برنامه‌ها و صفحه آرايي

با سلام
يه سؤال كمكي و اساسي و مهم
كدوم برنامه براي صفحه‌ آرايي خوبه
پيج ميكر يا ايندزاينر لطفا راهنمايي كنيد با تشكر

P.A.Y.T.O.N

Active Member
همه برنامه ها خوبن مهم اینه که با کدوم راحت تر بتونی کار کنی و دستت توش روون باشه!!!

mashreghi

Member
فکر می کنم با توجه به جمیع جهات واینکه یکی دو سالی هست با کوارک کار می کنم و سختی فارسی سازهای همخوانش و خبرهای جدیدی که از اساتید این رشته در انجمن های اینجا خوندم ایندیزاینی که با یه فارسی ساز خوب مچ بشه هم ارزون تره و هم به روزتره . برو سراغ ایندیزاین . هم اینجا وهم در انجمن سرزمین گرافیک اطلاعات خوبی پیدا می شه

S.H.R.M.K

Well-Known Member
ابن دی زا ی ن!

فقط و فقط.البته یه مشکل داره که نمیدونم تو کوارک هم همین مشکل هست یا نه .
واقعا چرا اشکال به این بزرگی توی ایندیزاین هست و واقعا لطمه بزرگیه براش.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
فرم بندیو میگی؟؟؟

نه فرم بندی منظورت چیه؟خوب فکر نمیکنم تو برنامه های دیگه مثل کوارک هم فرم بندی بشه کرد .
منظور من استفاده از حالت Bold یک فونته که اگه اون فونتو بولدش رو نداشته باشی ایندیزاین همینجوری نمیتونه بلدش کنه.
مثلا فتوشاپ رو هر فونتی که بخوای میتونی بزنی بولد بشه ولی ایندیزاین این کارو نمیکنه!نمیدونم کوارک داره همچین امکانی رو؟

S.H.R.M.K

Well-Known Member
انصافا در کوارک بازی با فونت به هر شکلی ممکنه

من با کوارک به غیر از یکی دوبار که واجب بود اصلا کار نکردم و متاسفانه ازش اصلا خوشم نمیاد.
ولی ایندیزاین خیلی عالیه .حالا کار به خوبی و بدی اینا نداریم.نمیدونم چرا حالت بلد یا ایتابلیک رو تو ایندیزاین نداره این که یک چیز خیلی بدیهیه تو صفحه بندی!
کسی میدونه چرا اینطوریه؟

P.A.Y.T.O.N

Active Member
یکی دیگه از ایراداش اینه که style مثل کوارک و پیج میکر نمیشه براش تعریف کرد
کار آدمو خیلی کند میکنه....
باید همرو دونه دونه بلد کرد!!!

S.H.R.M.K

Well-Known Member
نه منظورم Ctrl+T نیست.

Untitled-2.gif

Untitled-3.gif

Untitled-4.gif

Untitled-6.gif

aminaee

Member
تعریف و استفاده از قالب بندی متن در ایندیزاین

از منوی پالت character style گزینه new style را بزنید .یک استایل جدید ایجاد میشود.روی نام آن دوبار کلیک کنید و در کادر ظاهر شده مشخصات (نوع فونت ،اندازه فونت ،رنگ و...) را مشخص کنید و ok را بزنید.
حال برای اعمال استایل روی یک متن کافیست متن را انتخاب کرده و روی استایل کلیک کنیم.

S.H.R.M.Kعزیز عکسها برای من لود نمیشن!

Legend

Member
دوست عزیز روان بودن دست رد هر یک از برنامه می تواند آن برنامه را برای شما جزو بهترین کند ..
من با تمامی آنها کار کرده ام و در حال حاضر هم با ایندیزاین و کورل کار می کنم ..
به نظر من کورل توانایی های خواصی دارد ..
ایندیزاین هم به همین صورت ..
Page Maker و framMaker به پایان راه رسیده اند هر چند که هنوز برخی شرکت ها از آن استفاده می کنند ..
در حال حاضر عرف بازار این دو نرم افزار که عرض کردم هستند ..
و استفاده از دیگر ابزارها برای شما مشکل ساز خواهد بوند ..
از نظر ابزارها هم آن دو قوی تر هستند ..

جدیدترین ارسال ها

بالا