برنامه : عكاسى مخفيانه + سورس

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
آيا دوستان براي برگردوندن برنامه از حالت مخفي مشكل دارن ؟؟؟
كليدهاي برگردوندن Control + Shift + Alt + Home هستش...

تا بعد...!

ubuntu

Member
پس فقط مال منه که مشکل داره. خوب! اگه تونستم مشکل رو پيدا مي‌کنم. به هر حال از نرم‌افزار جالبتون ممنون.:d

راستي من داشتم تو سورس برنامه يه گشت و گذاري مي‌کردم. خيلي پيچيده هستش. من که زياد سر در نياوردم. ولي يه چيزي توش غير عادي بود:
من تو کد ها ديدم که براي ارسال مقادير، از کليپ‌بورد استفاده مي‌شه. اين سوال برام پيش اومد که اگه کاربر بخواد يه متني رو کپي کنه چي‌ کار بايد بکنه؟

آخرین ویرایش:

ubuntu

Member
درست شدش. نمي دونم مشکلش چيه! ولي بعضي وقت‌ها کار مي‌کنه و بعضي وقت‌ها هم نه. راستي آقاي سامان لطفاً کاري کنيد که اين برنامه بعد از توقف فايل BMP2JPEG رو ببنده. متشکر از برنامه عالي شما...:oops:

Saman

سلام
من تو کد ها ديدم که براي ارسال مقادير، از کليپ‌بورد استفاده مي‌شه. اين سوال برام پيش اومد که اگه کاربر بخواد يه متني رو کپي کنه چي‌ کار بايد بکنه؟
در نسخه قبلی با فرستادن پارامتر برنامه کارشو انجام می داد .. ولی به دلیل اینکه اون ساعت شنی می ومد اجباران فعلا از این ترفند برای ارسال مقادیر استفاده شده...تا بعدا..یه فکری به حالش کنم...

راستي آقاي سامان لطفاً کاري کنيد که اين برنامه بعد از توقف فايل BMP2JPEG رو ببنده.
منظورتون از توقف ، با زدن دکمه توقف در برنامه هستش ؟؟؟
آخه این فایل EXE تو پروژه با Binding کار می کنه و تا وقتی که برنامه شروع به کار نکنه ، کار خاصی نمی کنه...
کارشم اینه که عکس از BMP به JPG تبدیل میکنه...که اگه کد پلاگین screen shot برای فایل jpg باشه نیاز به این برنامه اضافه نیست...

بازم ممنون...

موفق باشید...!

تا بعد...!

ubuntu

Member
منظورتون از توقف ، با زدن دکمه توقف در برنامه هستش ؟؟؟
آخه این فایل EXE تو پروژه با Binding کار می کنه و تا وقتی که برنامه شروع به کار نکنه ، کار خاصی نمی کنه...
کارشم اینه که عکس از BMP به JPG تبدیل میکنه...که اگه کد پلاگین screen shot برای فایل jpg باشه نیاز به این برنامه اضافه نیست...
ميدونم که دليل استفاده از برنامه چيه. فقط مي‌گم بعد از هربار که دکمه شروع رو مي‌زنيم اون دوباره اجرا نشه. يا قبلي رو ببنده و دوباره اجرا بشه. خوب اين جوري ديگه الکي تو حافظه معلق نمي‌مونه.
در نسخه قبلی با فرستادن پارامتر برنامه کارشو انجام می داد .. ولی به دلیل اینکه اون ساعت شنی می ومد اجباران فعلا از این ترفند برای ارسال مقادیر استفاده شده...تا بعدا..یه فکری به حالش کنم...
از Savevariable نمي‌شه استفاده کرد؟

Saman

اگه قرار باشه برنامه مورد نظر هی باز و بسته شه که دوباره با همون ساعت شنی مواجه میشیم...

میشه از اونم استفاده ولی bmp2jpg باید یه آدرس خاص رو تو رجسیتری چک کنه که این باعث افت سرعت میشه...البته باید تست کنم...

مرسی..

pejmaaan

Member
سلام سامان جان ممنون از نسخه جدید برنامه و سپاس فراوان برای در اختیار گذاشتن سورس.امیدوارم که بقیه دوستان هم از شما پیروی کنند
در مورد برنامه کانورتر میشه برای دکمه های اگزیت کد نوشت تا هر وقت خواستیم برنامه رو ببندیم اون برنامه رو از لیست برنامه های اجرایی اند تسک بکنه
موفق باشید و ممنون

Saman

سلام
اون برنامه با شئ binding وصل شده و وقتی برنامه بسته میشه ، اونم بسته میشه...
فکر نمی کنم که باز بمونه...

در کل ممنون...

تا بعد...!

ubuntu

Member
سلام
اون برنامه با شئ binding وصل شده و وقتی برنامه بسته میشه ، اونم بسته میشه...
فکر نمی کنم که باز بمونه...
بله! درسته. برنامه بسته مي‌شه. شرمنده که اول اشتباه شد.:cry:

quantom

Member
سلام
میخواستم بدونم اینترفیس عکاسی مخفیانه رو با چه نرم افزاری ساختین ؟واصولا چه برنامه ای برای ساخت اینتر فیس مناسب تر است.
با تشکر

Saman

سلام
دوست عزیز الان که نسخه 2 اینو دادم بیرون :)
کاشکی تو اون پست می زذی ، آخه این پست قدیمیه.
مهم نیست. من برای درست کردن ظاهر همه ی برنامه هام از فتوشاپ استفاده می کنم.
البته بعضی وقت ها از real-draw که محصول شرکت media chance ( سازنده MMB ) هست هم استفاده می کنم.

در مورد چه نرم افزاری باید بگم ... بستگی داره توی چی تسلط کافی رو داشته باشی. من خودم فتوشاپ رو ترجیح میدم.

موفق باشی...

جدیدترین ارسال ها

بالا