برنامه edit كردن فيلم!

Salar

Active Member
دوستان لطفآ يه برنامه خوب براي اديت كردن و ساخت ويدئو کلیپ معرفی کنید...
برنامه ای رو میخوام که بتونه add credits at the end of the movie + at the beginning و تعدادی effect داشته باشه...و بتونه کلیپ رو Rotate کنه 90 و 180!

لطفآ سریع!

ممنون :wink:

Salar

Active Member
يعني از اين رو براي فيلم! كليپهای ویدئویی استفاده میکنن!

Saeid Taheri

Active Member
سالار جان Adobe Premiere يك نرم افزار بين المللي

براي Edit فيلمه اين از همه بهتره !

البته نرم افزارهاي بهتر از اين هم هستن كه ديگه اينها

سفارشي هستن .

مثلا من شنديم براي همين فيلم ماتريكس سفارش

دادن يك نرم افزار با خصوصيات ويژه براشون بسازن !

با تشكر.

nik_sali

Member
سالار جان همونجور كه دوستان گفتن بهترينش همون پريمير هستش
اما كار كردن باهاش يكم سخته

ولي يه برنامه كه كه من خودم باهاش كار ميكنم همه اون كارايي هم كه شما ميخوايين توش هست

اسمش اينه ulead media studio

فكر كنم ورژن هفتش هم اومد

خوش باشين

a Truth Seeking

Active Member
آقا اگر اشتباه نكنم اسم اون برنامه اي كه فرموده بودين Ulead Video Studio است نه ulead media studio

nik_sali

Member
نه عزيز هم اين برنامه ulead media studio و هم ulead video stuio وجود دارن كه من با دوتاشون كار كردم

از اين دو تا بهترينش همون ulead media studio هستش

++ سالار جان اگه خواستي از اين شماره معكوس ها هم رو كليپت بزاري ميتوني با cool 3d هم كار كني كه فرمت mpg هم ساپورت ميكنه در كل اينم يه جور برنامه تكميل كننده هستش++

ممنون

Salar

Active Member
ممنون از دوستان...من حالا ميرم از اين Ulead VideoStudio 8.0 استفاده مي کنم!

nik_sali

Member
سالار جان مدياش بهتره من با دوتاش كار كردم اما مدياش خيلي بهتره
ulead media studio

هم افكتاش بيشتره هم اختيارات بهتري نسبت به video studio داره

البته باز خودتون هر چيزي رو كه ميخوايين دانلود كنين :wink:

من نظر خودمو گفتم درباره برنامه :)

black-die

Active Member
nik_sali گفت:
ulead media studio

من با media studio كار نكردم ولي با video studio كار كردو و تنها خوبي كه داره اينه كه ميتوني براي كليپت لوگو بذاري ...
سرعتش هم پايينه نسبت به widows movie maker ...
اين widows movie maker كارايي كه شما ميخواين رو انجام ميده...

nik_sali

Member
حالا كه اينجا اينا مطرح شد منم مشكلم رو با اين video studio بگم شايد دوستان بتونن حلش كنن واسم

براي كات كردن يك قسمت يه فيلم ايا از video stuido ميشه كمك گرفت؟؟

يعني يتيكه از يه فيلمو ميخوام بردارم اگه ويدپو استديو همچين قابليتي داره دوستان لطف كنن بگن كجاشه من خيلي دنباله اين گزينش گشتم

البته من كاراي كاتم رو با i film edit انجام ميدم اما ميخواستم با اين video studio رو هم استاد كنيم

مرسي

Saeid Taheri

Active Member
Adobe Premiere يك نرم افزار بين المللي براي Edit فيلمه اين از همه بهتره !

سالار جان كار باهاش هم خيلي راحته !

اين برنامه هاي ديگه در اين مورد در درجه 2 و 3 هستن .

با تشكر .

Salar

Active Member
black-die گفت:
nik_sali گفت:
ulead media studio

من با media studio كار نكردم ولي با video studio كار كردو و تنها خوبي كه داره اينه كه ميتوني براي كليپت لوگو بذاري ...
سرعتش هم پايينه نسبت به widows movie maker ...
اين widows movie maker كارايي كه شما ميخواين رو انجام ميده...

