Fa برنامه بسیج دانشجویی با مالتی مدیا بیلدر

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
یعنی من اگر جای MahmoodM30 بودم الان سرم رو 100 بار کوبیده بودم به دیوار ... !

atenaone عزیز یاد بگیرید که قبل از اینکه توی یک جمع به هر دلیلی میخواید یک وظیفه به عهده بگیرید اونم مخصوصا یک پروژه ! اول تراز کنید که یاد داشته باشید بعد پروژه بگیرید چه برای بسیج دانشگاه چه هر جایی دیگه ...

خیلی برام جالب بود که چیزی رو قبول کردید که حتی یکبار هم باهاش کار نکردید . دقیقا همیشه این اتفاق میفته وباز جالب تر از اون این بود که این همه این دوستمون براتون توضیح داد اما از همون اول معلوم بود که اینجارو محلی دیدید
برای اینکه یک سری از افراد برای شما کاری که شما قبول کردید رو انجام بدن و فایلش هم بدن شما قشنگ اماده بفرستی و بعدم کلی تمجید و ...

این اصلا درست نیست ، کمی وجدان کاری میتونه برای اوضاع عزیزانی که توی این عرصه فعالیت میکنند کمک حالی باشه ...

این مبحث به من ربطی نداشت اما نتونستم ساکت بشینم . بارها شاهد بودیم افرادی اماده طلب در این انجمن ظاهر میشند که تنها فقط و فقط به هدف و نفع شخصی خودشون فکر میکنند !

قوانین که اصلا مهم نیست براشون ، احترام به دیگران هم هیچ ، از همه بد تر طلبکار بودنشون ...

MahmoodM30 بابت زحماتت ممنون ، با اینکه دیگه از MMB فاصله گرفتم اما هنوزم خاطرات خوبم رو باهاش دارم و اموزش ها و sample هایی که شما قرار میدادی رو یادمه ، یادش بخیر واقعا نرم افزار دوست داشتنی بود .

آخرین ویرایش:

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
MahmoodM30 بابت زحماتت ممنون ، با اینکه دیگه از MMB فاصله گرفتم اما هنوزم خاطرات خوبم رو باهاش دارم و اموزش ها و sample هایی که شما قرار میدادی رو یادمه ، یادش بخیر واقعا نرم افزار دوست داشتنی بود .
مرسی داداش لطف داری شما نصب به من. همه بیلدر رو واسه همین خاطره هاشه که نمیتونن بیخیال بشن و هنوزم که هنوزه میخوان باهاش کار کنن

atenaone

Active Member
دستیار مدیر من یه انجمنی میرم اسم نمی گم همین رو یک بار گفتم با سیشارپ مدیر اونجا باز هم اسم نمی گم فیلم تصویری گذاشت دانلود کردم دیدم یاد گرفتم و کار کردم رفت

به خدا قسم شماها خیلی خودتون رو بزرگ حساب کردین من خیلی به مالتی مدیا بیلدر علاقه داشتم ولی پنج انگشت همش یکی نیست من اون لینکی که داداش محمود داد چند بار

خوندم ولی متوجه نشدم حتی یه پروژه درست کردم و چیزی دستگیرم نشد من همین جا به قول پسرا چاکر همین دوستانی هستم که واقعا جواب میدن

این انجمن من فقط ارشاد شدم یا باید جستجو کنم یا خودم یاد بگیرم همتون هم ماشالله پروفسورین اصلا وقت ندارین ولی اینم بدونین ذکات علم در یاد دادن آن است

من کلا زده شدم وقت کردین به انجمن های دیگر هم سری بزنین و ببین چطوری جواب کاربر رو میدن یاد بگیرین موفق باشید

LinkinForEver

1 - شرط موفقیت در این کار ها علاقست .

2 - اگر علاقه داشته باشید زیر سنگم بشه هرچیزی رو بخواید یاد میگیرید .

