افزونه برنامه تشخیص 32 یا 64 بیتی ویندوز

Singular

Active Member
سلام به همه ی دوستان عزیز

مدتی بود تشخیص 32 یا 64 بیتی ویندوز برای یکی از برنامه هام نیاز بود ..جست و جو و تحقیق...راهنمایی دوستان عزیز...
خلاصه برنامه ای در این زمینه نوشتم...

از دوستان خواهشمندم . برنامه رو دانلود در ویندوزاشون تست نمایند... که از صحیح بودن و درست بودن این برنامه مطمئن شویم.

تا شما دوستانی که نیاز به تشخیص 32 یا 64 بیتی ویندوز در برنامه هاتون هستید..... از این نرم افزار بهره مند شوید.

دوستانی که تست کردند جوابشو بدهند.. ( درست عمل کردن نرم افزار ) نوع ویندوز و چند بیتی هم ذکر نمایید.

پیوست ها

• Singular 32 Or 64.rar
    741.3 کیلوبایت · بازدیدها: 140
آخرین ویرایش:

aryana2500

Active Member
از این فایل اگزه چجوری میتونن تو پروژه هاشون استفاده کنن
حداقل سورسشو بزارید تا بشه استفاده کرد
در ضمن تست شد و درست عمل کرد

Singular

Active Member
دوستان عزیز که تست میکنید..لطف کنید عملکرد نرم افزار رو بنویسید

درست عمل کردن نرم افزار--- نوع ویندوز شما---چند بیتی بودن ویندوز شما

65 تا نفر مشاهده شده..فقط دو نفر از صحت برنامه نظر داد ..!!! لطفا همکاری کنید دوستان

آخرین ویرایش:

arash-mmb-tz

Active Member
دوست عزیز من برنامه تون رو تست کردم. اما جواب درستی نداد. ورژن ویندوز: Windows 8.1 Enterprise 64 bit build 9600.

خب شما چه اجباری دارید از یک نرم افزاری که ( همون فایل 32-64-for-mmb.exe که در Embedded قرار دادید ) سورسش معلوم نیست از کجا هستش استفاده می کنید؟

شما می تونید در کلید ریجیستری زیر، 32 بیت یا 64 بیت ویندوز رو تشخیص بدید ( که با پلاگین SmallPlugIn یا PLUGY می تونید اطلاعات این کلید ریجیستری رو استخراج کنید) :

کد:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion

که String اش اسمش
BuildLabEx هست و Value data اون مثل زیر در میاد:

کد:
9600.16452.amd[COLOR=#ff0000]64[/COLOR]fre.winblue_gdr.131030-1505[FONT=Tahoma]

[/FONT]

که می تونید با استفاده از فرمان POS، این عدد رو پیدا کنید. ( البته توجه کنید باید حداکثر تا 10 کاراکتر از متن بالا باید به دنبال عبارت 64 یا 32 باشید. چون احتمال داره در نوشته بالا یک عدد 64 دیگه هم باشه. متوجه منظورم که می شید که)

البته یکم تعجب کردم که برای این کار وقت زیادی رو صرف کردید چون چیز سختی برای شما نیست. فقط بارگذاری یک کلید ریجیستریه.

آخرین ویرایش:

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
شما می تونید در کلید ریجیستری زیر، 32 بیت یا 64 بیت ویندوز رو تشخیص بدید ( که با پلاگین SmallPlugIn یا PLUGY می تونید اطلاعات این کلید ریجیستری رو استخراج کنید)
البته باید توجه داشت که خواندن رجیستری در ویندوز 8.1 نیاز به دسترسی ادمین خواهد داشت.

جناب Singular برنامتون رو تست کردم ویندوز 64 بیتی رو 32 بیتی تشخیص داد Windows 7 Ultimate SP1

Singular

Active Member
سلام دوست عزیز آقای arash-mmb-tz

من خیلی وقته از دوستان سوال میکردم در این مورد...اما متاسفانه.. دوستان راهنمایی اندکی میکردند..و خلاصه به نتیجه ای درست نرسیدم

که این برنامه رو نوشتم اون فایلم خودم نوشتم ضمیمه کردم (32-64-for-mmb.exe)

این کلیدی هم که شما گفتید در شاخه رجستری من نیست

این هست BuildLab ------------ 2600.xpsp.080413-2111

اگر اطلاع در این مورد دارید...که این تشخیص انجام بشه ..ممنون میشم نمونه مثالی به اشتراک دوستان بزارید.

ویندوز منم Xp 32 bit

Singular

Active Member
البته باید توجه داشت که خواندن رجیستری در ویندوز 8.1 نیاز به دسترسی ادمین خواهد داشت.

جناب Singular برنامتون رو تست کردم ویندوز 64 بیتی رو 32 بیتی تشخیص داد Windows 7 Ultimate SP1

پس فکر کنم روی ویندوز 8 درست جواب نمیده...

دوستان همکاری کنند... تشکر

ویندوز xp – 32 ساپورت شده
ویندوز xp – 64 تست نشده

ویندوز 7 – 32 ساپورت شده
ویندوز 7 – 64 ساپورت شده

ویندوز 8 – 32 تست نشده
ویندوز 8 – 64 ساپورت نشده

bloodthirsty

New Member
باسلام...برای فهمیدن این موضوع میتونید روی آیکون computer کلیک راست کرده و سپس گزینه properties را انتخاب کنید و بعد در قسمت system type به جواب خود میرسید

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
بازم درست نشون نداد راستی شما چرا تو خود انجمن آپلود نمیکنید؟ تا راحتر بشه دانلود کرد

MahmoodM30

دوستان این نمونه پیوستی رو تست کنید ببینید کارتون راه می افته

45.jpg

پیوست ها

• OSVersionInfoM30.rar
    9.9 کیلوبایت · بازدیدها: 34

Singular

Active Member
xp 32 bit

جواب داد
فقط کدوم یکی مربوط به بیت ویندوز هست؟؟؟ ProgramBits؟؟؟؟ اینه؟؟؟

و اینکه همیشه bit64 یا bit32 می دهد ...یا چیزهای دگ هم اضافه میشه؟؟؟

یعنی می خوام دستور شرط بزارم واسش... بدونم چی میده..که با دستور pos شرط برقرار میشه؟ یا روش دیگری باید انهجام بدم...

آقا محمود منوی من گزینه هاش فعال نیست...
اینم عکسش... نه میتونم ففایل آپ کنم ..نه میتونم کدی بزارم داخل کادر های مثلا زبان c یا html ,...

Snapshot_2014-12-19_194750.jpg

آخرین ویرایش:

MahmoodM30

فقط کدوم یکی مربوط به بیت ویندوز هست؟؟؟ ProgramBits؟؟؟؟ اینه؟؟؟
OS Bit نشون میده
و اینکه همیشه bit64 یا bit32 می دهد ...یا چیزهای دگ هم اضافه میشه؟؟؟
دقیقا اون چیزی که لود میشه تو text همون رو بر میگردونه
یعنی می خوام دستور شرط بزارم واسش... بدونم چی میده..که با دستور pos شرط برقرار میشه؟ یا روش دیگری باید انهجام بدم...
دستور شرط رو بر اساس همون که تو text لود میشه انجام بدید
آقا محمود منوی من گزینه هاش فعال نیست...
فعال هست شما باید تنظیمات بیشتر رو بزنید
اینم عکسش... نه میتونم ففایل آپ کنم ..نه میتونم کدی بزارم داخل کادر های مثلا زبان c یا html ,...
به قسمت تنظیمات بیشتر برید همه چی دستتون میاد

جدیدترین ارسال ها

بالا