited02a2.jpg
    14edited02a2.jpg
    283.1 کیلوبایت · بازدیدها: 127
آخرین ویرایش:

SinaTR

Well-Known Member
برهنه در تاريکی؟!:lol: آخه دلم واسش می سوزه، يه چندتا لباس پاره تو کمدم دارما...!:green:
خب شوخی بسه!
ايراداشو می دونين ديگه نياز به گفتن دوباره فکر نکنم باشه
خسته نباشيد

ALI_TAKHTI

Active Member
برهنه در تاريکی؟!:lol: آخه دلم واسش می سوزه، يه چندتا لباس پاره تو کمدم دارما...!:green:
خب شوخی بسه!
ايراداشو می دونين ديگه نياز به گفتن دوباره فکر نکنم باشه
خسته نباشيد
این چطور نقد کردنه؟ از شما با این همه کار بعیده.
به نظر من کار جالبی شده. مدل و تکسچر سازیش خوبه اما دیتیل کار کمه. شاید اگه رندر بزرگتر بگیری بهتر بشه نظر داد
مشکل اصلی کار رندر گیریه.
یه رندر مشت بگیر با نور بهتر دوباره آپ کن
خسته نباشی

SinaTR

Well-Known Member
این چطور نقد کردنه؟ از شما با این همه کار بعیده.
به نظر من کار جالبی شده. مدل و تکسچر سازیش خوبه اما دیتیل کار کمه. شاید اگه رندر بزرگتر بگیری بهتر بشه نظر داد
مشکل اصلی کار رندر گیریه.
یه رندر مشت بگیر با نور بهتر دوباره آپ کن
خسته نباشی

تو قسمت WIP يه سر بزن لطفا
ايرادا اونجا گرفته شده، حامد جان با حوصله همه ايرادا رو گفتن منم ديگه تکرار نکردم....
ايراد اصليش موی بدنشه وقتی behrang2 می دونه چرا دوباره نويسی کنم؟

behrang2

Member
تنکس:د رندرمو دوست داشتم :( چشماتونو یکمی ببندین که بلور شده ببینین تصویرو که کارم به چشمتون خوب بیاد .. مخلصم :د

ALI_TAKHTI

Active Member
تو قسمت WIP يه سر بزن لطفا
ايرادا اونجا گرفته شده، حامد جان با حوصله همه ايرادا رو گفتن منم ديگه تکرار نکردم....
ايراد اصليش موی بدنشه وقتی behrang2 می دونه چرا دوباره نويسی کنم؟

نقد یک کار فقط برای صاحب کار مفید نیست برا دیگران هم میتونه منفید باشه.وقتی کاری در گالری قرار میگیره یعنی فایناله و صاحب کار تا اونجا که تونسته معایب رو گرفته .ایت تفاوته wip و گالری هست.

SinaTR

Well-Known Member
نقد یک کار فقط برای صاحب کار مفید نیست برا دیگران هم میتونه منفید باشه.وقتی کاری در گالری قرار میگیره یعنی فایناله و صاحب کار تا اونجا که تونسته معایب رو گرفته .ایت تفاوته wip و گالری هست.

اگه کسی بخواد چيزی ياد بگيره وقتی تو پست اول نوشته شده کار تو wip قرار گرفته می ره دنبالش
فکر کنم پست اولو درست نخوندی:

با ترس و لرز دارم می ذارم اینجا آخه میدونم میشد بهترم انجام داد اما نمیخام بیشتر از این روش وقت بذارم ..

يعنی قبول داره کارش ايراد داره و تا اونجا که توان داشته روش کار نکرده بلکه حوصله نکرده روش کار کنه و معايب رو بگيره

madmaster_3d

Well-Known Member
از نظر آناتومی و تکسچر خوبه. ولی یک سری ایراد داره مثل
1.ماهیچه رون
2. انگشت اشاره بیشتر از 2تا استخوان شده
3. از مچ پا به پایین یک سوراخه روی پا هسست و خود پا یک کوچولو ایراد داره
4. شصتش و کلا انگشتاش جای کار داره

hamed.f

Well-Known Member
بهرنگ جان کار خيلی خوبی شده،من از همون اولش گفتم که من از چشماش خوشم مياد:green:
کار خيلی خوبی شده خسته نباشی:rose:
آهر
ييييييييييييييييييين:oops::oops::oops:

