Fa برنامه یا plugin اف تی پی سرور

1230456

Member
سلام

آیا برنامه تحت Command یا Plugin هست واسه کار با FTP ؟
(راهی به غیر CMD ! )

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
برای کار با FTP‌ میتونید از پلاگین COMPluginV2 استفاده کنید

برای دریافت پلاگین COMPluginV2 هم به قسمت بانک ابزار های سودمند مراجعه کنید

1230456

Member
سلام

این پلاگین به کار من نمی یاد، یه چیزی می خوام که به صورت مخفی کار کنه اما این پلاگین برای دانلود فایل باید اون فایل رو از لیست انتخاب کرد، که به درد من نمی خوره در ضمن یه مشکل هم داره Upload فایلش کار نکرد!

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
این نمونه رو ببینید برای کار با ftp‌ هست هم دانلود میکنه هم آپلود

پیوست ها

• FTP.rar
    115.4 کیلوبایت · بازدیدها: 73

Afsoft

Member
درخواست معرفی پلاگینی برای ftp

با سلام خدمت همه دوستان
مجدداً این تاپیک نیاز هستش که یه بازبینی بشه چون من بشخصه خیلی جستجو کردم و به اون نتیجه دلخواهم نرسیدم.

از آقا محمود بخاطر مثال زیبایی که گذاشتند تشکر میکنم.
توی یه پست دیگه هم دیدم که به یکی دیگه از دوستان گفتند که اگر سرچ کنند پیدا می کنند !!!

من تقریباً تمام صفحات انجمن رو دونه به دونه باز کردم! چون جستجو واقعاً برای اف تی پی، جوابی رو که می خواستم بهم نداد!
با این وجود به چند جواب بیشتر نرسیدم:

1. استفاده از ComV & ComVII Plugin
2. استفاده از کامند و اف تی پی ویندوز تحت کنسول
3. استفاده از نرم افزاری که دی این پست معرفی شده یعنی : clftp.exe

من به شخصه نتونستم از پلاگین های Com استفاده کنم
هرکدومش (چه نسخه محدود، چه نسخه رایگانش) روی سیستم من پروژه رو هنگ یا کرش میکنن.
از clftp.exe هم چون خروجی رو برنمیگردونه نمیشه استفاده کرد چون اگر خطا بخوره دیگه کنترلی روش نخواهید داشت.
اف تی پی ویندوز هم با اینکه دردسرهای خاص خودشو داره باز چون یک نرم افزار خارج از پروژست، کار کردن باهاش دردسرهای خاص خودشو داره (مثل گرفتن خروجی فرمان که الزاماً باید در فایل متنی باشه و...)

از همه دوستان و اساتید انجمن خواهشی که دارم اینه که اگر پلاگینی یا راهکاری بجز راهکارهای بالا دارند در این پست قرار بدن تا هم بنده هم دیگران بتونن ازش استفاده کنند.

لازم دونستم بعنوان یه عضو خیلی خیلی کوچیک از این مجموعه بزرگ ضمن تشکر، یه گلایه هم کنم!
اونم اینکه، اگر دوستانی تشریف میارن به این انجمن، تاپیک ایجاد میکنند و موضوع و سؤالی رو مطرح می کنند "هرچند میدونم که توی قوانین سایت این آمده
که ابتدا مطالبی را که می خواهید جستجو کنید.. بعد سوال کنید." منتها خواهشی که از همه دوستان داریم اینه که اگر قراره اینجا محل یادگیری و آموزش باشه،
و کمکی به دوستان داشته باشیم، ضمن یادآوری قوانین انجمن، لینک مطالب مورد تذکر و آدرس های دقیق با توضیحاتش گذاشته بشه تا هم از تکرار مکررات جلوگیری
هم مخاطب با صرف زمان کمتر به هدفش برسه.

عذر خواهی میکنم اگر جسارتی کردم.
نیتم گسترش محبوبیت انجمن و اعضاشه.

با تشکر از همه شما اعضا و اساتید گرامی.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا