افزونه برنامه ثبت اطلاعات دفتر وکالت نسخه 2

booyebaran

Well-Known Member
معرفی برنامه :

برنامه ای برای ثبت اطلاعات دفتر وکالت نسخه 2.

attachment.php

از اونجا که بچه های انجمن از گرافیک و نحوه اجرا و . . . کار ایراد گرفته بودن بر این شدم که برنامه رو از لحاظ گرافیکی و فنی ارتقا بدم تو این نسخه تموم مشکلات حل شده

##########
امکانات نسخه 2.0
تنظیمات عمومی برنامه
تنظیمات گرافیکی ( تغییر پوسته ، تغییر رنگ زمینه، تغییر رنگ قلم، تنظیمات قلم ، شفافیت پروژه و . . .)
امکان تغییر زبان انگلیسی و فارسی
تنظیمات ذخیره سازی و ویرایش و حذف داده ها و فراخوانی داده های اطلاعاتی دیگر
امکان یادآوری 10 یادآور متن ، تصویر ، صدا در روز و ساعت دلخواه توسط کاربر
نمایش تقویم شمسی ، قمری ، میلادی
امکان قرار دادن رمز و مدیریت رمز
امکان اضافه ، ویرایش ، حذف ، چستچو ، چاپ داده های اطلاعاتی و نمایش لیست کلی در محیطی زیبا
استفاده از کلید های Undo و Redo
محدودیت برنامه در دفعات اجرا ( برنامه در نسخه آزمایشی 15 پانزده بار اجرا می شود)
و امکانات دیگر که در حین کار با نرم افزار متوجه خواهید شد
##########

در این نسخه تعداد اجرا تصحیح شده ، گرافیک ارتقا یافته ، اشکالات جزئی و کلی رفع شده

##########
ریجستر برنامه:
برای ریجستر کردن برنامه کد سخت افزار رو برام اس ام اس ( مسیج ) کنید تا کد لایسنس رو واستون ارسال کنم.

محدودیت در نسخه ی آزمایشی ( بدون ریجستر شده ):
محدودیت برنامه در دفعات اجرا ( برنامه در نسخه آزمایشی 15 پانزده بار اجرا می شود)

تشکر مخصوص از .:: MahmoodM30 .::

پیوست ها

• App.jpg
    App.jpg
    131.1 کیلوبایت · بازدیدها: 79
  • Setup-Vekalat-2.0.zip
    6.5 مگایابت · بازدیدها: 126

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلام نمیدونم شما چطور برنامه نویسی میکنید یا از چه روش هایی برای پک کردن و ... استفاده میکنید که کلا برنامتون قابل اجرا نمیشه و کلا با مشکل مواجه میشه منکه نتونستم اجراش کنم

booyebaran

Well-Known Member
سلام محمود جان اگه نسخه قبلی رو روی سیستمت نصب کردی مشکل اجرا شدنشو داری آخه این از مشکلات نسخه قبلیه متاسفانه . روی یه سیستم دیگه اجرا کن ببین جواب میگیری؟

mj3a

Active Member
برای من هم اجرا نمیشه. نصب که میشه برای چند ثانیه صفحه ی اصلیش میاد و بعد یهو بسته میشه و وقتی هم دوباره بازش میکنم این ارور رو میده:
خطا! اشکال در وجود فایل های جانبی برنامه.
ویندوز 7 و 64بیت. نسخه ی قبلی تون هم برای یکبار به صورت کامل کار کرد.

booyebaran

Well-Known Member
برای من هم اجرا نمیشه. نصب که میشه برای چند ثانیه صفحه ی اصلیش میاد و بعد یهو بسته میشه و وقتی هم دوباره بازش میکنم این ارور رو میده:
خطا! اشکال در وجود فایل های جانبی برنامه.
ویندوز 7 و 64بیت. نسخه ی قبلی تون هم برای یکبار به صورت کامل کار کرد.

mj3a جان متاسفانه این اشکال وجود داره باید ببخشن همه بچه ها ولی توی نسخه جدید قول میدم کاملا این مشکلات حل بشه ولی همین نسخه رو اگه روی یه سیستم دیگه اجرا بدین حتما اجرا میشه

mj3a

Active Member
تازه الآن که چک کردم، متوجه شدم که بعد از نصب کردنِ این نرم افزار، بعد از یک روز، آنتی ویروسِ من فایلِش رو حذف کرد! بدون اینکه اخطاری بهم بده!

Singular

Active Member
دوست عزیز آقای booyebaran

من یک پیشنهاد دارم ... بهتره که خودتون برنامه که مینویسید ..مدام و به روش های مختلف و سیستم های مختلف مورد بررسی قرار دهید ..تا همش ایراد ها و مشکلات هی نسخه بعدی .. نسخه بعدی نزنید.

البته نسخه بعدی یا (ورزن بعدی) به منظور رفع ایراد و یکسری تغییرات هست .. ولی بهتره که سعی شود برنامه بدون نقص باشه ، و دادن ورژن بعدی به منظور کامل تر شدن برنامه و اضافه شدن آپشن های دیگر باشه .. ن همش رفع ایراد.

من به شخصه هیچ کدوم از برنامه هاتونو نتونستم استفاده کنم. بجز یه سورس uni... بقیه هر کدومشون یجور مشکلی داشت.

موفق باشید.

البته جای تشکر دارد از زحماتی که میکشید و سطح دانش برنامه نویسی تون

zalamox

New Member
اصلا اجرا نمیشه .تازه اگه آنتی ویروس روشن باشه چند مورد ویروس شناسایی میکنه.

جدیدترین ارسال ها

بالا