من تنها مشکلی که با widows movie maker دارم اینه که نمیتونه به اندازه کافی add credits at the end of the movie + at the beginning داشته باشه!....

mossi

Member
خوب سالار جان حالا نوبت من شد .
اين پريمر و و دوبرنامه هاي يولد فقط تا چهار سال پيش بد نبودند .
مثلا ميخواستي يك ترانزيشن يا افكت بزاري . ميزاييد تا فور شاو آنرا نشون بده. ببيني چطور ميشه .
بايد يك ربع تحمل كني تا رو يك كار يك دقيقه اي يك فورشاو بده . بعد هم براي رندرش همينقدر . آخرش هم چيز جالبي نميشد . اين يولد مديا استوديو بد نيست چون چنيدين پروگرام مختلف داره .ولي رندرش كنده .
آقا اگر ميخواي ويديو كليپ درست كني فقط با Magix video studio 2005 يا با Pinnacle studio 9 كاركن كه هركاري رو فيم انجام بدي فورا به صورت فور شاو بهت نشون ميدن . اين ماگيكس كه واقعا خيلي َعاليه . هر افكتي كه بخواي داره از دنده غقب بردن ،فيلم تو فيلم كردن ،چرخاندن ،برعكس كردن، تغيير دادن رنگها ، پرده هاي مختلف آبي سياه سفيد و سبز كه من با اينا كار ميكنم آدم كيف ميكنه .
تو ميتوني پرده آبي يا سبز يه جايي نصب كني و يك سوژه را جلوش بزاري فيلم بگيري مثلا برقصه . و بعد برو تو ماگيگس و با افكت بلو اسكرين بكراند و حذف ميكني و رقصنده خودت را ميگذاري مثلا كنار مادونا كه باهم برقصند . با پرده هاي ديگه هم همينطور . مثلا تو يك فُلاش كار كن با بكراند سياه . بعد اينو به فيلم تبديل و ببرش تو ماگيگس و بكراندشو حذف كن و فيلم را ببر روي يك فيلم ديگه . مثلا اينجوري ميشه كارتون را با فيلم واقعي قاطي كرد ..ووووووووو
آقا اگر ميخواي از اديت كردن غكس لذت ببري برو تو فتوشاپ و اگر ميخواي از اديت كردن فيلم لذت ببري بر تو ماگيكس و پينيكل .
حالا اين دوستان چون فكر ميكنند adobe فتوشاپ را داده كه دنيا دوستش داره ، پرمير ش هم همينطوره .
كه نيست .
من تمام اين ابزاراي اديت فيلم را باهاشون كار كردم .مثلا تا 5 سال پيش فقط با پرمير بعد يولد مديا استوديو را باهاش آشنا شدم كه ديدم خيلي از پرمير بهتر و سريعتره .
بغد پيناكله استوديو بخاطر هاليوود اف ايكسش كه هنوز هم پلان هايي از فيلم را اين تو كار ميكنم و بعد ميبرمش تو ماگيگس .
اين پينيكل بهتريت ويزگي اش ساختن اسلايد شو با افكت ها ي هاليود است . من عكس هاي غروسي ها را با اين به اسلايد شو تبديل ميكنم كه بهترين اسلايد شو ساز جهان است . حدود 10 ابزار اسلايد شو ساز هست كه هيچكدام كارايي اين پينيكل را ندارند .

در اخر تمام افكت هايي را كه مجبور بودم با چندين نرم افزار انجام بدم حالا همه تو اين ماگيكس در دسترس هستند . و به قول اين آلماني ها اين ابزار اشپيتسن كلاسه است يعني مثل دماوند سر همه است .
البته اين ابزار هم تا دوسال پيش ايراداي زيادي داشت . وسط كار سيستم هنگ ميكرد . اما با اين ورژن آخريش همه مشكلاتش برطرف شده . و توميتوني هر نوع فيلمي را با هرفرمتي توش ايمپورت كني و باهاش كاركني.
اين را با overnet دانلود كن ، باهاش كار كن ببين اينايي كه من ميگم حقيقت داره يا خير .

Salar

Active Member
mossi گفت:
فكر كنم اسم انگليسي آن ماگيكس مووي استوديو باشه . اين ويديو استوديو آلماني شده اين پروگرام است .

http://site.magix.net/index.php?8685&version=standard

الماني 2005 شد0 وي انگليسي آن هنوز ورزن 2004 است
من دارم دنبال لینکش میگردم....اگه تونستی برام پیدا کن...ممنون میشم!

جدیدترین ارسال ها

بالا