3 - این کار اصلا با فیلم یاد گرفته نمیشه ، ابتدا باید اصول رو یاد بگیرید سپس دنبال برنامه های فرعی برید ، برای همینه که هرچقدر هم فیلم رو ببنید گیج تر میشید و چیزی سر در نمیارید چون باید پایه رو بلد باشید .

4 - خودتون کمی دقت کنید کاملا منطقیه ، شخصی که هنوز editbox رو نمیشناسه و نمیتونه ازش استفاده کنه چطور میخواد یک برنامه بنویسه ؟

5 - تمامی دوستانی که در اینجا مبینید که بدون هیچ انتظاری دانسته هاشون رو در اختیار بقیه میگذارند اما وظیفه ای ندارند که از 0 هر چیزی رو اموزش بدند !!! تنها نکات طلایی و قسمت هایی که هر شخصی بهش دست پیدا نمیکنه رو اموزش میدند بقیش به عهده کسیه که دنبال این چیز هاست .

اما خیلی از دوستان هم دیدم که زحمت میکشند از 0 اموزش هاشون رو شروع میکنند .

6 - زکات علم یاد دادن اونه اما نه به هر قیمتی ، وقتی شخصی علاقه به یاد گیری نداره و اصلا تلاشی نمیکنه چرا باید برای اون شخص بسیار زحمت کشید ؟

شخصا یادمه سر یادگیری بعضی از مسائل حتی کوچک بارها تست میزدم ، در اینترنت مطالعه میکردم ، تمامی Chm ـه Multi media builder رو خط به خط مطالعه کردم با اینکه اونقدر هم کار های جدی باهاش نزدم شاید 1 ای 2 تا بازی بود .

پس راه رو باید درست انتخاب کنید ، این یک نصیحت دوستانست ، اگر واقعا علاقه دارید به این راه وارد بشید ، از ابتدا شروع کنید و تمرین کنید ، هنوز هم بسیاری از سایت ها در حال کار با MMB هستند که میتونید منابع اموزشی خوبی درش پیدا کنید .

امیدوارم صحبت هام رو صرفا به غرور و .... ربط ندید .

موفق باشید .

atenaone

Active Member
اوکی دستیار این حرفتون درست ولی داداش من مرز ندارم سوال رو هی پشت سر هم تکرار کنم من می دونم کسی مجبور نیست چیزی رو بهم یاد بده

ولی من به امید این انجمن ها ثبت نام می کنم که به علمی دست پیدا بکنم بزرگان می فرمایند عاقل کسی است که علم دیگران رو به علم خودش بیفزاید

خب من برای هزارمون بار می گم اون لینکی که داداش محمود برام داد که همین اینجا هم می گم احترام زیادی برای ایشون قائلم مطالعه کردم ولی متاسفانه چیزی متوجه نشدم

و این پروژه رو آپلود کردم
http://s4.picofile.com/file/8170974968/atenasql.mbd.html انتظار داشتم کسی اینو اقلا بهم بگه یه اخلاق بدی دارم دست خودم نیست سوال که می پرسم جواب چرت

بگیرم دیونه میشم خواهش می کنم از دوستان تمنا می کنم من کوچیک شما هستم اگر انجمن سوالی مطرح کردم اگر جوابشو میدونین خدا پدرتون رو رحمت کنه بگین ما هم براتون

دعا می کنیم ولی تو رو خدا منو ارشاد نکنین شما باید از اول برین جستجو کنید به جایی میرسید یا نمی دونم از این حرفا نگید ممنون میشم

سوالی که پرسیدم جوابشو می خوام فقط غیر از جواب چیزی ننویسین ممنون میشم

نمی دونم چرا شما هر چی می خونین متوجه میشین من چرا نمیشم میدونم مشکل از خودمه

یا حق

اوکی دستیار این حرفتون درست ولی داداش من مرز ندارم سوال رو هی پشت سر هم تکرار کنم من می دونم کسی مجبور نیست چیزی رو بهم یاد بده

