برنامه ای که از هارد بشه Image گرفت

ssj

Member
سلام !
من لینک دانلود یه برنامه برای ایمچ Image گرفتن از هارد رو می خوام ... کسی می دونه !
ممنون !

wish

Member
سلام

بیا عزیز از این استفاده کن من که سالهاست از همین استفاده میکنم فقط به خاطر داشته باش که باید بندازیش توی یکی از پارتیشن های هاردت و بعد سیستمت رو با داس بیاری بالا و بعد وارد همون پارتیشن بشی و کلمه GHOST رو تایپ کنی بعدش دیگه محیطش تقریبا گرافیکی میشه و کار باهاش راحته و همینطور سریعتر از نسخه های تحت ویندوزه

کد:
https://www.sharemation.com/wish/Wish/ghost.zip

با حجم 660 KB

M_Alireza

Member
PQDI
Power Quest Drive Image هم می تونی استفاده کنی

آخرین ویرایش:

jeefo

New Member
اگر منظورت از این نوع ایمیج هاست که دوستان معرفی کردن ولی اگر خواستی ایمیجی با پسوند ISO بسازی و اون رو از درایو مجازی, بالا بیاری میتونی از این استفاده کنی.:)

Drop2CD.exe

آخرین ویرایش:

SuB

Member
سلام

بیا عزیز از این استفاده کن من که سالهاست از همین استفاده میکنم فقط به خاطر داشته باش که باید بندازیش توی یکی از پارتیشن های هاردت و بعد سیستمت رو با داس بیاری بالا و بعد وارد همون پارتیشن بشی و کلمه GHOST رو تایپ کنی بعدش دیگه محیطش تقریبا گرافیکی میشه و کار باهاش راحته و همینطور سریعتر از نسخه های تحت ویندوزه

کد:
https://www.sharemation.com/wish/Wish/ghost.zip

با حجم 660 KB

این برنامه با هارد ساتا مشکل داره!

mehrabadi

Member
از برنامه Restor It از شرکت Far Stone استفاده کنید.
این برنامه بسیار کامل است . اگر توانستی نسخه 7 را از سایت دنلود کنید و اگر نه بفرمایید تا لینک دانلود نسخه 6 که حجم کمی دارد را بگذارم

SuB

Member
از برنامه Restor It از شرکت Far Stone استفاده کنید.
این برنامه بسیار کامل است . اگر توانستی نسخه 7 را از سایت دنلود کنید و اگر نه بفرمایید تا لینک دانلود نسخه 6 که حجم کمی دارد را بگذارم

اول بگو می تونه در صورت خراب شدن ویندوز، ویندوز رو بر گردونه؟
در ضمن نسخه 7 رو نتونستم دانلود کنم.

mehrabadi

Member
با سلام
اصلا اين برنامه را در جاهاي بزرگ که روزي چند بار ويندوز خراب ميشه استفاده ميکنن . مثل شرکت ما
اگر نسخه 6 رو مي خواي بگو تا من آپلود کنم و شما بر داري
متشکرم

جدیدترین ارسال ها

بالا