برنامه اي براي سايت تجارت الكترونيك

Daroghe

New Member
بچه ها مطمئناْ برنامه هاي سايتهاي تجارت الكترونيك مثل گلدكوئيست و ايارنيش هم كه ايران بين و پارسه سهام هست رو ديديد.
من يك چنين برنامه اي مي خوام فكر مي كنيد چنين چيزي تو Cms هاي اوپن سورس پيدا مي شه ؟
يا يك چيزي شبيه به اين برنامه ؟

farsid

Member
اگرم پیدا بشه زیاد بدردت نمی خوره چون برای همچین کاری امنیت بالایی لازم هست

Daroghe

New Member
بيشترين چيزي كه براي من اهميت داره اينه كه بتونه اجازه دسته بندي و ايجاد شاخه و زير شاخه روبده .
يعني بشه براش تعريف كرد كه شرايط قرار گرفتن تو شاخه ها چيه و اون خودش اينكار رو انجام بده .
فكر كنم شباهتي به سيستمهاي matchmaking داشته باش !!!

awt

Member
سلام دوستان
من یه چیزی دارم
ولی تا حالا نصب و استفاده نکردم
امروز امتحانش می کنم اگر خوب بود به شما هم توصیه می کنم
بدرود

Daroghe

New Member
بچه ها كسي برنامه اي پيدا نكرد ؟؟
من يك برنامه اي مي خوام كه مثل طرح 5000 تومان كار بكنه . كسي مي دونه كه اين طرحهها بر اساس چه برنامه اي كار مي كنند ؟
طراحي سايت و برنامش چي هست ! چطوري ديتا بيس نويسي مي شن !!!

Daroghe

New Member
يك سايت شبكه اي هست .
Www.5000toman.com
طرح موفقي هستش و فكر خوبيه . از طرفي هم بين زنجيره هاي شبكه اي به نظر من موفقترين هست .
من يك فكر دارم كه مي خوام از چنين چارتي براش استفاده كنم .

--------
راستي هر كسي خواست به درآمد بيش از 27 ميليون تومان با اين طرح برسه با من تماس بگيره .

Jasem

Member
داروغه جان اين سايت 5000 تومان از برنامه خاصي استفاده نمي كنه .
طرح صفحه اول سايت يك صفحه ساده اچ تي ام ال هست و لينك ورود به سايت صفحه رو به سايتي مي بره كه از برنامه Siteman استفاده كرده .
كلاً طراحي ساده اي داره و فكر نكنم اصلاً ديتابيسي هم داشته باشه . چون صفحات Siteman به صورت Page به page ذخيره مي شه .
در مورد طرحش هم اين سايت فكر نكنم كار خاصي انجام بده . و اونجوري كه حدس مي زنم و ديدم اعضا رو به صورت دستي جابه جا مي كنه كه نياز به برنامه خاصي نبايد داشته باشه يعني با يك اديت كردن فايل ايميل اعضا رو جابه جا مي كنند .
در اين زمينه من تا حالا برنامه خاصي نديدم ولي اگر باشه حتماً چيز جالبي هست و فكر كنم بشه باهاش كارهاي جالبي انجام داد .
در مورد طرحت هم اگر دوست داري اينجا صحبت كن شايد بچه ها بتونند كمك كنند .

-----------------
راستي براي معرفي و زير گروه گرفتن فكر نكنم اين تاپيك جا خوبي باشه اگر خواستي تو قسمت معرفي سايتها يك تاپيك جديد بده .

*********** اين قسمت كاملاً غير مرتبط با اين تاپيك هست و از كاملاً تبليغاتي و پولي هست ***********
قابل توجه دوستان هم من هم عضو اين طرح هستم ولي تا حالا بيشتر از 20 هزار تومن برام سود نداشته اگر دوستان دوست دارند من و خودشون رو پول دار كنند بد نيست . فكر كنم همين تعداد بچه هايي كه هستيم خودش يك زنجيره خوبي بشه . در كل بهتر از گلد كوئيست و اينجور چيزهاست . حداقل اگر پولي مي ديم داريم به همديگه مي ديم مثل وامهاي قرض الپسنده . ريسكش هم خوبه 5000 تومان .
**********بچه ها خدايي خيلي تيليغي شد نمي خواستم اينجوري بشه معذرت ;) :p ****************

S4DEGH

Well-Known Member
آقا سيستم ناك پلوتونيوم چند مد داره مخصوص تجارت است !
يكي سيستم سبد خريد و فروش ( براي خريد و فروش محصولات در اينترنت)
يكي سيستم تبليغات و ....

جدیدترین ارسال ها

بالا