ولی من به امید این انجمن ها ثبت نام می کنم که به علمی دست پیدا بکنم بزرگان می فرمایند عاقل کسی است که علم دیگران رو به علم خودش بیفزاید

خب من برای هزارمون بار می گم اون لینکی که داداش محمود برام داد که همین اینجا هم می گم احترام زیادی برای ایشون قائلم مطالعه کردم ولی متاسفانه چیزی متوجه نشدم

و این پروژه رو آپلود کردم
http://s4.picofile.com/file/8170974968/atenasql.mbd.html انتظار داشتم کسی اینو اقلا بهم بگه یه اخلاق بدی دارم دست خودم نیست سوال که می پرسم جواب چرت

بگیرم دیونه میشم خواهش می کنم از دوستان تمنا می کنم من کوچیک شما هستم اگر انجمن سوالی مطرح کردم اگر جوابشو میدونین خدا پدرتون رو رحمت کنه بگین ما هم براتون

دعا می کنیم ولی تو رو خدا منو ارشاد نکنین شما باید از اول برین جستجو کنید به جایی میرسید یا نمی دونم از این حرفا نگید ممنون میشم

سوالی که پرسیدم جوابشو می خوام فقط غیر از جواب چیزی ننویسین ممنون میشم

نمی دونم چرا شما هر چی می خونین متوجه میشین من چرا نمیشم میدونم مشکل از خودمه

یا حق

خوااااااااااااااااهر معلومه بدجور ريختي بهم ، باورت ميشه من اصلا كامپيوتر نخوندم ، من مهندسي برق قدرت خوندم مولتي مديا بيلدر هم به همين سبكي كه محمود داره ميگه ياد گرفتم ، مثلا آخرين سوالم در مورد اديت فايل اچ تي ام ال و اضافه كردن عكسو اينجور چيزا بود ، كه محمود يه توضيح خيلي مختصر گذاشت بعدشم گفت وقت ندارم واست عملي بزارم ولي يه سرچ كوچولو تو google بكن جواب سوالت رو پيدا مي كني آسونم هست ، رفتم گشتم پيداش كردم ولي باورت ميشه نزديك ٦ بار فايل اچ تي ام ال ام رو خراب كردم تا فهميدم هر كد و هر تگ چه كاري ميكنه ، الانم مشكل رو حل كردم ، شما فايل پروژت رو آپلود كن ببينيم چيكارش كردي چه تغييراتي روش دادي كه عمليات ثبت رو انجام نميده ،

real1998

Active Member
سلام

این یه دمو درباره بسیج دانشجویی هست

این برنامه را با نمونه SQLite Sample اقای محمود حسینی برات درست کردم امیدوارم به دردت بخوره
تو انجمن دیدم که چه برخوردی با شما داشتن امیدوارم از دست بقیه ناراحت نباشی
در باره برنامه میخوام برات توضیح بدم که اول صفحه برات پسورد گذاشتم که شما میتونید با زدن رمز درست به صفحه بعد که برنامه بسیج دانشجویی هست بریدوتمام اصلاعات رو ثبت کنید.و رمز برنامه که گفتم اینه 8522015 هست.برای تغییر رمز میتونید سورسی که برات قرار دادم در صفحه اول به راحتی عوض کنی.

اینم لینک دانلود

http://uplod.ir/tgszwauw6lia/New_Folder.zip.htm

LinkinForEver

real1998 عزیز ، عذر میخوام اما من متوجه نشدم ! دقیقا چه برخوردی با ایشون شده من تمامی پست هارو مطالعه کردم ! نه به ایشون کسی توهین کرد و ...

تمام چیزی که دیدم کمک بوده !

بزارید یک متن کوتاه براتون تعریف کنم .

شخصی بود که هروقت به لب دریا میرفت از دیگران درخواست میکرد برایش یک ماهی بگریند تا اونروز شکمش رو با این ماهی سیر کنه .

مدت ها گذشت ، تا اینکه مردم از این کارش خسته شدند و چندین روز تصمیم گرفتند که به ماهیگیری نرند .

این شخص وقتی به لب دریا رسید ، کسی رو ندید ، گشنش بود ، اما هیچکس نبود که به اون ماهی بده ... مدت ها منتظر میشینه اما هیچکس نمیاد بهش ماهی بده .

مدتی گرسنگی میکشه تا اینکه پیرمردی به لب دریا میاد . اون از پیرمرد درخواست ماهی میکنه ، پیرمرد براش ماهی رو میگیره اما زمانی که اون میخواد ماهی رو از پیرمرد بگیره ، پیرمرد ماهی رو به داخل اب میندازه .

خلاصه ، کمی میگذره و پیرمرد ماهیگیری رو به اون شخص یاد میده و میره .

از اون لحظه اون شخص خودش شروع میکنه به ماهیگیری ... و تازه لذت ماهیگیری و موفقیت و استقلال رو میفهمه !

خلاصه حرف ، همیشه ماهیگیری رو به کسی یاد بدید نه ماهی رو ... اگر خودش کسی دوست نداره ماهیگیری یاد بگیره ، بگذارید از گشنگی راه خودش رو بره، این عقیده قدیمی ها بوده و به راستی که درست بوده !

خدایی نکرده ، ضریب هوشی ایشون که پایین تر از من و شما نیست !

خب ، حالا ایشون فایل شمارو دانلود میکنه ، دو سه خط تغییر و بعد تحویل ...

حالا این کار گذشت ، کار بعدی چی ؟ اون موقع هم شما اونجا خواهی بود ؟!

نمیدونم این کارتون واقعا از روی دلسوزی بوده یا دلیل دیگه ای داشته ! اما شما ازادید ، اما این قضیه ثابت شدست ، اگر واقعا دوست دارید کسی چیزی یاد بگیره بهش خیانت نکنید ، کمک کنید ، راهنمایی کنید و هر کاری از دستتون بر میاد انجام بدید اما از اخر ماهی رو بندازید توی اب ...

امیدوارم متوجه حرفم شده باشید و جسارت من رو ببخشید .
امیدوارم همگی موفق باشید . :rose:

shigr

Member
دستیار مدیر من یه انجمنی میرم اسم نمی گم همین رو یک بار گفتم با سیشارپ مدیر اونجا باز هم اسم نمی گم فیلم تصویری گذاشت دانلود کردم دیدم یاد گرفتم و کار کردم رفت

به خدا قسم شماها خیلی خودتون رو بزرگ حساب کردین من خیلی به مالتی مدیا بیلدر علاقه داشتم ولی پنج انگشت همش یکی نیست من اون لینکی که داداش محمود داد چند بار

خوندم ولی متوجه نشدم حتی یه پروژه درست کردم و چیزی دستگیرم نشد من همین جا به قول پسرا چاکر همین دوستانی هستم که واقعا جواب میدن

این انجمن من فقط ارشاد شدم یا باید جستجو کنم یا خودم یاد بگیرم همتون هم ماشالله پروفسورین اصلا وقت ندارین ولی اینم بدونین ذکات علم در یاد دادن آن است

من کلا زده شدم وقت کردین به انجمن های دیگر هم سری بزنین و ببین چطوری جواب کاربر رو میدن یاد بگیرین موفق باشید

با سلام متاسفانه همینه طور مدام باید بریم جستجو کنیم اگر چه این کار خوبه و باعث اضافه شدن تجربه میشه اما این روش های قدیمی کمتر الان جواب میده باعث میشه پویایی وسرحالی ازمون گرفته بشه تازه بعضی ارشیو ها افتضاح صحات قدیمی هیچی ازش فهمیده نمیشه البته درسته قدیمی تر ها خیلی زحمت کشیدن خون دل خوردن اما روش های قدیمی واسه جدیدی ها جواب نمیده همین طور روش ها ما واسه اینده ها همیشه باید تغییر کرد وگرنه مثل اب راکد میشیم قصد توهین به کسی ندارم فقط 2 کلمه در دل بود یا علی

آخرین ویرایش:

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
real1998 هیچ بر خوردی بدی تو این انجمن با کسی نشده من خودم میتونستم همون دفعه اول چیزی رو که میخواستن تو نیم ساعت اوکی کنم و براشون بزارم ولی این کاره درستی نیست و تجربه این رو ثابت کرده و منم با همه حرف های LinkinForEver موافقم
در کل هرحرفی زده میشه فقط به خاطر خود ایشون بوده و بس و کسی قصد توهین و ... نداشته وسلا نیازی نیست باقی دوستان بیان و این موضوع رو کش بدن.

با سلام متاسفانه همینه طور مدام باید بریم جستجو کنیم اگر چه این کار خوبه و باعث اضافه شدن تجربه میشه اما این روش های قدیمی کمتر الان جواب میده باعث میشه پویایی وسرحالی ازمون گرفته بشه تازه بعضی ارشیو ها افتضاح صحات قدیمی هیچی ازش فهمیده نمیشه البته درسته قدیمی تر ها خیلی زحمت کشیدن خون دل خوردن اما روش های قدیمی واسه جدیدی ها جواب نمیده همین طور روش ها ما واسه اینده ها همیشه باید تغییر کرد وگرنه مثل اب راکد میشیم قصد توهین به کسی ندارم فقط 2 کلمه در دل بود یا علی
ببینید هر سوالی که ممکنه تو کار با بیلدر پیش بیاد براتون یا نمونه مثال بخوایید یا پلاگین برای کاری همه و همه تو انجمن هست ، بیلدر دیگه گسترش داده نمیشه که مثلا قابلیت های جدیدش نمونه نباشه یا راهنمایی لازم باشه پس در نتیجه هیچ سوالی و ... هم پیش نمیاد خب پس دیگه چه لزومی داره تاپیک تکراری ایجاد بشه و جواب تکراری داده بشه وقتی قبلا تو انجمن هست

راهنمایی های لازم هم تو این تاپیک انجام شده و فکر نکنم دیگه نیازی به راهنمایی و توضیح دیگه باشه پس از دوستان خواهش میکنم دیگه پستی اینجا ارسال نشه و همینجا تموم بشه
موفق باشید

real1998

Active Member
این یه دمو درباره بسیج دانشجویی هست

این برنامه را با نمونه SQLite Sample اقای محمود حسینی برات درست کردم امیدوارم به دردت بخوره
تو انجمن دیدم که چه برخوردی با شما داشتن امیدوارم از دست بقیه ناراحت نباشی
در باره برنامه میخوام برات توضیح بدم که اول صفحه برات پسورد گذاشتم که شما میتونید با زدن رمز درست به صفحه بعد که برنامه بسیج دانشجویی هست بریدوتمام اصلاعات رو ثبت کنید.و رمز برنامه که گفتم اینه 8522015 هست.برای تغییر رمز میتونید سورسی که برات قرار دادم در صفحه اول به راحتی عوض کنی.

اینم لینک دانلود

http://uplod.ir/tgszwauw6lia/New_Folder.zip.htm

اگه من تو این تاپیک خاطر کسی رو مکدر کردم شخصا معذرت میخوام

من این کار رو فقط از سر دلسوزی کردم وبس

مرسی موفق و سربلند باشید

Singular

Active Member
جدا از بحث امنیت این روشی که شما کار کردید خوبه ولی اصلا کار درستی و اصولی نیست که بیاییم باهاش یه همچین برنامه ای درست کنیم. و این نمونه میتونه جنبه آموزشی کار با فایل ها رو داشته باشه نه اینکه بیاییم باهاش یه برنامه مدیریتی درست کنیم

دوست عزیز عرض کردم که برای کار های ساده...
توجه : البته این روش امنیت ندارد..برای کارهای ساده و معمولی... کار جالبی هست.

جدیدترین ارسال ها

بالا