افزونه برنامه ثبت اطلاعات دفتر وکالت

booyebaran

Well-Known Member
معرفی برنامه :

برنامه ای برای ثبت اطلاعات دفتر وکالت.

##########
امکانات نسخه 1.0
تنظیمات عمومی برنامه
تنظیمات گرافیکی ( تغییر پوسته ، تغییر رنگ زمینه، تغییر رنگ قلم، تنظیمات قلم ، شفافیت پروژه و . . .)
امکان تغییر زبان انگلیسی و فارسی (در نسخه بعد)
تنظیمات ذخیره سازی و ویرایش و حذف داده ها و فراخوانی داده های اطلاعاتی دیگر
امکان یادآوری 10 یادآور متن ، تصویر ، صدا در روز و ساعت دلخواه توسط کاربر
نمایش تقویم شمسی ، قمری ، میلادی
امکان قرار دادن رمز و مدیریت رمز
امکان اضافه ، ویرایش ، حذف ، چستچو ، چاپ داده های اطلاعاتی و نمایش لیست کلی در محیطی زیبا
استفاده از کلید های Undo و Redo
محدودیت برنامه در دفعات اجرا ( برنامه در نسخه آزمایشی 15 پانزده بار اجرا می شود)
و امکانات دیگر که در حین کار با نرم افزار متوجه خواهید شد
##########

درباره برنامه:

ساخته شده در تیر ماه 1394 ( پروسه ی ساخت 1 هفته) توسط محسن نوری زاده

##########
ریجستر برنامه:
برای ریجستر کردن برنامه از منوی کمک و سپس گزینه ریجستر را انتخاب کنید و کد مربوطه را وارد کنید.

محدودیت در نسخه ی آزمایشی ( بدون ریجستر شده ):
محدودیت برنامه در دفعات اجرا ( برنامه در نسخه آزمایشی 15 پانزده بار اجرا می شود)
تشکر مخصوص از .:: MahmoodM30 .::

پیوست ها

• Setup-Vekalat.zip
    4.6 مگایابت · بازدیدها: 84

Singular

Active Member
سلام دوست عزیز آقای booyebaran

من هیچ وقت نشده یکی از برنامه های شما رو ببینم یا استفاده کنم

بدلیل ویروس شناخته شدن برنامه.... !!!

پیشنهاد بنده اینه کاری کنید که برنامه با همه ی آنتی ویروس ها هماهنگ باشه . و هیچ آنتی <یروسی مانع کار نشود.

تشکر .

mj3a

Active Member
سلام. من خیلی ازین کارِتون خوشم اومد. ولی نمیدونم چرا بعد از اینکه یه بار رفتم توش، دیگه وارد نمیشه. ولی شما گفته بودی 15 بار!
در ضمن اگه میشه یاد بدید که چطور رنگ و عکس پسزمینه رو میشه تغییر داد؟ آخه من یکی دوتا تاپیک در این مورد زدم ولی به نتیجه ای نرسیدم. خیلی ممنون.
راستی آنتی ویروسِ من هیچ ویروسی پیدا نکرد.

Singular

Active Member
راستی آنتی ویروسِ من هیچ ویروسی پیدا نکرد.

یا آنتی ویروس شما آپدیت نیست...یا با انتی ویروس شما مشکلی ندارد

همه ی آنتی ویروس ها مشکل ندارد

Mohsen_Titel.dll..... trojan شناخته میشه

و خود فایل اصلی موقع اجرا جلوش گرفته میشه به علت ویروسی

booyebaran

Well-Known Member
سلام دوست عزیز Singular خواهشن لطف کنین اسم آنتی ویروستون رو بهم بگین تا چک کنم ویندوز م 7 هستش .

در جواب دوست خوبمون mj3a هم بگم که یه سورس خیلی زود میزارمش راجع به کل تنظیمات رنگ زمینه و فونت و مدل فونت و ... ولی من روی چن تا سیستم اینو اجرا کردم ولی محدودیت دفعات اجرا 15 بارش درست بود و متعجبم چرا یه بار بیشتر نتونستین اجرا بدین شاید مشکل از ویندوزتون باشه روی یه سیستم دیگه چک کنید و بهم حتما اطلاع بدین.

آخرین ویرایش:

Singular

Active Member
سلام دوست عزیز Singular خواهشن لطف کنین اسم آنتی ویروستون رو بهم بگین تا چک کنم ویندوز م 7 هستش .

.

من قبلا از آنتی ویروس اویرا استفاده میکردم..که با برنامه های شما مشکل داشت..جلوی اجرا برنامتونو میگرفت

حال آنتی ویروسم بایدو هست.. که آنتی ویروس خیلی قوی ای هست.

یکبار یکی از برنامه های شمارو با وجود اینکه آنتی ویروسم شناسایی کرده بود ویروسه... من آنتی ویروسمو غیر فعال کردم تا کارتونو ببینم...اما == با نصب مجدد ویندوز شدم

از اون به بعد دگ آنتی ویروس غیر فعال نکردم..تا آسبی وارد نشه

در خواست من این هست به منظور اشتیاق کاربر به سمت برنامه هاتون ، برنامه های بدون ویروس ارائه بدهید..حتی اگر ویروسم نیست..بررسی بشه تا با هیچ آنتی ویروسی مشکل نداشته باشد.

موفق باشید.

booyebaran

Well-Known Member
باشه چشم دوست عزیز مشکلش رو برطرف میکنم و واسه دانلود قرارش میدم سریعا

mj3a

Active Member
توی لپ تاپ که امتحان کردم درست بود. ولی توی کامپیوتر بیشتر از یه بار نشد! نمیدونم چرا!!!!