گل پسرهاااا
:rose:(سينا جان و علی جان)
بيخيال شيد لطفاً با اينجور بحث ها اعصاب خودتون خورد ميشه+تاپيک از موضوع اصلی منحرف ميشه
:rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:

behrang2

Member
ممنون از همه ... کلا من خودمم دنبال این بودم که بیشتر کلیت کارم خوب شه .. الان میخام یه کاراکتر زن رو شروع کنم ..البته فک نکنم اونو بشه مثه قبلی wip گذاشتش
اما بعدش که تنه هر دوتای اینا لباس کردم ...توی یه فیگور هنری ازشون رندر میگیرم..
اونجا دیگه همه مشکلاتی که گرفتینو رفع میکنم
که زحمت هام بخاطر چند تا اشکال کوچیک هدر نره
ممنون بابت وقتی که گذاشتین :)

hossein 3d

New Member
سلام. کار خوبی شده آقا بهرنگ
اما شما رو خدا هر فکری میکنین بکنین در باره بنده.
اما امام حسین ( ع ) خون نداد که یه بدن لخت با آلت رو بزارن و یه عده بیان به به چه چه بکنن.حداقل به احترام قوانین سایت به احترام ایرانی بودن به احترام مسلمون بودن میتونستین اون عضو رو درست نکنین یا حداقل تو یه مکان عمومی نزارین.
نمی دونم مطمئنم دائیه حقوق بشر و حس انسان دوستی و روح پاک هنر الان روانه پست بنده میشه اما خب یه مقداری فکر کنین.همین.

SinaTR

Well-Known Member
سلام. کار خوبی شده آقا بهرنگ
اما شما رو خدا هر فکری میکنین بکنین در باره بنده.
اما امام حسین ( ع ) خون نداد که یه بدن لخت با آلت رو بزارن و یه عده بیان به به چه چه بکنن.حداقل به احترام قوانین سایت به احترام ایرانی بودن به احترام مسلمون بودن میتونستین اون عضو رو درست نکنین یا حداقل تو یه مکان عمومی نزارین.
نمی دونم مطمئنم دائیه حقوق بشر و حس انسان دوستی و روح پاک هنر الان روانه پست بنده میشه اما خب یه مقداری فکر کنین.همین.

تو از کل رندر همون يه عضو رو می بينی؟..........
حسين کيه؟ چه ربطی داره؟
تو که دم از مسلمونی می زنی وقتی ديدی رندر گذاشته شده اينطوری هست و تيتر نوشته شده برهنه.... رندرو باز نمی کردی.

hossein 3d

New Member
آقای بهرنگ عزیز در خوب بودن و حرفه ای بودن این کار هیچ شکی نیست.من دورا دور قبل از اینکه عضو سایت بشم یه بار توی wip کارتون رو دیده بودم همین طور کارهای قبلیتون رو هم سرچ زدم دیدم.مطمئنم در توان شما هیچ شکی نیست.بحث من اینه حداقل یه احترام به همه جوانب داشته باشیم. منظورم بلور نبود.منظورم این بود بدون اون عضو رندر بشه.

و آقای سینا من باریک بین نیستم.شما محترمین.اما به جای اینکه این جمله : حسین کیه . رو بگین بهتر بدونین اون صهیونیسم که گره گره آدم میکشه بچه نوزاد مسلمون میکشه برای اعتقادش هست که میتونی بری دربارش تحقیق کنی.همه ما جو دانشگاهی و صحبت با مدرک رو تجربه کردیم.نه دعوا نه هیچ.تحقیق کنین بعد قضاوت کنین.
اون صهیونیسم با اعتقاد و برای رضای معبود خودش اینکارو میکنه اون وقت توی بچه مسلمون .... متاسفم. حداقلش توی 257 تا از دانشگاه های ایالات متحده داره آخر الزمان شناسی تدریس میشه و دکتری میده. جالبه توی سایتش بری اسم کتب اصول کافی نهج البلاغه ترجمه قرآن هست.اون وقت ما بچه مسلمون ها در اصول اولیه باهم در میافتیم.اینکه چرا جامعه به چنین وضعی کشیده شده و روشن فکری ضد دین شده از کجا نشات میگیره خدا میدونه.اما خب خدا وکیلی همون طوری که تمام تمام تمام دنیا حتی نتونستن یک ایراد به قرآن بگیرن و دین رو زیر سوال ببرن شما و 1000 تا امثال شما هم نمی تونین. عزیز من هر وقت توی زندگی همین امام حسین تحقیق کردی تونستی یه نقطه تاریک پیدا کنی می تونی نقد کنی اما تحقیق نکرده و کارشناسی نشده گفتن میشه خاله زنکی.از یکی شنیدی ضد دین کلاس داره.پس منم ضد دین.

به احترام قوانین سایت دیگه تو این بحثها شرکت نمی کنم.هر کی هم سواللی داره با پیغام خصوصی در خدمتش هستم.
جا داره از مدیران محترم عذر خواهی کنم.موفق باشید.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
بچه ها بحث رو عقیدتی خاص نکنین.من یا هر کسی ممکنه با دیدگاه حسین یا سینا موافق مخالف باشیم.طبیعت جامعه اینه.هر کسی یه نظری داره.
یکی از کار خوشش میاد نظر میده یکی تشکر میزنه یکی هم نگاه میکنه اما خب تشکر هم نمیزنه چرا چون به هر دلیل نپذیرفته. چیز عادی هست.شما می بینی یه پستی 400 تا بازدید داره و تنها 20 تا تشکر.
حسین عزیز، هم بهرنگ هم سینا کاراشون خوبه و صاحب نظر هستن.
مخصوصا بهرنگ که دوست صمیمی خودم هست. حالا سینا جان یه خورده تند رفت .خواهشن بحث رو ادامه ندین در مورد کار صحبت کنین.
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا