برنامه تبليغي براي اولين دوسالانه جشنواره عكس

pamirco

New Member
سلام دوستان
اولين جشنواره عكس ..... كه دو سالانه هست ميخواد برگزار بشه.
يعني اين جشنواره هنوز هيچ برنامه تبليغي براش انجام نشده. حتي آرم هم نداره.
مواردي كه به نظر من لازم بود رو نوشتم. فعلا در حد طراحي گرافيك هستش. و مرحله چاپ نداره.
اين جشنواره تقريبا بين چند كشور ميخواد برگزار بشه . بنابراين بيشتر تبليغات قاعدتا در سايت ها
بايد انجام بشه. با توجه به اين مسائل من اين موارد رو براشون مشخص كردم.

طراحي سايت 2 زبان : قيمت طراحي گرافيك؟
طراحي پوستر 2 زبان : قيمت طراحي گرافيك؟
طراحي بروشور: ..............................؟
سربرگ و پاكت و دعوت نامه:.................؟
تيزر تبليغاتي كه قاعدتا در سايت ها بايد باشه بصورت بنر تبليغاتي يا ....
بنر شهري جهت افتتاحيه و اختتاميه
كتاب جشنواره : آثار برگزيده به صورت كتاب چاپ خواهد شد: قيمت طراحي فعلا؟
طراحي تنديس: قيمت طراحي گرافيك؟
نشانه و يا لوگو
بولتن يا خبرنامه در حين برگزاري جشنواره : قيمت طراحي گرافيك؟

دوستان اگر مورد ديگه اي به نظرتون مياد بگيدو يا اگر فكر مي كنيد بعضي از اينا جواب نميده هم بگيد. با تشكر

saber77

New Member
سلام
یعنی چی؟
پروژرو گرفتی میخوای بدونی هزینه چقد بگی؟
خودت مسئول روابط عمومیش هستی میخوای بدونی هزینش چقدره؟
میخوای به کسی بگی که هزینه کمتری میده؟
لیست تعرفه طراحی تو همین سایت هست ولی اگه طراحی اینارو میخوای خبر بده قیمت بدم

pamirco

New Member
سلام. دوست عزيز. چه عجب يه نفر يه جوابي داد بالاخره:rose:
در كل هزينه تبليغات براي همچين كاري چقدر بر آورد ميشه؟
من تعدادي از موارد تبليغات رو نام بردم تا روشن تر بشه.
و در كل به دنبال يه برنامه تبليغي خوب براي اين كار هستم. مواردي كه از نظر من لازم بود باشه رو نوشتم.
اگر قيمت ها رو برام بفرستيد ممنون ميشم.

saber77

New Member
خوب،سایت یا استاتیکه یا دینامیک، که اگه فقط میخوای اطلاع رسانی باشه استاتیک کافیته،اونم خونه پرش100000تومنه با طراحی خیلی خوبم یه مقدار روش میاد،برای دو زبانه بودنم معمولا نصف هزینه طراحی اولیه دوباره اضافه میشه.
پوستر به کیفیت و زمان طراحی بستگی داره،البته کل کارای طراحی تایمی حساب میشه،ولی قیمت تعرفه اش 350000 تومنه،البته تعرفه من ماله سال 87،ولی همینم خیلیا قانع نمیشن،مگه طرف واقعا طراحی واسش مهم باشه و ارزش قاعل بشه,مثلا آخرین کارم،طرف راحت هزینه طراحیو قبول کرد،خیلیم راضی بود چون طراحیو چاپش خوب درومده بود
بروشورم تا 6 صفحه حداقل 150 تومنه
اینارو با یه سرچ تو اینترنت یا رفتن به انقلاب میتونی پیدا کنی،مثلا سایت بعد چهارم یا هنر نهم
بازم میگم،باس ببینی خودت در چه حدی هستی یا برا کجا داری کار انجام میدی،مثلا من آرم برا یکی20000تومن گرفتم طراحی کردم برا یکی 50000تومن،ولی قیمت پایش100000تومنه ولی بعضیا کار مارو خراب میکنن،مردم دیگه به طزاحا اعتماد نمیکنن،کار آشغال میزنن،قیمت بالاتر از تعرفه هم میگیرن،مثلا چند وقت پیش یکی از بچه ها گفت یه گروه پیمانکاری واسه یه سازمان دولتی سایت زدن 4میلیون گرفتن،خود سازمانه 8میلیون فاکتور زده بود واسه بالا و همینطور میره بالا دیگه،وقتی سایترو دیدم گفتم من با600000تومن یه چیز خیلی بهتر طراحی میکردم البته با همکاری همکارای دفترم،چون خودم بیشتر به طراحی علاقه دارم
قیمت بنر شهری بالاست با تیزری اگه خواستن
استند و بقیه چیزا خورده کاری حساب میشه،اگه پیمانی قرار داد بستی،چیزای کوچیک که زیاد وقتت نگرفت،اشانتیون حساب کن،ولی اولش نگی که استندم میاریم،خودتون به عنوتن هدیه بدین

جدیدترین ارسال ها

بالا