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
من این برنامه رو عجله ای تست کردم دوست عزیز ولی باید بگم بخ هیچ عنوان قابل استفاده نیست و اصولی طراحی نشده و دارای خیلی مشکلات مییاشد البته ناراحت نشیدا

booyebaran

Well-Known Member
من این برنامه رو عجله ای تست کردم دوست عزیز ولی باید بگم بخ هیچ عنوان قابل استفاده نیست و اصولی طراحی نشده و دارای خیلی مشکلات مییاشد البته ناراحت نشیدا

محمود جان شما لطف دارین ولی منظورتون از اینکه اصولی نیست رو نفهمیدم . البته من اینو به سفارش چن تا دفتر وکالت ساختم که البته این نسخه با اون نسخه ای که فروخته شده تفاوت داره. ولی اصل کار همونه . البته کاش مشکلاتشو ذکر کرده بودین چون دارم روی نسخه 2 رکار میکنم و بتونم مشکلاتشو رفع کنم

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
الان مجدد دانلود کدم تا اجرا کنم میگه استفاده غیر قانونی دلیلش چی هست؟
ولی قبلا دانلود نصب کردم اجرا میشد. این یک مشکل خیلی بزرگ و اساسی به حساب میاد. اما مشکل دیگه نحوه نصب نرم افزار هست که میتونید بهتر از اینها کر کنید و با برنامه های ستاپ ساز این کار رو انجام بدید.
و یسری چیزای دیگه که اگه حضور ذهن داشته باشم ، مثلا نحوه اجرای نرم افزار خیلی کند و به شکل کاملا نامناسب اجرا میشه و هی صفحه بزرگ و کوچیک میشه و حالت کرش شدن به خودش میگیره و این اذیت کننده هست برای کاربر. گرافیک کار نامناسب هست از نظر من و بهتره در حین سادگی یه زیبایی هم توش باشه. مشکل دیگه گذاشتن امکانات اضافه به این نرم افزار هست مثل تغییر رنگ و استایل و عکس و ... درست نیست تو همچین نرم افزار اینجور چیزا قرار گرفته بشه یا همون یاد آور در صورتی هم که در خواست میکنن میتونید توجیه کنید که نیازی نیست یه بار اضافی هست و ... مورد دیگه که به یادم میاد نحوه استفاده از ادیت باکس ها هست که نیازی به اون افکت های آنچنانی نداره و هرچی ساده تر باشه کار رو جذبتر میکنه
دیگه چیزی یادم نمیاد بگم ولی میتونستم اجرا کنم باز میشد یه چیزایی گفت

KITM.Hamid

New Member
منم فقط تونستم یه بار ببینم! :shock:
چرا اینطوریه؟؟! :-?
من که اصلا نتونستم زیاد با برنامه کار کنم! ولی خب عوضش تونستم کلی با Uninstall کار کنما!!
هی باز میکردم و هی می بستم!! :wink:
فقط یه سوال: چرا پس Uninstall کار نمیکنه؟؟؟
حالا محیط زشتش بماند! (لطفا یه فکری به حالش بکنید)
اصولا Uninstall باید خود برنامه رو پاک کنه! اینکه حتی یه فایل روهم دست نمیزنه!!
راستی بعد نصب دیدم که فایل Help وجود نداره! (درست نکردین یا مشکل از نصب بوده؟؟)
سیستم عامل من ویندوز 8.1 هستش.
(نشد درست و حسابی با برنامه کار کنم ولی خب امیدوارم یه کمکی کرده باشم)
موفق باشید...

KITM.Hamid

New Member
راستی لطفا «درباره ما» رو هم بهتر درست کنید.
اینکه اصلا ثابت نمیمونه واقعا اعصاب خورد کنه! خیلی آدمو کلافه میکنه.
درمورد کوچیک و بزرگ شدن صفحات هم (به نظرم) حق با آقای MahmoodM30 هستش؛ به نظرم زیاد جالب نیست.
تقویم هم توی نشون دادن فارسی مشکل داشتش. (فارسی هارو با ؟؟؟؟ نشون میده)
ما که نمیتونیم به کاربر بگیم بره توی کنترل پنل و اونجا ویندوز رو فارسی کنه.
لطفا در ورژن بعدی یه فکری هم به حال گرافیک برنامه بکنید.

booyebaran

Well-Known Member
محمد جان تموم اشکالاتی رو که عنوان کردین توی نسخه 2 رفع و رجوع شده و وقتی که کامل شد میذارمش واسه دانلود.باز هم سپاس از لطفتون

booyebaran

Well-Known Member
دوست عزیزمون KITM.Hamid قسمت Uninstall در اصل فقل میاد Yadavar.exe رو میبنده و خودتون برنامه رو با دلیت حذف کنید در مورد دیگر اشکالات هم توی نسخه 2 رفع و رجوع شده.

aryana2500

Active Member
سلام
اون چیزی که از برنامه شما دیدم میتونه خیلی بهتر از اینا باشه
به نظر من تو یه برنامه نباید سعی بشه هرچیزی که بلد هستیم رو بگونجونیم
بلکه باید ببینیم به چه چیزهایی احتیاج هست تا در برنامه لحاظ بشه
برنامه هرچه یکنواخت تر باشه بهتره
یه پرسش
میتونید در باره برنامه PrintPreview که کنار برنامه اصلی هست یکم توضیح بدید
ممنون

booyebaran

Well-Known Member
دوست عزیز aryana2500 من عنوان کردم توی پست های قبلی که این برنامه با اونی که اصلی بوده تفاوت بسیار زیادی داره یکیش همین امکاناتشه

جدیدترین ارسال ها

بالا