[مثال] برنامه های ساخته شده توسط .::Mehran::.

از قابلیت های این برنامه میشه به نکات زیر توجه کرد.

1 اجرای موزیک های مورد علاقه ی شما و تعویض انها در هر زمانی که شما مایل هستید

2 اجرای یکی از موزیک های مورد علاقه ی شما در هنگام اجرای برنامه و قابلیت تعویض ان در بین چند موزیک انتخاب شده ( این کار به صورت انتخابی با فعال کردن تیک انجام میشود)

3 قرار گرفتن اختیاری در start up

4 تنظیمات جالب برنامه در قسمت Option

5 کوک کردن ساعت برای زنگ زدن یا خاموش کردن کامپیوتر در زمان معین شده

6 باز و بست کردن در سی دی رام البته افرادی که با MMB زیاد سرو کار دارن میدونن که اینکار چه قدر راحته اما این فرمان در موقع ی اجرای یک موزیک در پرژه کار نمیکنه حتی اگه اون موزیک تمون هم بشه بازم کار نمیکنه اما در این برنامه مانند power dvd در هر زمان تحت هر شرایطی این امر قابل انجام هست.

افرادی که این برنامه رو دانلود میکنن ابتداع برای تنظیم کردن ان وارد برنامه شده و بر روی option در قسمت پایین کلیک کنید.

البته تا دانلود نکردین از فواید این برنامه اگاه نمیشین.:-?

http://fire-wizard.persiangig.com/other/interesting-manager1.rar

چند مدتی میشه یک ی از بچه های خارجی برنامه ای به نام PassMatter ساخته بود که جالب بود من هم از چندین مدت قبل از ساخته شدن اون برنامه یک سورس کوچیک وخیلی ابتداع ای برای پسوردام در اینترنت ساخته بودم که با SaveVariable کار میکرد حتی کامپایلش هم نکرده بودم و هر وقت به اینترنت وصل میشدم سورس رو اجرا میکردم و پسورد سایت مورد نظر رو از داخلش کپی میکردم بعد از دیدن برنامه ی دوست خارجیمون من به فکر گسترش کارم شدم و تصمیم گرفتم کاملش کنم البته به زبان فارسی و حالا کارم تکمیل شده و خیلی هم جالب از اب دراومده این برنامه رو اینجا گذاشتم تا همه استفاده کنن چون واقعا به درد همه میخوره.

لطفا بعد از دانلود نظرتون هم راجع به اون بگین.

:tavajo: در این برنامه از فنت Arial استفاده شده برای نداشتن مشکل در فارسی بودن بعد از نصب برنامه به پوشه ی برنامه رفته و فنت را در پوشه ی فنت ویندوز کپی کنید(البته اونایی که ویندوزشون فارسی نیست)

http://fire-wizard.persiangig.com/other/Pass-Matter.zip

شرح برنامه
شما بعد از اینکه در قسمت انتخاب ها بر روی اضا فه کردن کلیک کردید و
اطلاعات مورد نظر را وارد کردید و سپس بر روی ذخیره کردن اطلاعات
کلیک کردید اطلاعات وارد شده ذخیره میشود و نام وارد شده در برنامه ثبت
میشود و هر بار بعد از کلیک کردن بر روی نام ثبت شده بر نا مه به سایتی
که شما وارد کرده بودید میرود و یوزرنیم را به حافضه ی کلیپ برد انتقال میدهد
و شما بعد از Paste کردن یوزر نیم باید بر روی گزینه ی پسورد شما کلیک
کنید و بعد از این کار برنامه پسورد را به حافضه ی کلیپ برد میفرستد که شما میتوانید
در قسمت پسورد در سایت مورد نظر ان را paste کنید.
علاوه بر اینها برنامه امکانات دیگری نیز دارا میباشد

پیوست ها

• interesting-manager1.rar
    1.8 کیلوبایت · بازدیدها: 189
  • Pass-Matter.zip
    1.8 کیلوبایت · بازدیدها: 179
آخرین ویرایش توسط مدیر:

جدیدترین ارسال ها

بالا