افزونه برنامه Xplorer ، مدیریت فایل ها و پوشه ها

arash-mmb-tz

Active Member
با سلام.

یک Xplorer زیبا برای مواقع ضروری

این اکسپلورر که با MMB طراحی شده و امکانتی همچون کپی کردن ، حذف کردن ، Cut و... دارد.

شما با این Xplorer می توانید در هنگامی که explorer ویندوز از کار افتاده باشد ، می توانید فایل های خود را در محیطی زیبا مدیریت کنید

برای کپی کردن ، ابتدا گزینه Copy را انتخاب کرده و فایل یا فولدر مورد نظر را انتخاب کرده و سپس به فولدر مورد نظر رفته و به Paste کلیک کنید (برای Move کردن به همین شکل است)

برای حذف کردن فایل ، ابتدا گزینه ی Delete را انتخاب کرده و سپس فایل یا پوشه مورد نظر را انتخاب و سپس بروی Yes کلیک کنید

xplorer.png

(این برنامه در ابنتو با استفاده از wine تست شده است و شما می توانید در ابنتو ، وقتی که wine نصب کردید به راحتی فایل ها و فولدر های خود را مدیریت کنید)

یا حق

پیوست ها

• Xplorer1.0.zip
    775.6 کیلوبایت · بازدیدها: 87
آخرین ویرایش:

arash-mmb-tz

Active Member
ورژن جدید این نرم افزار ، قابلیت انتخاب چند گزینه برای حذف ، کپی و... می باشد و تغییراتی در شناسایی درایو ها انجام داده ام. به زودی ورژن جدیدش هم تمام می شود.

BlueMMB

Well-Known Member
arash-mmb-tz عزیز . واقعا عالی بود از هر نظر ! :)
سرعت خوب ، گرافیک جالب و CPU Usage مناسب :) :wink: خسته نباشی . دستتم درد نکنه .

فقط از دوتا دکمش نتونستم استفاده کنم! یکی NewFolder که اسمش رو میپرسه ولی نمیسازدش و دومی Rename که تو پیامی که برای تغییر اسم میاره نمیشه کاری کرد ( انگار روش یه HotSpot ای چیزی افتاده ! )

منتظر نسخه ی بعدیش هستم . مرسی

arash-mmb-tz

Active Member
با سلام.

همه ی ایراد هایی که گفته بودید رو رفع کردم . راست گفتید یه HotSpot بود که اون مزاحم شده بود

بفرمایید این هم نسخه ترمیم شده

پیوست ها

• Xplorer1.0.zip
    775.6 کیلوبایت · بازدیدها: 91

محمدمهدی

Well-Known Member
بسیار عالی، فقط :
1. گمونم History یه مشکل کوچیک داره. وقتی وارد یه درایو بشیم و برگردیم و بعد وارد یه درایو دیگه بشیم دکمه ی بازگشت دیگه ما رو به Computer بر نمی گردونه.
2. به یه کلیدی مثل Up احتیاجه که ما رو به پوشه ی قبلی ببره.
3. وقتی در Address-Bar یه فایل رو از لیستی که نمایش میده انتخاب کنیم. BackSlash (\) میزاره و آدرس غلط میشه.
4. آیکون هایی که برای فایل های غیر متداول انتخاب کردید یه مقدار کوچیک هستند. یعنی به نظرم به جای 48x48 از 32x32 استفاده کردید.
5. اگر به جای اینکه لیست ها جا به جا بشن تا بشه کل فایل های یه موقعیت رو دید، اسکرول داشتیم بهتر بود. و برای روشش هم فکر می کنم اگه فقط یه سطر فرضی اضافه کنید به راحتی میشه یه اسکرول زیبا براش ساخت.

- یه سوال هم دارم، اگر وقتی توی Computer هستیم، یه CoolDisk (فلش) وارد دستگاه کنیم میفهمه؟

در کل برای ورژن اول بسیار خوب و فکر شده و جذاب بود.
اینکه توی Temp هم اثری از خودش به جا نمیذاره خیلی عالی بود.

آرش جان موفق باشی انشاءا...

arash-mmb-tz

Active Member
بله . هم فلش و هم فلاپی. حتی اگر مثلا غیر از اینا باشه ، یه آیکون اختصاصی هم براش درست کردم . در ورژن بعدی هم روی افکتاش کار می کنم و هم اون چیزایی که شما گفتید

خیلی ممنون از نظراتون . همین نظر ها باعث می شه که بهترین نرم افزار ها ایجاد بشن.

silvercover

کاربر متخصص
- همون طور که محمد مهدی هم گفت بهتر هست برای نمایش موارد از اسکرول بار استفاده بشه. اگر هم میسر نیست باید دکمه هایی که اون پایین برای پیمایش بین لیست هست بهتر
و شاخص تر بشه. چون باید مدتی گشت تا پیداشون کرد. ضمن اینکه وقتی نیاز به پیمایش نیست و لیست کوتاه هست این دکمه های پیمایش محو یا با تغییر رنگ غیر فعال بشن.

- فرآیند کپی و پیست گیج کننده هست.

- بهتر هست برای اون باکس بالا که آدرس داخلش تایپ میشه کلید میانبر گذاشت.

arash-mmb-tz

Active Member
چشم آقای Silvercover ، تو نسخه بعدی روی اسکرول و انتخاب چند فایل یا فولدر کار می کنم. ممنون که نظر می دهید. (البته من در بالای نرم افزار ، یک متن گذاشتم که کاربر بدونه تو چه لیستیه و کلا چند لیسته ، اما اگر

اسکرولش برای لیست اول و لیست آخر یک ذره تیره بشه بهتره ، و کاری هم می کنم که اسکرولش مثل اسکرول ویندوز بشه )

دوستان هر پیشنهاد دیگه دارند ، اینجا بگن چون می خوام تو نسخه بعدی از چیز هایی که شما می گید ، این پروژه رو تکمیل کنم.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا